1 הגדל תמונה
חניון לילה ליד המצדה
הועלה על ידי adif
2 הגדל תמונה
פינת בישול
הועלה על ידי mslma
3 הגדל תמונה
חניון מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
4 הגדל תמונה
חניון מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
5 הגדל תמונה
חניון מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
6 הגדל תמונה
חניון לילה מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
7 הגדל תמונה
חניון לילה מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
8 הגדל תמונה
חניון לילה מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
9 הגדל תמונה
חניון לילה מצדה מערב
הועלה על ידי mslma
10 הגדל תמונה
ברזיות בשטח
הועלה על ידי נוריתצ
11 הגדל תמונה
מתחם השירותים והמקלחות
הועלה על ידי נוריתצ
12 הגדל תמונה
אוהלי האירוח
הועלה על ידי נוריתצ
13 הגדל תמונה
מתחממים בצינת הלילה
הועלה על ידי tomika
14 הגדל תמונה
מהקמפינג מגיעים במהירות לזריחה המרהיבה
הועלה על ידי tomika
15 הגדל תמונה
שקט
הועלה על ידי tomika
16 הגדל תמונה
מתחם הקמפינג
הועלה על ידי tomika
17 הגדל תמונה
החניון
הועלה על ידי tomika
 

חניון לילה לפני זריחה

צפייה בזריחה ממצדה היא אטרקציה תיירותית, בדרך כלל חד–פעמית, שבשבילה אנשים מוכנים לקום באמצע הלילה או לא לישון בכלל. חניון הלילה, הסמוך למצדה וצמוד למתחם החזיון האור קולי, הופך את החוויה לנוחה יותר. הוא ממוקם בצידו המערבי של
ההר ומגיעים אליו מכביש ערד–מצדה.
השכרת אוהל בתיאום מראש
הלינה בחניון בתיאום מראש בלבד שכן הוא נפתח למינימום 20 איש. אפשר להביא את האוהל הפרטי מהבית או לשכור במקום אוהל המתאים לארבע אנשים אך יש להזמין מראש טלפונית. במתחם יש מבני שירותים ומקלחות עם מים חמים. אין מטבח אבל ישנן פינות בישול, מקררים, פינות למנגל ומקומות מסודרים להבערת אש, את העצים למדורה אפשר לבקש במקום ללא תשלום נוסף.

( 26 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • talushle

  talushle
  כיף, מסודר, נקי|5 20.08.13
  מאוד נוח. ברזי מים, קולרים, סככות, שירותים מבריקים, מקלחות נקיות, נוף מדברי מיסטי מדהים. חם מאוד (באוגוסט). ניתן לקרב את הרכב ממש עד האוהל. סלמה (האחראי) מאוד ידידותי ועוזר.
 • togilat

  togilat
  מומלץ ביותר|5 02.10.12
  מקום מדהים לקמפינג, מרווח, מתוחזק היטב, נקי, מכיל כל מה שצריך כדי להנות - מקררים פינות בישול, שולחנות, מנגלים, כירות למדורות, מקלחות, שירותים ושמירה במהלך היום והלילה. היינו שני לילות באוהל משלנו (ניתן לשכור אוהלים במקום), שכרנו מזרונים ונהנינו מאד מהלילה הראשון. בערב השני החלה רוח חזקה עם גשם (ערב חג סוכות) ששברה את האוהל שלנו. הצוות במקום בראשות סלמה הגיע לעזרה וארגן לנו מקום לינה חלופי כאשר הוא מסייע לנו להעביר את כל הציוד ודואג שנמשיך להנות מהשהות במקום - מחמם את הלב וראוי לכל שבח! הצוות במקום מדהים ודואג לכל מה שתבקשו. מומלץ בחום!
 • טאטי

  טאטי
  מהוקצע ונקי|5 12.04.12
  חניון גדול בנוי מספר מתחמים, דבר שמקל על תחושת הצפיפות שיש בחניונים אחרים. ניתן לשכור אוהל או להביא מהבית. אנחנו אוהבים לישון באוהל שלנו. המקום נקי, מתוחזק היטב והצוות מיומן. אהבנו מאד שהשטח עליו מקימים את האוהל משוטח ומיושר לחלוטין ונקי מאבנים גדולות וכפי שיודע כל מי שישן באוהל, זה חשוב מאד. המקלחות והשירותים נקיים. יש אביזרים כמו גז לבישול, מקררים ונקודות חשמל. האתר ממוקם בתוך ואדי במיקום יפהפה. מומלץ.
 • נמושקה

  נמושקה
  מצוין|5 10.02.12
  היינו בתחילת פברואר, 3 משפחות לבד בכל המתחם המדהים הזה. יפה שם, נקי מאוד ונוח.מקלחת (חבל שלא היו מים חמים), שירותים, מקום לבשל ומקרר גדול. קיבלנו מזרונים בשפע ואפילו עצים למדורה.
 • pang

  pang
  אכן מומלץ|5 20.10.11
  מצטרפת לקודמיי, אך יש מספר אי דיוקים באתר:ראשית, האוהלים הבדוויים לא קיימים. שנית, לא ניתן להזמין ארוחות משום גורם, כשרות או לא. חוויה נעימה שגילינו שם היא כי ניתן לקבל אוהלים ל-6מהמקום של רשות הטבע והגניםוכך אפשר לחסוך מקום באוטו. שהינו 2 לילות, עלינו את המצדה בזריחה ומומלץ גם לצפות בחיזיון האור קולי להשלמת החוויה.
 • peereran

  peereran
  שווה שהייה של מספר ימים|5 16.10.11
  אני מצטרף לכל שאר המדרגים. המקום גדול מאוד יש מקומות לקבוצות קטנות וגדולות, חלק מהאזור מוצל. ליד כל מתחם יש מקום לסיר פויקה. וחובה חובה לעלות לזריחה במצדה.
 • sasmic

  sasmic
  בהחלט מומלץ|4 15.10.11
  חניון מאוד מומלץ, המקום מאוד מסודר וכולל מקררים, מספר נקודות גז, מקלחות עם מים חמים (אם כי זרם חלש אבל בהחלט מספק את הסחורה), הרבה מרחבים ונוף הרים מדהים. שהינו במקום שני לילות שהיו מאוד מוצלחים, הצוות במקום נכון לעזור וכמובן חובה לעלות לזריחה במצדה.
 • adif

  adif
  חניון מצוין, נקי ומאובזר|5 14.10.11
  שטח החניון גדול מאוד, תמיד יש מקום לאוהלים פרטיים. שירותים נקיים, יש קולר עם מים קרים. 3 מאבטחים שומרים יום ולילה על המקום. 5 דקות הליכה מחזיון לילה. נהנו מכל רגע.
 • goodlife

  goodlife
  מאורגן היטב|4 24.12.10
  מקום מרווח עם כל המתקנים הנדרשים להתארגנות, הכנה, לינה, ישיבה ובילוי. היינו ביום ה' בלילה, קבוצה לבד והיה פשוט כיף. צפינו במצדה לאור הירח, התענגנו על הסדר והנקיון במקום וניצלנו את השרותים והמטבח במקום. ממלץ למעפילים למצדה בזריחה. בזריחה עלי נו למצדה אבל זה בקטיגוריה אחרת....
 • ocp

  ocp
  יכול להיות נפלא, אבל...|2 11.08.10
  כדאי לבדוק האם האוהל הבדואי אינו מוזמן על ידי קבוצה. כשאנחנו שהינו במקום התארחו שם שתי כיתות של נערות בת מצווה "דתיות". היה רעש נורא ואיום, כל הלילה, אפס התחשבות מצד הנערות, המורים שלהן (עאלק חינוך דתי) או הצוות. לא עצמנו עין. גם כשאחד מהאנשי הצוות הנחמדים השאיל לנו אוהל כדי לישון במתחם אחר, הנערות הגיעו ליד השירותים (שהיו מוארים כראוי כל הלילה) ולא הפסיקו לצרוח בקולי קולות. היה פשוט זוועה, חזרנו הביתה ממוטטים.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה