חניון לילה חוף דוגה

 

החוף סגור זמנית לרגל שיפוצים


חוף דוגה מתאפיין בחורשת עצי אקליפטוס שמספקת הרבה צל, רצועת חוף של כ-500 מטרים התחומה מצדה הצפוני בשפך נחל כנף ובצמחיית מים ענפה ומצדה הדרומי בחוף דוגית. מגרש כדורעף חולי נח לו בשלווה בחלקו הצפוני של האתר, ממתין לנופשים מלאי אנרגיה שישחקו בו. עוד בחוף: שולחנות פיקניק, ברזיות וכן גם שירותים ומקלחות שהתחזוקה שלהם לוקה בחסר. החל מ-2013 החוף מוכרז ובעונת הרחצה יש בו שירותי הצלה. קיימת אפשרות לקמפינג, אין בחוף נקודות חיבור לחשמל.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • dafnag

  dafnag
  חוף בכנרת המזרחית|4 23.08.14
  בד"כ פנוי יותר מחופים אחרים עקב מיקומו בפינה הצפון מזרחית. השטח נוקה היטב ובתכיפות, השרותים לא. עצים הצומחים בתוך המים עושים את חוית הכניסה למים לפחות נעימה.
 • gonenw

  gonenw
  חניון קמפינג סביר|3 14.10.06
  השרותים לא היו נקיים, אבל המקום יכול לאכלס נופשים רבים ומעניק מרחב מחיה נאות. איסוף הזבל התבצע כמה פעמים ביום.
 • goodlife

  goodlife
  מה עם שרותי הניקיון???|3 07.10.06
  מקום גדול דיו לביצוע פיקניק ו/או קמפינג ולהנות מרחצה בכינרת, אולם המקום אינו נקי דיו ולמרות שמשלמים דמי כניסה - אין שירותי איסוף ניקיון והזבל נצבר ליד הפחים או שאנשים משאירים....
 • ELAD

  ELAD
  מקום נעים מאוד|4 15.09.02
  תלוי מה אתם מחפשים - מקום די זרוק עם המון עצי אקליפטוס וצל למכביר. גישה נוחה למים.חוף חולי. שירותים מוזנחים אבל אנשים נחמדים. מתאים לרוצים פרטיות מחד ובטחון מאידך. למרות האיסור על בעלי חיים-כלבים בשפע.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה