דליה ושלוש בנותיה הקימו ברמת הגולן אורחן בסגנון סיני עם שלושה אוהלים גדולים ממוזגים. כל אוהל מתאים ל-14 איש, או פחות, מרוצף שטיחים והלינה על מזרנים. אפשר להזמין כלי מיטה מראש, בתשלום נוסף.


האורחים חולקים תאי מקלחות ושירותים, הכל מאוד נקי ונוח. גם המטבח הגדול משותף ומאובזר לחלוטין להכנת ארוחות. ארוחות מוכנות ניתן להזמין בתיאום מראש עם המארחות.


עוד במתחם - בור מדורה, איזור מנגל, ערסלים ופינות ישיבה מוצלות.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה