פרפר בכפר

סוג: צימר
 
נוף מלוא העין
הכפר עין אל אסד נשפך על צלע הר כפיר, במורדותיו הדרומיים של הר מירון, כאילו הבתים עצמם נובעים ממעיין האריה במרכז הכפר. עצים עתיקים ורחבים מלווים כאן בעצים חדשים שמעניקים מפריים ויבולם, יוצרים חיים.
הבוסתן מזמין
רחבה גדולה במרכז הכפר היא חצר ביתה של משפחת סלאמה העניפה. שלושת הצימרים של פרפר בכפר נמצאים בפינה מרוחקת של החצר המשפחתית, חולקים ביניהם בריכה קטנה וחצר משלהם. לצידם, גינה מטופחת ובוסתן עצי פרי שמזמין קטיף עצמי לפי עונות השנה. החצר מתאימה לאירועים משפחתיים קטנים, והנוף הנשקף ממנה יהפוך אותם לבלתי נשכחים.
החדרים מרוהטים בעץ מלא, בכל אחד מהם טלוויזיה, מזגן ומקלחת פרטית. במרחב המשותף - מטבחון וסלון, היוצר מפגש וקרבה בין האורחים.
אירוח דרוזי מכל הלב
בהזמנה מראש יכולים האורחים להתפנק בארוחות בוקר וערב עם מיטב תבשילי המטבח הדרוזי. מסעדת אלעין המקומיתף גם היא בחצר משפחת סלאמה, מכינה בסופי שבוע מטעמים וסלטים שכדאי לנסות.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד צימרים ולינה מומלצים
קמפינג בחוות מנצור בגלילקמפינג בחוות מנצור בגליל מומלץ מפה9.4בסביב לחווה המטופחת של משפחת מנצור בשדה אליעזר יש כדשאה שבה תוכלו לתקוע יתד ולהקים אוהל. החווה אינה גדולה, אך קיימים בה 10 מתחמי קמפינג נפרדים. בשבעת המטבחונים הנמצאים במקום יש מקררים לשימוש אישי, כיורים, מתקן עם מים קרים וחמים, מיקרוגל, גריל ומספר שולחנות גדולים מכוסים במפות משובצות. המרפסת של המקלחות פונה אל נוף חקלאי מלבב שיכול לגרום לכם לשכוח את המגבת על הראש. המקלחות נקיות ומזמינות ויש בהן מים חמים. בסמוך נמצאת סככת עץ פתוחה ובה ג'קוזי גדול לחוויה משפחתית או קבוצתית מרעננת. יש עוד שלוש סככות שאפשר לאמץ לישיבה ולבילוי משותף והן, כמו כל החווה, נעימות, נוחות ומתוחזקות בדיוק במינון הנכון של ניקיון וסדר אפופים ניחוח חציר ואספסת. בני משפחת מנצור הם מארחים לבביים וישמחו לעזור לכם בכל עניין ודבר, כולל מזרנים לשינה נוחה יותר בתוספת תשלום סמלית. אין להשמיע בחווה מוסיקה. המתחם יכול להכיל עד כ-80 איש ואפשר לקיים בו גם אירועים פרטיים.קרא עוד


עוד צימרים ולינה