שתי בקתות עץ מטופחות ומעוצבות ניצבות מול הנוף המדהים של צפון הכנרת. הבקתות סמוכות זו לזו, אך כל אחת פונה אל הנוף והדבר יוצר תחושת פרטיות. לכל בקתה ג'קוזי בתוך החדר ליד חלון ענק אל הנוף, מרפסת חמודה עם מקומות ישיבה וערסל, מטבחן לחימום אוכל (אי אפשר לבשל), מקלחת פנימית (נפרדת מהג'קוזי) ומכונת אספרסו.

עיצוב ויופי
אדי, בעלת המקום, מספרת שרצתה לחלוק עם עוד אנשים את הנוף עוצר הנשימה של מעלה גמלא, ואת תאוות העיצוב שלה. כאן הדבר ניכר בבקתות, ששומרות על ניחוח איכותי ועל יתרונות המיקום. גינה ירוקה בחוץ מוסיפה למראה ולתחושת השלווה. מהמקרים הטובים בהם התמונות היפות הולמות את האווירה ואת מידת ההשקעה במקום עצמו.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • טלימא

    טלימא
    מהמם|5 18.12.16
    הנוף נפלא, אדי מקסימה, הבקתות נקיות ומטופחות. אפילו המחיר לגמרי תואם את התמורה. הדבר היחיד שאולי אפשר לומר הוא שהכניסה היא דרך החצר של בעלי הבית ולפעמים לא הכי נעים לחזור בשעות הלילה המאוחרות. חוץ מזה - מעולה.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה