הג'קוזי ספא הממוקם בזווית מצטיינת לחרמון, מסביבו עצי תפוז וגינה יפה שניצבים בה כלבי ים ואנפות שפיסלה זהבה רסקי בעלת הבית, הוא לבדו סיבה טובה להגיע לכאן. בגינה המטופחת יש פינות ישיבה, ערסלים ונוף שלא כל החדרים זכו לו. במקום שני סוגי חדרים, צנועים ויוקרתיים, וכולם מעוצבים בחמימות נעימה ובגוונים שבין בורדו קטיפתי לארגמן. החדרים היוקרתיים ממוקמים בקומה העליונה של בית המארחים והכניסה לשניהם משותפת אבל נפרדת מזו של בעלי הבית. הם מרווחים, ספונים עץ ובשניהם ג'קוזי גדול צמוד לחלון הפונה לרמת הגולן, מטבחון פשוט, פינת ישיבה נוחה ותנאים לאווירה רומנטית. החדרים הקטנים שבקומה התחתונה נוחים ונעימים וזולים יותר בהתאם. בכל החדרים מנורות, פריטי קישוט וריהוט מסוגננים, חלקם בעיצובן של זהבה ובתה ענבר.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • cigale

  cigale
  מעולה|5 24.08.11
  התארחנו בסוויטת חרמון, החדרים יפייפיים, היחס ותשומת הלב ברמה הגבוהה ביותר. ממליצים בחום. קצת חסר שאין יציאה ישירה לחצר, אבל ההנאה היתה בכל מקרה רבה מאד.
 • bodaker

  bodaker
  דורשת לפנות בשבת עד השעה 12|2 17.11.04
  שלחנו את הבן לשישי-שבת כמתנה לפני גיוסו. הוא הגיע ביום ו' אחה"צ ומסתבר שזהבה הודיעה לו טלפונית שעליו לפנות את החדר ביום שבת עד השעה 12:00 לכל המאוחר!! בתמימותו הוא חשב שכך מקובל ופינה בהתאם - למרות שמדובר בשבת. כאשר האשה התקשרה ודרשה הסברים, היא טענה ברוב חוצפתה שכך מקובל ברוב הצימרים בראש פינה... אנו מרבים לבלות בצימרים בסופי שבוע ומעולם לא נדרשנו לפנות את הצימר לפני צאת השבת. שילמנו 500 ש"ח בצ'ק מזומן ללא ארוחת בוקר והרגשנו מרומים. יתרה מכך, צלצלנו למספר צימרים בראש פינה וכולם ציינו שנוכל לפנות בכל שעה שנוחה ובוודאי לאחר צאת השבת. לא מספיק לחייך, צריך גם להיות הגון-אותנו לא תזכי לארח
 • nadine

  nadine
  קסם של מקום|4 05.09.04
  בחרנו בחדר הקטן-מאוד נקי,אינטימי ומרוהט בטוב טעם.שקט ושלווה,פרחים ופסלים וציוץ ציפורים.ג'קוזי ספא גדול נמצא בגינה יפהייפיה ומוקף בעצי פרי.השהייה בו בלילה לאור הכוכבים וביום לאור קרני השמש המלטפות-תענוג עילאי!זהבה,בעלת הבית,נעימה ולבבית.הרגשנו שמצאנו את גן העדן האבוד ואין ספק שנשוב!
 • noam

  noam
  כיף של מקום|4 23.09.03
  מקום חמוד, נקי וחם , בעלת הבית מקבלת את פנייך בחיוך לבבי וחם ונותנת תחושה ביתית . המקום מטופח להפליא, מקום להתגאות.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה