בשנת 2016 שופץ ונפתח מחדש הבניין העגול בפינת הרחובות שדרות רוטשילד ונחמני, כמלון בוטיק ברשת אטלס.


האדריכלים חיים דותן ומשה ורד הוסיפו ארבע קומות והחליפו את החזית כולה בזכוכית. על עיצוב הפנים אחראים אריק שמחון ולאה מלר, שעיצבו חללים משותפים בסגנון אקלקטי שלא תמיד מתיישב לקו ברור אחד.


קומות החדרים מחולקות לקומות לבנות וקומות חומות, הלבנות קלילות יותר והחומות מתאימות לרציניים. כל החדרים זוכים לחלון מעוגל הצופה אל הנוף העירוני, שנמשך לכל אורך הקיר החיצוני.


מרפסת על הגג מרוהטת בפשטות ופתוחה לכל אורחי המלון, המוזמנים ליהנות מ-Happy Hour בלובי בחינם אחר-הצהרים.
אחת משלוש הסוויטות בראש בית המלון כוללת אמבטיה במרפסת הצופה על השדרה.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים
מלון אלכסנדרמלון אלכסנדר מומלץ מפה8.9אל תתנו לקנקן להטעות אתכם, מלון אלכסנדר בתל אביב עבר שיפוץ מהמסד ועד הטפחות בשנת 2007 ומאז מסתיר בין כתליו את אחד מהמלונות היפים והמפתיעים של העיר. המלון אינו מהגדולים ואולי זה ההסבר לאווירה האינטימית המתקבלת בו, הרחוקה מתחושת הניכור העירונית. החדרים מתפרסים על פני שמונה קומות, נבדלים זה מזה בעיצוב, בגודל ובמספר הנפשות שאפשר להלין בהם. הקו העיצובי המובהק של המלון, על חדריו והאזורים המשותפים שבו, עושה שימוש נדיב בצבע הלבן והתוצאה נעימה לעין. הכורסאות בלובי לבנות למהדרין, הפרחים נעים בין כלות לסיפנים לבנים, המצעים בחדרים נעימים למגע וכמובן לבנים והוילונות גם הם שומרים על המשמעת והקו. החדרים מוקפדים וקריצות צבע חינניות מתקבלות באמצעות השידות, התמונות והספות בסלון. בחלק מהחדרים נעשה משחק צבעים בין שחור ללבן ובחלקם גם אדום וירוק משתלבים היטב. החדרים מרווחים ונוחים לשהייה גם מעבר ללינה ולמעט שלושה, בכולם יש חדר שינה זוגי, סלון, פינת אוכל, מטבח מאובזר, חיבור חינם לאינטרנט ובחלקם יש גם פינת עבודה.קרא עוד


עוד צימרים ולינה