אכסניית יפו העתיקה

מומלץ מפה
8.2
 

האכסניה נמצאת באחד מהבניינים הכי היפים במתחם שוק הפשפשים ביפו. שער הכניסה מוסתר קלות על ידי עליו הגדולים של עץ תאנה יפה ולנכנסים פנימה צפויה חוויה נעימה, מעין מסע קצר בזמן, לתקופה שבה רובנו טעמנו לראשונה את טעם החופש, בגסט האוסים אי שם ברחבי העולם השלישי, מצוידים בתיק גדול על הכתפיים ובהרבה

משובת נעורים. במקום יש חדרים פרטיים וחדרים משותפים, חדר אוכל שלו הרבה אופי ומרפסת קטנה הצמודה לו הפונה לשוק הסואן שמתחת. המקום אינו חדש, החדרים הזוגיים קטנים מאוד והשטיח ידע ימים יפים יותר כמו גם שאר פרטי הריהוט. כל אלה, נוסף לטיילי תרמיל מארצות רחוקות הפוקדים את המקום, תורמים לאווירה הפשוטה והקצת אחרת של המקום. את החליפות תשאירו בבית, זה המקום לאוורר את השראוול ובגדי הטיולים.
על גג האכסניה נמצאת אחת הזולות השוות בעיר, בהנחה שהצלחתם להתחבר לרוח ההיפי החבויה בכם. גיבוב של כורסאות, כסאות שולחנות, שטיחים צבעוניים, מפל מים מלאכותי ומטבחון מאולתר עם כיריים, מקרר וכלי אוכל ובישול לשימוש האורחים, יוצרים מרחב ביתי לא מחייב, המעורר חשק להוציא דפים ולהתחיל לכתוב רשמי מסע צבעוניים לחברים שנשארו בבית. על הים הנשקף מהגג, ועל נוף הגגות של יפו העתיקה, אין צורך להרחיב במילים.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • סוזן

  סוזן
  בסיס טוב ונעים לבילוי ביפו|4 30.07.10
  מצטרפת לשתי הביקורות המשבחות הקודמות. בסיס מצויין, נקי ונעים לסיבוב יומי/לילי ביפו. חבל רק על השימוש המופרז במטהרי אוויר "ריחניים".
 • GADIO018

  GADIO018
  יופי של מקום ומיקום|5 23.01.10
  פינת חמד בלב שוק הפישפשים. מי שלא מחפש מלון 5 כוכבים. נקי , נעים ופשוט כיף.ווהכל במחיר מפתיע
 • droreyal

  droreyal
  מיוחד צנוע ומקסים|5 24.11.09
  מי שמחפש מקום לינה בסיסי , פשוט, נקי, עם נשמה, קסם ותחושת חו"ל- זה המקום! הצוות נענה לבקשותינו בשמחה גם בשעות מאוחרות ובניגוד לדירוג הקודם יש לציין שנקי מאוד! ולסיור בשוק הרוכלים המתעורר בשש וחצי בבוקר אין תחליף !
 • iriset

  iriset
  העיקר האופי|2 04.12.08
  מקום עם אופי, יחס מצויין של הצוות אולם התעוררתי ב 2:00 וגיליתי שאני ישנה עם 10-15 ג'וקונים במיטה + כמה פרעושים . צוות איפה אתם?? חוויה יחודית גם אחרי ניסיון נדודים מכובד.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה