מלון הרודס הרצליה

מומלץ מפה
8.2
סוג: מלון
 

על שלושה דברים עומד מלון הרודס הרצליה – על שירות, אוכל ומיטה. המלון, שנפתח רשמית בתחילת 2015, שוכן בלב המרינה ההרצליאנית ומהווה מעין אי המוקף בים כחול ובמעגני יאכטות נוצצות. הוא בנוי סביב בריכת שחייה בצורת ח' אבל אפשר בקלות ללכת בו לאיבוד. מבחוץ המבנה נראה כמו חברת הייטק, אבל בפנים החדרים והחללים הציבוריים משדרים חמימות.


חרף ממדיו הגדולים, 252 חדרים וסוויטות ליתר דיוק, האווירה והשירות בו כשל מלון בוטיק משפחתי. כל בקשה, טרוניה או צורך נענים ביעילות ובחביבות אין קץ למן החדרנית וכלה בשף. אוכל יש בשפע אבל לא מוגזם. הלחמים הנהדרים נאפים במקום, הירקות טריים, הגבינות מיוחדות בבוקר, הבשר והדגים משובחים בערב. את כל הטוב הזה אוכלים בחדר אוכל אינטימי או לצד קיר הזכוכית הנושק לבריכה.


לחדרים צמודה מרפסת הצופה לבריכה אך משקיפה גם על מרפסותיהם של השכנים. על היעדר הפרטיות באוויר הפתוח מכפר החדר הנעים שכאמור כולל מיטת חלומות. רוחב ממדיה, הסדינים הצחורים והריחניים, דרגת הקושי של המזרן והשמיכה המפנקת מקנים לה את התואר.

ידידותי לילדים
המלון אינו פונה למשפחות אלא יותר לאנשי עסקים ולזוגות שרוצים להרגיש כמו משפחת אונאסיס ליום אחד. עם זאת, ילדים מתקבלים כאן בשמחה, ובמיוחד תינוקות. בריכת השחייה לקטנים מוצלת בחלקה על ידי גשר המוביל לפתח המלון ועובר מעליה. בשיא הקיץ הצל מבורך אבל בימים אחרים, מתבקש שיהיו בה מים מחוממים. עוללים נהנים פה משירות ייחודי המכונה welcome baby ומטרתו לספק את רוב הצרכים של תינוקות, החל בלול ובמצעים, דרך אמבטיית תינוק ועד למחמם בקבוקים וסטריליזטור.
למידע נוסף על אודות מלון הרודס הרצליה

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • גרסיאס

    גרסיאס
    נהנינו מאוד|4 04.06.15
    בילינו לילה במלון ומאוד נהנינו. הסקירה די משקפת את הרושם הטוב שלנו ובכל זאת כמה חסרונות: משהו בצורה של הבריכה ובמיקום שלה לא מאוד מזמין וגם לראות את השכנים במרפסת בתחתוניהם לא היה מראה מלבב. מכיוון שהמלון פועל רק חודשיים, חסרים בו פרטים קטנים כמו שקית לפח בחדר, עוד מלבינים לקפה, מתלים נוספים למגבות ומאפרה במרפסת. חרף כל אלה, נחנו שם כמו שלא נחנו שנים. מומלץ
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה