שמחה סוקולסקי מאירה פנים לאורחיה עוד בטרם המפגש. ארבע יחידות האירוח שמציעים היא ובעלה חיים צבועות בצבעי חמרה יפים ומשתלבות היטב עם המדשאה המשותפת ועם המרפסות הצמודות הפורחות בשלל צבעים. היחידות ממוקמות במרחק מה מבית המארחים וזו מזו כך שנשמרת פרטיות האורחים. היחידות פשוטות בעיצובן אבל מספיק מזמינות כדי להרגיש בבית. אחת מהן נגישה לנכים, אחת זוגית אבל יכולה להכיל ילד בספה נפתחת ויחידה נוספת מתאימה למשפחה ברוכת ילדים.

המארחים משתדלים לטפח ולגנן את החצר המשותפת, שבה פרחים יפים, עצים, פסלי נוי ומדשאה שידעה ימים יפים יותר אבל עתידה ורוד. על המדשאה פזורים ערסלים ובקצה נמצא ג'קוזי משותף הנושק לעצים המקיפים את המתחם. בפינה נמצאת סוכה מאולתרת שתחתיה אפשר להתכנס, לנפנף במנגל ולאכול יחד. האופציה הזאת מתאימה במיוחד למשפחות שמגיעות בהרכב מלא ושוכרות את המתחם כולו.
ארוחת הבוקר
על הארוחה החשובה ביממה אחראית שמחה. מלבד חביתה, סלט ירקות וגבינות צאן מהמחלבה המקומית, תקבלו כאן סמבוסק לביבות ירק מאפה ידיה.
ידידותי לילדים
הבקתות כוללות גלריית עץ גדולה, המשמשת כחדר שינה פרטי לילדים. בחצר מחכים לילדים משחקים ובמושב יש שלל אטרקציות כמו חוות סוסים וסוסי פוני, חוות תוכים וחוות צמחי מים כמו גם סדנה לאמנויות קדומות. הגן הלאומי ציפורי הוא אטרקציה חשובה ומעניינת לכל המשפחה.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  מקום נחמד|4 07.06.17
  אירוח לבבי ודואג של המארחים. כמה אפשרויות לצימרים מרווחים ומושקעים. יושבים בערב ביום קיץ חם על המרפסת ונהנים מהאוויר והשקט. החדר מצויד רק לשים לב ל 2 דברים - קליטה בסלולר על הפנים במושב כולו ובאזור. כשהיינו הוויפיי לא עבד. מזל שהטלביזיה עבדה....
 • mwerav

  mwerav
  מארחים נחמדים|4 23.02.05
  מקום יפה, ולא יקר. אפשרות לשומרי שבת ללכת ברגל לגן לאומי ציפורי ולהזמין קייטרינג כשר מהישוב ליד- הושעיה. תשאלו את המארחים.
 • shimf012

  shimf012
  חדר מרווח, מטופח והאוירה נעימה|4 24.01.04
  מעט יקר, אך החדר היה נחמד מאוד, האוכל שהוגש לנו בבוקר היה טוב. הקירבה לנצרת איפשרה לנו טיול אחה"צ שם, שכלל ארוחת צהרים טעימה. בעלי הבית נחמדים מאוד, והיו גמישים ולא מציקנים
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה