1 הגדל תמונה
חניון לילה בארות
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
חניון לילה בארות
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
חניון לילה בארות
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
חניון בארות
הועלה על ידי eyalsh
5 הגדל תמונה
חניון בארות
הועלה על ידי eyalsh
6 הגדל תמונה
חניון בארות
הועלה על ידי eyalsh
7 הגדל תמונה
חניון בארות
הועלה על ידי eyalsh
 

לישון במדבר

בלב מכתש רמון נמצא חניון בארות. כשהשמש קופחת ואין רמז לצל צילו של צל בטווח ראייה, החניון מתגלה כפאטה מורגנה שלבשה ממשות. החניון הוקם לטובת מטיילים שמעדיפים לבלות את הלילה בשטח בתנאים פשוטים ובתקציב נמוך ולצאת ישר מכאן לטיולים הרבים שהאזור מציע. יש כאן שטח שאפשר להתמקם בו עם האוהל מהבית וגם שני אוהלים בדואים גדולים, שבהם אפשר לפרוש את שקי השינה. למתקשים להירדם, מומלץ להשקיף אל שמי הלילה ולנסות לספור את הכוכבים. בנוסף, קיימים בחאן ארבעה חדרי מגורים, בכל אחד שלוש מיטות קומתיים, מזגן, שירותים ומקלחת ומטבחון. שאר האורחים חולקים שירותים ומקלחות נוחים ונקיים, ויש גם מתקני מנגל מסודרים. בקיוסק הקטן אפשר להצטייד במתוקים ובמלוחים ובברזיות שבמקום אפשר למלא מים. בתיאום מראש אפשר גם לתכנן כאן חאפלות. חום הקיץ בלתי נסבל לטיולים באזור, ולכן מומלץ להגיע בכל יתר עונות השנה ולקחת בחשבון שבלילה יכול להיות כאן ממש קר.
מחירים ללילה: חדר - 500 ₪, במאהל בדואי - 50 ₪ לאדם, באוהל פרטי - 16 ₪ לאדם.

( 26 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • סגלגלה

  סגלגלה
  מומלץ מאוד|5 27.04.15
  ביום העצמאות החניון היה מלא אך לא עמוס, השירותים והמקלחות היו נקיים (גם בבוקר), השטח עצמו היה נקי ובאופן כללי מעל הציפיות. כדאי להגיע אחה"צ ולתפוס מקום טוב. בנוסף, חשוב למצוא בהקדם חבית פח מאלו שמסתובבות בחניון ובלעדיהן אסור להקים מדורה ולקחת בחשבון שלא תמיד נשארים מזרונים אם רוצים לשכור. העצים שנמכרים במקום יקרים וכדאילהביא גם עצים מהבית. ועוד עדכון חשוב: המחיר לאדם באוהל פרטי הוא 16 ש"ח ולא 35.
 • טאטי

  טאטי
  תלוי בתפוסה|2 27.04.14
  בעבר היינו שם והיה די נעים. במהלך חול המועד פסח האחרון חזרנו והצפיפות הייתה בלתי נסבלת והצוות למרות ניסיונות, לא עמד בעומס. הצפיפות הורגשה היטב גם בשירותים שהתדרדרו עד הבוקר למצב תברואתי קשה. לפני תכנון לילה באתר יש לקחת בחשבון שדרך האפר המקשרת בין הכביש לחניון משובשת מאד וראינו מכונית אחת שסיימה אותה על גבי גרר. במקומות מסויימים העבירות ממש גבולית לרכב פרטי. יחס הצוות משתנה מאחד לשני, חלק אדיבים ומנסים לעזור בעוד אצל אחרים היחס טעון שיפור דחוף.
 • zahipaz

  zahipaz
  מקום נעים ובטוח|5 08.02.14
  למרות הדירוגים הבינוניים לא נרתענו והזמנו את החדרים בחאן. הדרך אומנם משובשת אבל עבירה בהחלט לרכב פרטי. המקום שקט מאוד וקיבלנו כל מה שביקשנו מהאחראי במקום. היה נקי ונעים ושווה כל שקל (350 ש"ח לחדר, 315 ש"ח עם מנוי מטמון). המקום היה כמעט ריק והרווח כולו שלנו. יכול להיות שכשהחאן מלא האוירה עלולה להיות בלתי נסבלת. אנחנו עוד נחזור לשם.
 • reutadmon

  reutadmon
  חייבים להתקשר מראש|1 17.11.13
  באתר של חאן בארות, של רשות הטבע, מצויין בפירוש שעבור לינה במאהל אין להזמין מקום מראש ואין צורך להתקשר. אז הגענו בדיוק בשקיעה. עשרת האוטובוסים שקידמו את פנינו לא בישרו טובות, ואכן - כל המתחם הושכר לקבוצות מהנוער העובד והלומד. לא היה לנו מקום. למה לא לעדכן את האתר בתאריכים סגורים לקבוצות? למה לא לכתוב שיש צורך להתקשר? לאחראי האפאטי באתר לא היו תשובות. יחד עם זאת, הוא הצליח למצוא לנו מקום בחאן אחר במצפה רמון, אליו הגענו בחשיכה, עייפים ומאוכזבים. אגב, המקום לכשעצמו מאוד יפה.
 • dafnag

  dafnag
  מקום שקט ומבודד.|4 20.08.13
  היינו יום לאחר שיא מטר המטאורים (13.8). החאן אירגן הסברים ועמדות טלסקופים גם ביום הזה. היו מטאורים כל 10-15 דקות והשמיים היו מלאי כוכבים. היה שקט ונינוח. היו בחאן כ-60 אנשים (פחות מ20 משפחות). אפשר להביא אוהלים ולהתמקם מתחת לסככה ואפשר לשכור פינה באוהל גדול המחולק ע"י שמיכות. השירותים היו נקיים. השולחנות קצת פחות אבל הבאנו מפה. כדי להגיע למקום צריך לנסוע כ-4 ק"מ בדרך עפר עבירה למכוניות משפחתיות. בסך הכל נהננו מאד.
 • sigsag

  sigsag
  מקום טוב לנשום בו|4 24.10.10
  מעבר לכל היתרונות של מקום מאורגן ללינת לילה שבאמת נראה שחשבו כמעט על הכול, המיקום המדברי, החברה, המרחב ומזג האוויר עשו עבודה מצויינת בסוף שבוע הזה. מקום טוב ללון בו למשפחה וגם לזוגות שרוצים לתפוס פינה עם אוהל מוגן מהרוחות באמצעות מבנים ייעודיים, מבלי להתחייב לפתרון החאן. אבל לינה בחאן בארות זו בהחלט לינת מדבר.
 • eliko421

  eliko421
  אווירה מדהימה|4 28.06.09
  בלב המדבר, באווירה בדואית, מוקפים בכוכבים וקולות המדבר. יחד עם זאת - שירותים, מקלחות כך שזה נסבל גם לאינסטניסטים (הלא פסיכים) ביננו.
 • gogo

  gogo
  ליל כוכבים|4 30.04.09
  המארחים נחמדים, האוהלים המחוממים והאטומים לאור אפשרו גם למי שרגילה לישון בתנאי בונקר להרדם. הילדים נהנו להתרוצץ באוהלים ובחוץ ולהנות מהמדורה והנגינה במכתש ועלי. האוכל חביב ומספק ומוגש בנדיבות.והשמיים זרועי הכוכבים, שווים הכל.שווים כל
 • ak47

  ak47
  לא זיהינו את המקום|1 14.04.09
  זו היתה הפעם הרביעית שחזרנו למקום, עד כה היינו מאוד מרוצים (ניתן לראות זאת בדירוג הקודם שלי), הפעם המקום היה מפוצץ, פשוט דחסו שם אנשים בלי שום הגבלה, זה היה נראה כמו חוף גולן בכנרת, האוהלים היו צפופים נורא והגיעה באמצע הלילה (אחרי 22:00) משפחה שפשוט התנחלה לנו על הראש ולא נתנה לנו לישון כל הלילה. בקיצור- אנחנו לשם כבר לא נחזור, מה גם שבנוסף להידרדרות הנוראית של המקום- המחירים עלו, ועכשיו לינה באוהל משלכם תעלה לכם 40 ש"ח לבן אדם.
 • goodlife

  goodlife
  לינה ללא כוכבים|1 12.04.09
  בדירוג הקודם הם דורגו אצלי גבוה. ניסינו לחזור שוב והזמנו מקום מראש. כשהגענו לא נשמרו לנו המקומות ובעל הבית אמר לנו כל הקודם זוכה ואף טרח להגיד לנו כי עוד אנשים מתוכננים להגיע, למרות שהמקום היה כבר ממלא. בקיצור המקום יראה כמו גן חיות. מכיוון שהיינו קבוצה של כ- 30 איש עזבנו את המקום בכעס. זה הדריוג הקודם: ניתן ללון באוהלים בדווים, אבל אנחנו הבאנו אוהלים ולנו תחת הסככות. המחיר לא זול בשביל לינה בחוץ, אבל השירותים היו נקיים ואשפה פונתה לעיתים קרובות. הילדים היו מאושרים ועלו וטיפסו על ההר הקרוב. יש שירותי מנגל ומדורה אפשר לעשות בחביות. מומלץ לאוהבי לינה עם כוכבים!
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים
חאן בארותייםחאן בארותיים מומלץ מפה9.3בחאן בארותיים יש אנשים שנושמים מדבר, מרגישים מדבר וחיים מדבר ואת האהבה הזאת שלהם אפשר להרגיש בכל פינה. החאן נמצא על תוואי נחל בארותיים, פינה מנותקת מהעולם החיצון העטופה קסם שמזכיר קצת את אווירת החופים בסיני, רק בלי הים. החאן מחולק לשני אזורי לינה שבכל אחד מספר בקתות מחופות בוץ ובמרכזו מדורה מוקפת מזרנים שבה אפשר למצוא במשך כל שעות היום והערב קומקומים מפוייחים עם תה צמחים מתוק וקפה. הבקתות בגדלים שונים, מבקתות לזוג ועד בקתות גדולות שיתאימו גם לעשרה אנשים ויותר, הן בסיסיות אך נקיות לתפארת ולכל אחת יש פינת ישיבה פרטית בחוץ. בתוך הבקתות יש אח עצים, מחצלות ומזרנים נוחים לשינה כשאת המצעים ושק השינה יש להביא מהבית. הבקתות צמודות זו לזו והקירות אינם אטומים לרעשים כך שאם זכיתם בשכנים הפורטים על גיטרה תוכלו ליהנות מצלילי המיתר, לגבי זאטוטים רעשניים זאת כבר סוגיה אחרת, ומי שמחפש שקט מדברי מומלץ לו להגיע בימי אמצע השבוע. הפתעה גדולה מחכה לכם דווקא במקלחות והשירותים, אחד האזורים הכי יפים בחאן. כיורי החרסינה המעוטרים, אריחי הקרמיקה הצבעוניים והחלונות המקושתים הפונים לעבר מרחבי הנחל הצחיח, מרהיבים ביקרא עוד


עוד צימרים ולינה