חניון לילה חוף אשקלון

מומלץ מפה
8.3
 

חניון לילה מושקע ונוח של רשות שמורות הטבע והגנים. החניון צמוד לחוף הים ואפשר לבחור אם להקים את האוהל על הדשא או על החול. חוף אשקלון הוא חוף רחצה מוכרז ולצדו גם אתר ארכיאולוגי של שרידי העיר שהתקיימה כאן בעבר. רשות שמורות הטבע והגנים הלאומיים מקיימת בגן הלאומי הסמוך פעילויות רבות בחגים ובחופשים, כדאי להתעדכן ב-3639*.


שעות הפתיחה של החניון משתנות בין חודש לחודש. בגדול - החניון פתוח ללינה בחגי ישראל, בין פסח לסוכות אפשר ללון כאן גם בין שישי לשבת, בחודש יולי בלילות של ד'-ו' ובחודש אוגוסט כל החודש. קבוצות יכולות לתאם לינה בכל זמן ואם אתם זוג או משפחה - נסו להתקשר ולברר, אולי יש כאן קבוצה ויתנו לכם גם להיכנס 'על הדרך'.
בחניון תמצאו מזנון, מקלחות שטח חמות, תאי שירותים ציבוריים, מטבחי שטח עם כיורים, מוקדים למדורה ופויקה ותאים לטעינת ניידים.

ראו גם חוף גן לאומי אשקלון

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • nachsht

    nachsht
    אתר קמפינג פופלרי ונחמד|4 22.09.17
    היינו בחניון במהלך ראש השנה. החניון גדול מאד והכיל עשרות רבות (אם לא מאות..) משפחות אבל איכשהו הצפיפות היתה נסבלת. החניון צופה על הים וכיף לשמוע את הים בלילה.יש גישה קלה ומהירה לחוף נעים ומסודר עם שירותי הצלה. השירותים והמקלחות היו סבירים. האנשים כעקרון די הקפידו על נקיון ונמנעו מלהשמיע מוזיקה, אם כי כאשר כשיש כל הרבה אנשים וכל אחד הולך לישון בשעה אחרת, קשה להמנע מרעש שמפריע לישון. סה"כ בהחלט מומלץ לחובבי הקמפינג, אבל עדיף לא בימים עמוסים..
- 1
עוד צימרים ולינה