1 הגדל תמונה
בית ספר שדה - הר הנגב
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
בית ספר שדה הר הנגב
הועלה על ידי hateva
3 הגדל תמונה
בית ספר שדה הר הנגב
הועלה על ידי hateva
4 הגדל תמונה
בית ספר שדה הר הנגב
הועלה על ידי hateva
5 הגדל תמונה
בית ספר שדה הר הנגב
הועלה על ידי hateva
6 הגדל תמונה
בית ספר שדה - הר הנגב
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
בית ספר שדה - הר הנגב
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
ביה"ס
הועלה על ידי ברק אורי
9 הגדל תמונה
זריחה
הועלה על ידי ברק אורי
 

נוף מרהיב, פשטות ונוחות. מי צריך יותר?

האכסניה השייכת לבתי ספר שדה של החברה להגנת הטבע, ממוקמת על מכתש רמון ממש. מקיפה אותה גדר נמוכה, שלא מפריעה לנוף אבל שומרת מפני נפילה מהמצוק. מבני בטון בעלי קומה אחת, והחדרים נוגעים ללב - עם נוחות מרבית בפשטות מקסימלית. יש כאן מועדון עם טלוויזיה וגם כיתות לימוד. רוכבי האופניים ימצאו כאן עמדות נוחות לטיפול באופניים.
אבל מה שבאמת חשוב נמצא בחוץ - פינות ישיבה שמתאימות למודטים, אל מול נוף עוצר נשימה, ודשא למשחקים מעט פרועים יותר. מדריכי החברה להגנת הטבע המתגוררים במקום ישמחו להציע את שירותיהם ולקחת אתכם לטיולים באזור. בין הפעילויות שמציעים במקום, בתיאום מראש ובתשלום: פעילויות בנושא אסטרונומיה, סדנאות הישרדות, בנייה בבוץ, איכות סביבה ועוד.

( 13 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • nachsht

  nachsht
  חוויה מיוחדת..|4 08.04.18
  היינו בסוף פסח, הנוף למכתש מבית הספר מדהים גם היעלים המסתובבים חופשי במתחם מאד נחמדים. ההדרכות בתוך בית הספר היו נחמדות אך יש בלאגן בקשר להרשמה אליהן. בנוסף, סיור של בית ספר השדה, אליו נרשמנו לא יצא לפועל. האוכל בערב היה מצויין ובבוקר היה די נפילה (אולי זה קשור לשילוב של שבת ופסח..) החדרים מאד צנועים, המחיר לא כל כך.. סה"כ היה לנו מאד נחמד ומי שמוכן קצת לוותר על פינוקים בלינה, יהנה..
 • goodlife

  goodlife
  עלוב ומיושן|2 03.03.16
  חדרים ישנים, קצת מתפרקים, מקלחות של פעם, דלתות שלא נסגרות, אין WIFI זמין שזה היום חובה, קליטה סלולרית עלובה, הרבה אבק, אוכל בחדר אוכל בינוני ומטה מטה על גבול במספיק בקושי. בקיצור לא משהו. רק אם אין ברירה....
 • אריאלהלן

  אריאלהלן
  נוף יפה. אוכל ויחס הרבה פחות|2 25.04.15
  לא ציפינו ללוקסוס ואכן חדרים פשןטים ובסיסים. יש נוף עוצר נשימה . אבל - נקיון לא משהו- לא כל המיטןת מסודרות והיה טישו מלוכלך על אחת המיטות מאורחים קודמים. מגבות קטנות מאד, ואם רוצים עוד צריך לנהל משא ומתן מיגע. והשיא- אוכל בארוחת הערב לא טעם ולא מגוון. הילדים ואנחנו בקושי אכלנו. הלכמו אחכ למסעדה ) החבית- מומלץ).צוות המטבח מזעיף פנים. וכשהגענו למחרת בבוקר וביקשנן גחנון שנגמר, לא הסכימו להביא לנו בטענות שונןת ) שארוחת הבוקר כבר נגמרה,שהגחנון נגמר, ושיא השיאים נאמר לנו שבלאו הכי לא מגיע לנן כי ההתלוננו שהאוכל בערב לא היה טוב. . בקיצור עבור 1680 לזוג וילדה עבור שני לילות כדאי לקחת צימר הרבה יותר נחמד
 • ozamski

  ozamski
  מגיע מומלץ מפה|5 16.08.14
  פעם ראשונה שאנחנו בבי"ס שדה כלשהו עם המשפחה, הגענו עם ציפיות נמוכות ושמחנו להיות מופתעים לטובה: החדרים משופצים, נקיים מאד, עם מזגן יעיל ושקט, בארוחת הערב והבוקר היה מבחר מספק וכל המנות היו טריות וטעימות. בפעילויות למשפחות ובהתנהלות הצוות בכלל ניכרה האכפתיות. אם זה הסטנדרט שאתם מחפשים-מומלץ ללא הסתייגויות.
 • chatool

  chatool
  עברנו חוויה מתקנת|4 11.04.12
  התאחרחנו שם לפני כשנתיים ולא ממש נהננו. בפסח הנוכחי עברנו חוויה מתקנת. התארחנו בחדרים המשופצים!! היה נפלא. האוכל - לא הצד החזק אבל סביר למי שאין ציפיות גבוהות. שירות יעיל ונעים סבר מצד עובדי המקום.
 • אוריון72

  אוריון72
  אכסניה טובה מאוד|4 09.12.10
  חדרים פשוטים, נקיים ומתוחזקים היטב. ארוחת הבוקר טובה (יש שף חדש). הצוות נחמד ושמח לעזור בכל נושא. עברנו הדרכה באסטרונומיה (כולל תצפית בטלסקופים) שהייתה מעניינת מאוד גם לגדולים וגם לקטנים יותר.
 • talushle

  talushle
  מיקום מדהים, חדרים פחות|3 16.10.08
  אכן מיקום מדהים, נוף קסום ורוח מדברית. מצד שני - החדרים מאוד בסיסיים, וכולם ישנים באותו חדר - כלומר אין הפרדה - הורים/ילדים. אין מיטות זוגיות וכו' הארוחת בוקר - כמו באכסניה
 • festivus

  festivus
  נהדר כנק' מוצא לטיולים|4 12.02.06
  המקום מתוחזק היטב, היינו בשיא החורף, היו מים חמים, החדרים נקיים ופונקציונלים. זהו בית ספר שדה, באים בשביל לטייל, אין פינוקים מיותרים. כדאי לדעת שיש גם רדיאטור בחדרים. ברחבי האכסניה מסתובבים חופשי יעלים. הנוף יפהפה, לכיוון המכתש. האוכל בחדר האוכל סביר, מאוד השתדלו לתת דברים מיוחדים לילדים.
 • dafnag

  dafnag
  אכסניה טובה מאוד|4 16.01.06
  חדרים נקיים. מזגן טוב (חשוב ביותר בקור הלילה המדברי). הארוחות אמנם תפריט בסיסי מקובל במקום כזה, אך תוך תשומת לב שיהיה טרי, טעים והיגייני. תשומת לב של הצוות להשלמת מה שחסר. המיקום על שפת המצוק מרשים ויעלים מסתובבות בין השבילים. כשאנחנו היינו לא היה צוות ליעוץ / הדרכה בענייני טיולים.
 • batami

  batami
  פוטנציאל מבוזבז|2 05.03.05
  מיקום ונוף נפלא. תחזוקה סבירה ומטה וחוסר התייחסות של הצוות. כדאי לברר שאין ארוח בתי ספר תיכוניים בעת שהותכם, מאחר ואז לא ניתן לישון בלילה.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים
חאן בארותייםחאן בארותיים מומלץ מפה9.3בחאן בארותיים יש אנשים שנושמים מדבר, מרגישים מדבר וחיים מדבר ואת האהבה הזאת שלהם אפשר להרגיש בכל פינה. החאן נמצא על תוואי נחל בארותיים, פינה מנותקת מהעולם החיצון העטופה קסם שמזכיר קצת את אווירת החופים בסיני, רק בלי הים. החאן מחולק לשני אזורי לינה שבכל אחד מספר בקתות מחופות בוץ ובמרכזו מדורה מוקפת מזרנים שבה אפשר למצוא במשך כל שעות היום והערב קומקומים מפוייחים עם תה צמחים מתוק וקפה. הבקתות בגדלים שונים, מבקתות לזוג ועד בקתות גדולות שיתאימו גם לעשרה אנשים ויותר, הן בסיסיות נקיות לתפארת ולכל אחת יש פינת ישיבה פרטית בחוץ. בתוך הבקתות יש אח עצים, מחצלות ומזרנים נוחים לשינה. הפתעה גדולה מחכה במקלחות והשירותים, אחד האזורים הכי יפים בחאן. כיורי החרסינה המעוטרים, אריחי הקרמיקה הצבעוניים והחלונות המקושתים הפונים לעבר מרחבי הנחל הצחיח, מרהיבים ביופיים והופכים את חווית המקלחות והשירותים המשותפים לנעימה ומזמינה ביותר. גם כאן הניקיון הוא ללא רבב ויש מים חמים במשך כל שעות היום.קרא עוד


חוות האנטילופות בערבהחוות האנטילופות בערבה מומלץ מפה9.2כשנופי ערבה צחיחים ואנטילופות נפגשים, נדמה כי הגעתם בטעות לארץ אחרת. מתחם הצימרים והקמפינג הגדול של חוות האנטילופות נמצא בסמוך לאזור בו מסתובבות בחופשיות האנטילופות וכל מה שמפריד ביניהם היא גדר. כמו האנטילופות שיובאו מדרום אפריקה, הצימרים עוצבו בסגנון אפריקאי ומשתלבים בטבעיות בסביבה המדברית. הם בנויים מעץ, מעוצבים במינימליסטיות ויש בהם אמבטיה עם זרמים, פינת קפה ומרפסת. אם מתאמצים, מחלקן של המרפסות אפשר לצפות בחיות המסתובבות בחווה ולהרגיש לרגע קצת כמו בספארי באפריקה. באזור הקמפינג יש סככה גדולה המיועדת ללינה - בחורף היא סגורה ומחוממת ובימי הקיץ עוטה לבוש אוורירי יותר, עשוי כפות תמרים. בסמוך יש שירותים ומקלחות נקיים ומטופחים בהם זורמים מים חמים כל שעות היממה, תאורת לילה ונקודות חשמל, פינת מנגל ושטחי משחק לילדים. מי שבוחר להביא איתו את האוהל הפרטי, יוכל להקימו בסמוך וליהנות ממתקני המקום כולל מזרנים, העיקר שהגב יעבור את הלילה בשלום.קרא עוד
עוד צימרים ולינה