1 הגדל תמונה
מבט מהזולה על הים המלח ומדבר יהודה. צילום: רועי חן
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
הנוף מאחת החושות. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
החושות. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
אוהלי זולה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
חדר זוגי באכסנייה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
חדר באכסנייה. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
חדרי האכסנייה מבחוץ. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
פינת ישיבה מול הנוף. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
פינות ישיבה בחצר. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
מקלחת ושירותים. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
11 הגדל תמונה
חדר אירוח. צילום: אייל טואג, מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
 

אכסניית מצוקי דרגות נמצאת על מצוק ההעתקים וצופה לכיוון ים המלח ומדבר יהודה. מחדרי האירוח הקטנים שטובלים בירוק כאילו היו קיבוץ קטן לא רואים את הנוף המטורף הזה. אוהל אירוח, שבעגה המקומית מיד נקרא כאן "זולה", יושב ממש על שפת המצוק וזוכה לפלא. האכסניה מציעה חדרים פשוטים ובסיסיים ותנאי פאר או פינוק מיוחד אינם כאן העניין. יש אפשרות צנועה אף יותר, לינה בחושות או במאהלים ובהם מזרנים ומחצלות. במקום חיבור לחשמל, תאורה, מקלחות ושירותים ציבוריים. לקבוצות קיימת אפשרות לארגן טיול ספארי משולב עם גלישת מצוקים.

( 25 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • saraya

  saraya
  מקום מיוחד|4 05.03.15
  ישנו בחדרים המשודרגים - "דרגות". החדרים ברמה סבירה בהחלט, אך קטנים. לא מתאים למי שמחפש צימר עם ג'קוזי. מגבות נקיות ואיכותיות, שמיכות חמות, מקרר קטן בחדר ופינת קפה. האוכל היה ההפתעה הגדולה: ארוחת ערב ביום ששי היתה מצויינת - מבחר גדול ומנות טעימות! כנ"ל לגבי ארוחת הבוקר. המקום גדול, וגם כאשר לנים בו הרבה אנשים זה לא מורגש. היו בעיות קטנות עם החדר, אך הן נענו באדיבות ובזריזות. לא לשכוח להביא משהו נגד יתושים, למרות שיש רשתות על החלונות. אבל הסיבה הכי טובה ללון כאן היא הנוף ....
 • goodlife

  goodlife
  מיקום מדהים, תנאים ככה|3 12.01.15
  מי שרוצה לנשום אוויר פסגות מעל ים המלח, תנאים קצת יותר ספרטניים ופחות מוטרד מאיך ומה יש בחדר - מוזמן. על שרידי הישוב הישן נבנה המקום ומשתמש במתקניו. אז זהו - פונקציונלי - ככה, אוכל - ככה, מיקום - יפה.
 • reutadmon

  reutadmon
  עוד מאמץ קטן והגענו|3 07.09.13
  לקחנו לנו חושה משפחתית לפי בחירתנו, כי כולן היו פנויות. מלבדנו היו מעט אנשים באוהל הגדול ובאזור הקמפינג, מה שתרם לאווירה המדברית השלווה. היתרון הגדול של המקום הזה הוא הנוף המקסים הנשקף מכל עבר. החושה עצמה היתה מרווחת, לצידה ספסל פיקניק ומקום למדורה. הצוות היה חביב. המחיר כלל ארוחת בוקר (מאוד בסיסית). עד כאן הכל טוב. אבל - המקלחות והשירותים ישנים מאוד ועלובים, לא מתוחזקים כמו שצריך ולא זוכים לניקיון תכוף מספיק. המטבחון הקטן הספיק לנו, אבל אני מתארת לעצמי שבתפוסה מלאה הוא עמוס ולא מספק. קבוצת מטיילים השמיעה מוזיקה די רועשת, ורק מיוזמתנו הם התבקשו להנמיך. חבל שגובים 100 ש"ח עבור כל ילד. למה?
 • efi1405

  efi1405
  פשוט ובסיסי פוטנציאל לא ממומש|3 11.06.12
  התארחנו בחדרים מסוג "דרגות" שנחשבים למשודרגים.פשוט ובסיסי,למטיילים שרוצים לשים את הראש, (עם עוד קצת השקעה בחדר ובמקלחת יכול להיות אפילו מוצלח ומומלץ).ארוחת הבקר היתה בסדר פלוס וארוחת ערב בשישי(85 שח לאדם)היתה טעימה מגוונת והפתיע לטובה
 • blancmaya

  blancmaya
  חלטורה ב- Prime Location|1 19.04.11
  אין מה לדבר- מיקום מנצח, נוף מהמם, אבל....ויש הרבה אבל!!!! יש תחושה שבעלי המקום מנצלים את העובדה שיש להם סוג של מונופול, כדי להפקיע מחירים ולתת שירות מתחת לכל ביקורת: 3 מקררים למאות אורחים, מטבח עלוב, מקלחות מלוכלכות ולא מסודרות, שירות כללי ברמה נמוכה ותורים לא מוסברים בארוחות (יש שני חדרי אוכל ומסיבה לא מובנת, למרות הצפיפות, לא פותחים אותם והאורחים נאלצים לעמוד בתורים לא סבירים). במצב הנוכחי, לא נראה לי שנחזור לשם בקרוב- דרוש שיפור מיידי!!!!
 • rony_kurz

  rony_kurz
  בושה|2 19.04.11
  המקום מאוד לא שמור מכל הבחינות הסניטריות, מטבח עם שלושה מקררים מצחיקים ל-500 מתארחים (לדברי המנהל) אין מקום לצידה שמביאים, מקלחות מטונפות ושרותים שאינם נסגרים. שביקשנו לעזוב לאחר יום אחד (הזמנו מקומות ליומיים) הגישה של מנהל המקום, היתה נוראית. לא שרותי, לא מצדיק את המחיר המופקע עבור חושה. לא מבודד, המוני משפחות, לא נקי ולא מזמין.
 • טליאבי

  טליאבי
  5 כוכבים לנוף|1 07.04.10
  באנו עם האוהל הפרטי שלנו לחניון. בתחילה מיקמו אותנו באזור עם פסולת בנייה והמון שברי אסבסט. אח"כ עברנו לאזור עם נוף אך עדיין היו שברי אסבסט סביבנו והרבה לכלוך. התחושה הייתה שהמקום לא מתוחזק, השירותים והמקלחות היו מלוכלכים מאוד. ובכל זאת - 5 כוכבים לנוף ולזריחה המדהימה.
 • עידוגילעופר

  עידוגילעופר
  בסיס טיולים זול וטעים|4 25.02.10
  התארחנו פעם שניה שתי משפחות כבסיס לטיולים באזור החדרים ברמה צה"לית למדי מבנים טרומיים עם 4 מיות בחר מקלחת ושרותים וזהו.. אבל נקי ויש מים חמים בשפע והאוכל בוקר וערב מומלץ בחום חברו לזה את הנוף ולא צריך יותר
 • shlomitm

  shlomitm
  לינה זולה ומומלצת|5 16.12.09
  הגעתי עם קבוצה. אנשי הקשר מאד אדיבים. כך גם מקבלי הפנים. האוהל מעולה. מקלחות ושירותים קרובים. מאחר שידענו שנגיע מאוחר מידי (העפלנו למעלה במקביל לירח המלא המשתקף בים המלח) להתחיל להכין ארוחת ערב, הזמנו ארוחת ערב במקום, למרות שהגענו אחרי שמונה, חיכה לנו אוכל מאד טעים ומגוון. ארוחת בוקר הכננו בעצמנו מול הנוף המשגע.
 • leahfa

  leahfa
  לא למחפשי השקט המדברי|2 06.12.09
  התארחנו במאהל, בשבת של נובמבר. המאהל גדול, עמוס באנשים ולא צופה לנוף יפה במיוחד. אנחנו, קבוצה של 3 משפחות עם שבעה ילדים קטנים, חלקנו אוהל בדואי ארוך עם 3 קבוצות נוספות בגודל דומה. אמנם יש מחיצות בין הקבוצות, אך העומס מורגש והחלל שזכינו לו קטן. מסביב היו אוהלים נוספים, ומרוב תאורה לא רואים כוכבים. אוהל ה"זולה" שפונה לנוף המרהיב, דרך אגב, מושכר רק לקבוצות גדולות. בצד החיובי - השירותים והמטבח נקיים, והאוהל אכן מחומם.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה