לישון
מתחם אירוח
ירוק ופורח
למשפחות
מטיילות
נופי הבשן
לאכול
אוכל כשר
ומגוון בשוק
הפשפשים
ביפו
קפה יפו
לבלות
סיור חווייתי
לכל המשפחה
במרכז
המבקרים
תנובה
לטייל
מסלול קצר
בנווה מדבר
עם מים קרים
צמחיה וחיות

נחל דוד
 

המלון שעובר תהליך מתיחת פנים ושיפוץ קוסמטי, נמצא בהר הכרמל, אדמותיו מרוצפות במדשאות, ובגינות ומכל צידיו יערות אורנים. נקודות התצפית הרבות, בין כל הירוק הזה, מציעות מבט רחב עד הים. במלון 42 יחידות אירוח הכוללות סוויטות, חדרים רגילים וחדרי אכסנייה. הסוויטות מצויידות בג'קוזי ובמרפסת גדולה לנוף. עוד במלון מסעדה צימחונית, חדר כושר, מרכז לטיולי אופנים והמרכז הרוחני אומ – אהבה ומדיטציות.

( 5 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • RONHAR

  RONHAR
  רע מאוד מאוד|1 12.07.09
  זו הפעם הראשונה שאני זקוק לדירוג נמוך יותר. המקום מציע לינה באוהלים הודיים. תחת השם כפר המלכים. התיאור של האוהלים והמתחם באתר שלהם רצוף הטעיות, מדובר במתחם צפוף, מוזנח, עם שירותים ומקלחות ישנים, מכוערים ולא לסגור דלתות. המתחם לא מרוצף, האוהלים חשופים לשמש ובשעות היום לא ניתן לשהות בהם כלל! גם הבריכה נמצאת במצב הזנחה. בנוסף לזה - מכרו לנו את האוהל ב 500 ש"ח ללילה, למרות שכתוב באתר 300 ש"ח, לא הסכימו לארגן לתינוקת שלנו לול, בטענה שזו מדיניות המלון. היחס משפיל ובוטה. כשחמולה שלמה השתלטה על המקום והרעישה עד אור הבוקר, וכשפרצו בלילה לבריכה לא היה איש במקום שיושיע. בושה, פשוט בושה.
 • רנה

  רנה
  אין תמורה|2 08.07.09
  הנוף נהדר, האוויר צלול והשקט ערב לאזניים. זו סביבת ה"מלון" - מתת האל של המקום. מצד שני, החדר (לא בבנין המרכזי) ישן ומיושן. המקלחת מוזנחת ולא מאוד נקיה, חלודה בכל מקום אפשרי, דלתות חורקות, ותחושה של הזנחה וחוסר תשומת לב. נאמר לנו שמתוכנן שיפוץ, אבל המחיר לחדר אינו משקף זאת. סה"כ - אין תמורה
 • margalitn

  margalitn
  פוטנציאל לא ממומש|2 07.03.07
  המלון ממוקם בנוף יפהפה והאווירה סביבו רגועה מאוד, אבל החדר שקבלנו בבניין המרכזי היה ישן, צפוף ומוזנח. חדר האמבט היה פיצפון ולא מאוד נקי. באמצע שבוע כל המקום משרה אווירת מוטל זול.
 • chupale

  chupale
  שונה מאד|4 13.03.06
  קודם כל אפשר לאמר על המקום שהוא עם פוטנציאל מדהים . הנוף, האוויר והאיזור= חו"ל . המלון עצמו , צנוע אך סביר ביותר , לא מוזנח ומתאים למשפחות. לא לצפות לפאר וכו'' אך לסוף שבוע משפחתי , מושלם . האוכל בארוחת הערב היה מצויין אך צורת ההגשה שלו הזכירה בסיס צבאי . השירות והיחס מצויינים. סה"כ מומלץ ביותר
 • משה פאלם

  משה פאלם
  יש עוד מה לשפר....|3 01.05.04
  נכון שהחדרים קטנים, אין אמבטיה אלא מקלחון בלבד,הקירות דקים , אך הנוף מהמם, הסביבה עשירה באטרקציות כמו רכיבה על סוסים, רפואה משלימה ועוד. כמו כן, האירוח לבבי והאוכל סביר בהחלט.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה