1 הגדל תמונה
אוהל לינה. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
אזור מנוחה משותף במתחם. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
הכפר האולימפי. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
הכפר האולימפי. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
הכפר האולימפי. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
 

חמת גדר היא לא רק תנינים ומעיינות חמים. פרט לספא וילג' ומלון הבוטיק שבו, אפשר להתארח שם במתחם אוהלים משודרגים. הכפר האולימפי, כפי שנקרא המתחם, כולל כשלושים אוהלים, שעשרה מהם ממוזגים. בכל אוהל ישנם ארבעה מזרנים, כריות, סדינים ושמיכה על פי דרישה. יש גם שקע חשמלי להטענת טלפון נייד בלבד, תאורה ושני כסאות. במתחם פזורים מקררים ומקפיאים, שולחנות אוכל, תאי שירותים וחנות שבה אפשר לרכוש אוכל.


לקמפינג הזה לא תצטרכו להביא אוהל. למעשה לא תצטרכו להביא שום דבר. 30 אוהלים המתאימים לשלושה מבוגרים וילד מפוזרים סביב מדשאה. בכל אוהל שלושה מזרנים, סדינים, כריות וציפיות. על פי בקשה תתקבל גם שמיכה. בדשא יש ארבעה תאי שירותים, מקררים ומקפיאים לטובת הלקוחות.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה