1 הגדל תמונה
הג'קוזי במתחם המונגולים הזוגיים
הועלה על ידי מערכתמפה1
2 הגדל תמונה
אירוע בגן המפלים בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
טיפי
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
תנומה באוהל
הועלה על ידי shbutnaro
5 הגדל תמונה
מתחם הטיפים בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
טיפי
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
שירותים ציבוריים למתחם הקבוצתי
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
שירוקלחת של הטיפים
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
חדר האוכל הגדול
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
מטבח אורחים
הועלה על ידי מערכתמפה
11 הגדל תמונה
יורטה זוגית
הועלה על ידי מערכתמפה
12 הגדל תמונה
בקתות העץ
הועלה על ידי מערכתמפה
13 הגדל תמונה
סככת אוכל גדולה, בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
14 הגדל תמונה
מזרקת הפטריה בגן המפלים בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
15 הגדל תמונה
הגשר בגן המפלים בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
16 הגדל תמונה
אירוע בגן המפלים בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
17 הגדל תמונה
אירוע גן המפלים בכפר האינדיאני
הועלה על ידי מערכתמפה
 

אלף גוונים של אוהלים

בכפר האינדיאני פזורים כמה אפשרויות לינה ברמות שונות של נוחות ובמרחקים שונים של פרטיות: 18 אוהלי טיפי, שלושה אוהלים קזחסטנים משופרים - יורטות, לזוגות בלבד, מתחם נוסף עם יורטות מרווחות יותר ושתי בקתות עץ צנועות. חדר אוכל בנוי, גדול ומרווח מופעל בעיקר כשיש קבוצות או בזמנים פעילים יותר. לרשות הקמפינגאים עומד מטבח מוסדי מאובזר לבישולים, לידו סככה עם מקומות ישיבה ומסך (יש ברקו להשכרה). הדברים היחידים שאסור לעשות כאן הם להדליק אש בקרבת האוהלים (יש בור למדורה ועמדות מנגל פזורות בשטח) ולהביא מערכות הגברה.
אוהלים אינדיאניים
מתחם הטיפי הוא תענוג גדול בשביל ילדים שחולמים לישון באוהל ועבור הורים שמחפשים קצת נוחות. למטיילים מבוגרים יותר זה מקום הלינה הפשוט והזול שהכי קרוב למפל הלבן והשחור. התנאים כאן פשוטים ועדיין מושקעים הרבה מעבר לחניון לילה סטנדרטי. אוהלי הטיפי האינדיאנים פזורים על פני מדשאה שלצידה גינה קטנה ומטופחת. בכל אוהל רצפה של דשא סינטטי ומזרונים ויכולים לישון בו עד 10 אנשים.
כל שני אוהלים חולקים מקלחות ושירותים נקיים ומרווחים, הנמצאים במבנה קרוב שבקידמתו מספר שקעים להטענת הטלפונים הסלולאריים.
המתחם הקבוצתי
היורטות הן מבנים עגולים, עשויים מבדים לבנים המולבשים על קורות עץ ומרוצפים בפרקט. בכפר האינדאיני שלושה מתחמי-יורטות - הזוגי, המשפחתי והקבוצתי.
המתחם הקבוצתי מציע מדשאה מרכזית גדולה מרכזת סביבה שלוש יורטות גדולות שיכולות להכיל עד 40 לנים. בכל יורטה יש מזרנים ומזגנים, והן חולקות מבנה שירותים ומקלחות בקצה המתחם.
בנוסף, יש בחניון גם שתי בקתות עץ צנועות המשמשות בדרך כלל את צוות המדריכים והמורים שבאים לכאן במסגרת הטיולים השנתיים. בעלי אוהלים פרטיים מוזמנים להקים כאן אוהל על הדשא וליהנות מהשירותים והמקלחות הציבוריים.
זוגי ומשפחתי
שני מתחמי היורטות הקטנות מרוחקים ומופרדים מעט מאוהלי הטיפי, כך שמתקבלות פינות שקטות ואינטימיות.
במתחם הזוגי כל יורטה מאובזרת במיטה זוגית, טלויזיה, מטבחון קטן ושירותים ומקלחת פרטיים הנמצאים לצד היורטה. יורטה נוספת משמשת כספא ובה נמצא ג'קוזי גדול המיועד לאורחי היורטות בלבד.
המתחם המשפחתי הוא החדש יותר ובו מדרכות בין החדרים. כאן כל יורטה בנוייה מחדר מרכזי עם מטבחון ושני חדרי שינה קטנים, חדרי השירותים והמקלחת הם חלק מהחדר ובסלון פונה פינת הישיבה לטלוויזיה.
קבוצות מעל 30 אנשים יכולות להזמין ארוחות. בחורף, מסוף נובמבר ועד לסוף מרץ, מתחם אוהלי הטיפי אינו פעיל.

( 32 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • daphnaol

  daphnaol
  אירוח מעולה|5 24.09.16
  התארחנו במקום במסגרת טיול שנתי, נמצא על המצוק של נחל אל על כך שנמצא במרחק של 5 דקות הליכה מסיום המסלול. המקום מטופח, מתוחזק היטב, יש מענה לכל בקשה, המקום מאובזר כך שניתן לבשל במקום ללא צורך להזמין ארוחות, מומלץ מאוד לקבוצות.
 • m_yaron

  m_yaron
  לא להגיע|2 22.09.13
  האוהלים אמנם ברמה סבירה, אבל היחס והשירות די מזעזעים. רעש באמצע הלילה כולל מוזיקה (מה שלפי הפרסומים לא אמור להיות) חוסר יחס של הצוות לבקשות פשוטות ועוד.
 • אבקסיס2

  אבקסיס2
  בכלל לא מומלץ מפה|1 18.05.13
  התארחנו שתי משפחות בשתי הבקתות. לא נשוב אליהן. הכפר ממוקם סמוך למצוק היפיפה המשקיף למפל השחור והאווירה בו נעימה. עד כאן היתרונות. קיבלנו שתי בקתות במצב הזנחה מתקדם: נמלים, עובש באמבטיה, מתלים מדלדלים ועוד. במקום מטבחון אבל אין כלי בישול או סכום או צלחת אחת לרפואה. בחדרים מיטות שדה צרות-לידיעת הזוגות. בערב אין תאורה מספיקה בחזית הבקתה- כדי לדעת אם הבשר צלוי נעזרנו בפנס הסלולרי. המחיר הוא לאורח ולא לבקתה למרות שאין שירותים נלווים. א״ב אינה כלולה במחיר. למען ההגינות אציין כי איש השירות היה אדיב ונענה לקריאותנו במהירות ובאדיבות.
 • נירית1

  נירית1
  האוהלים האינדיאנים - חוויה|4 05.05.12
  לנו קבוצה גדולה באוהלים האינדיאנים. האוהלים מאד גדולים גבוהים ומרווחים, מתאימים בקלות לעשרה איש. בסמוך מקלחון ושירותים נקיים ומטבחון נחמד. במקום מדשאות גדולות, מנגל, מקררים ומים חמים. סה"כ תמורה יפה לעלות ומאד מוצלח לקבוצות גדולות. לא התרשמתי מאד מהאוהלים המונגולים ולדעתי האישית הם לא שווים את המחיר הגבוה הנדרש עבורם. ארוחת הבוקר טובה
 • shabatso

  shabatso
  שומר נפשו ירחק|1 14.04.12
  היינו בחוה"מ פסח 3 משפחות התארחנו ביורטה ובשתי הביקתות כבר עם ההגעה מתרשמים מהזנחה וזוהמה של השטחים הציבוריים(גרוטאות בחצרות האחוריות, אילתורים של צנרת ביוב כיוב') הצימר מדיף ריח לא נעים בלשון המעטה,מקלחות עם עובש שלא ראה חומר ניקוי זמן ארוך, השביל לא עבר טיאוט והרשימה ארוכה. דבר מעניין: בהזמנה של היורטה המחיר כולל א.בוקר אולם משנוכחנו ברמת התחזוקה החלטנו לוותר וביקשנו לזכות את החשבון,וראה זה פלא: חיוב עולה 55 ש"ח לאדם וזיכוי מחושב בסך 25 ש"ח בלבד! למה? ככה החליט בעל הבית-זו התשובה. שום התראה לא קיבלנו על כך ששער הכניסה ליישוב נעול בשבת ויש להקיף את כל היישוב בדרך עפר כדי לצאת..
 • reutadmon

  reutadmon
  אתר נוח ונעים|5 19.07.10
  האהלים מאוד מרווחים בשביל משפחה של ארבעה אנשים, וגם שמונה מבוגרים יכולים לישון בהם בנוחות. האתר נקי ומטופח, יש דשא וערסלים, מנגלים מסודרים ומקררים. אתר מאוד מוצלח מסוגו.
 • gmolho

  gmolho
  קמפינג ברמה גבוהה|5 05.10.09
  בתור חובב קמפינגים בארץ ובעולם אין ספק שמדובר באחד מהאתרים המושקעים והאיכותיים לקמפינג. ייתכן וקודמיי נפלו על ימים עמוסים או שהיו תקלות תחזוקה כאלו או אחרות - אבל אנחנו נפשנו בסופ"ש האחרון והיה מצוין. המחיר גבוה(95 ש"ח לאדם באוהל האינדיאני) אבל התמורה מלאה- מזרונים, חדר אוכל, מקררים, תאורה, מדשאות, שירותים ומקלחות פרטיים עבור כל אוהל ועוד
 • mimba

  mimba
  אכזבה|3 09.08.09
  רמת התחזוקה ירדה המקלחת הייתה חצי סתומה... חלקנו נעקצנו קשות בלילה- חובה להביא אלתוש. כמו"כ נתקלנו בדבורים- דברים שיכולים להיות מטופלים. למרות הכל עדיין מקום טוב מאד לילדים
 • RONHAR

  RONHAR
  בפעם השניה|3 06.07.09
  לצערי זו פעם שניה שאנו מבקרים במתחם והפעם התאכזבנו, היה צפוף ולא נקי. והמחיר לא זול בכלל, במיוחד אם חשקה נפשכם בארוחת בוקר של המקום (50 ש"ח למבוגר, 30 לילד) זה יכול להסתכם בכ500-600 ש"ח למשפחה. מסביב למקום יש הרבה גרוטאות ולמי שיש ילדים קטנים דרושה השגחה.
 • ronibl

  ronibl
  עונה על הדרישות|4 01.10.08
  פתרון מצויין למי שרוצה לישון בטבע מבלי לאבד את הנוחות הבסיסית (חשמל, מקלחות, שרותים מטבח ועוד..), המקום מספיק גדול כך שגם אם מלא עדיין אפשר למצוא פרטיות, האוהלים מרווחים ומאווררים, בקיצור מומלץ.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד
עוד צימרים ולינה