מרכז ימי קיסריה

1 הגדל תמונה
הים שמחכה בחוץ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
מבני מגורים נוספים
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
הבניין המרכזי מבחוץ
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מדרגות בין הקומות
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
חדר זוגי
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
לובי בכניסה
הועלה על ידי מערכתמפה
 

לקבוצות ספורטיביות

לקיבוץ שדות ים יש את אחד המיקומים הנחשקים והמוצלחים בארץ, לפחות עבור חובבי חופי הים והספורט הימי. בית הארחה נמצא דרומית לקיבוץ, כמעט על קו המים. חלק מהחדרים נמצאים במבנה המרכזי בעל שתי הקומות וחדרים נוספים נמצאים במבנים סמוכים. החדרים פשוטים, ממוזגים ולכל אחד מקלחות ושירותים צמודים, מקרר וטלוויזיה. יש חדרים המותאמים לנכים באופן מלא.
בזכות הים
המקום חף מפינוקים וקישוטים והתחושה היא שמשאירים לים את התפקיד הראשי והמחייב להפוך לכם את החופשה למשתלמת. מתאים בעיקר לקבוצות ובני נוער שבאים לבטן גב על החוף ולבלות עם החברים. הארוחות מוגשות בחדר אוכל סטנדרטי שהחלק היפה בו הוא מרפסת מקורה שצופה לים. בקיץ פועל במקום מזנון, צופה גם הוא לים, ויש דרישה למינימום שני לילות. לרשות האורחים יש אולם ספורט, בית כנסת, וכמובן, הסיבה לשמה הגענו עד כאן, מועדון שיט גדול וחוף רחצה יפה אך ללא מציל.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ocp

  ocp
  לא ראוי|2 01.10.13
  על אף המיקום המעולה, למרות הליכת בין הערביים הנעימה עד מאוד, המקום אינו ראוי לשהייה גם למי שאינו מחפש פאר ופינוקים. המיטות אינן נוחות- כמו בסיפור סדום חלקן צרות, חלקן קצרות, חלקן רעועות. בזאת שלי היה קפיץ סורר שדקר בגב. בחלק גדול מהחדרים יש שלישיית מיטות יחיד. התחזוקה לקויה ויש ריח לא נעים בחדר; מעל הארון נזנחה מגבת רקובה ששימשה ככל הנראה לספיגת מי המזגן המטפטף, אבל הגרוע מכל היה צלחת הלווין, שמוקמה ישירות מול המיטה ושיבשה את הקליטה הסלולרית, נותר רק לנחש מה היא עושה לאדם שישן מולה לילה שלם ויותר.
 • drayom

  drayom
  מיקום טוב, יחס מתחת לכל ביקורת|1 25.10.10
  באמת שבאנו ללא ציפיות מיוחדות אנחנו רגילים למקומות בסיסיים כמו זה. אבל אנטיפטיות מצד הצוות, אוכל ברמה בסיסית ואפילו למטה מזה, חדרים מוזנחים, קטנים ועלובים. באמת לא ברור למה, הרי המיקום מנצח, אז למה לעשות את זה כל כך גרוע...
 • arinat

  arinat
  בסיסי, טוב ונעים|4 11.10.09
  למי שלא מחפש פינוקים יתרים, למי שאוהב חוף ים נקי במרחק אפס מהחדרים ושרות קשוב, זה המקום בשבילו. לא יקר בכלל ושווה כל אגורה. בהחלט מומלץ.
 • orinirit

  orinirit
  מומלץ|4 16.08.09
  למי שלא מחפש פינוקים מיוחדים. החדרים נקיים ונעימים, הצוות נחמד, ארוחת הבוקר קיבוצית ונדיבה, הים במרחק נגיעה. בילינו שם אין ספור פעמים ועוד מתכוונים לחזור.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה