מלון ניקס לוקח את הקונספט האורבני ומקפיץ אותו למעלה. עשר קומות של חדרים מעוצבים באיפוק, אם תבחרו לעלות אליהם ברגל תגלו חדר מדרגות עמוס גרפיטי מקורי פרי מכחוליהם ודימיונם הפורה של אמנים מקומיים. בקומה התחתונה מסעדה של השף חיים טיבי ובקומה ה-11, אליה יש לקחת מעלית נפרדת, משקיף בר חיצוני על הנוף העירוני. כל הפיח והאפרוריות ממש כמעט הופכים כאן לרומנטיים.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • טלימא

    טלימא
    עיצוב מרשים|4 04.09.16
    מלון חדש מהניילונים עם מסעדה מעניינת ונוצצת בקומה הראשונה. המסדרונות קצת היו לי צרים ואפלים, יש משהו גותי באווירה שהם יוצרים ביחד עם חדר המדרגות המצוייר. רשמתי לעצמי לחזור ולבדוק את הבר על הגג לכשיפתח.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים
מלון אלכסנדרמלון אלכסנדר מומלץ מפה8.9אל תתנו לקנקן להטעות אתכם, מלון אלכסנדר בתל אביב עבר שיפוץ מהמסד ועד הטפחות בשנת 2007 ומאז מסתיר בין כתליו את אחד מהמלונות היפים והמפתיעים של העיר. המלון אינו מהגדולים ואולי זה ההסבר לאווירה האינטימית המתקבלת בו, הרחוקה מתחושת הניכור העירונית. החדרים מתפרסים על פני שמונה קומות, נבדלים זה מזה בעיצוב, בגודל ובמספר הנפשות שאפשר להלין בהם. הקו העיצובי המובהק של המלון, על חדריו והאזורים המשותפים שבו, עושה שימוש נדיב בצבע הלבן והתוצאה נעימה לעין. הכורסאות בלובי לבנות למהדרין, הפרחים נעים בין כלות לסיפנים לבנים, המצעים בחדרים נעימים למגע וכמובן לבנים והוילונות גם הם שומרים על המשמעת והקו. החדרים מוקפדים וקריצות צבע חינניות מתקבלות באמצעות השידות, התמונות והספות בסלון. בחלק מהחדרים נעשה משחק צבעים בין שחור ללבן ובחלקם גם אדום וירוק משתלבים היטב. החדרים מרווחים ונוחים לשהייה גם מעבר ללינה ולמעט שלושה, בכולם יש חדר שינה זוגי, סלון, פינת אוכל, מטבח מאובזר, חיבור חינם לאינטרנט ובחלקם יש גם פינת עבודה.קרא עוד


עוד צימרים ולינה