073-7828957

אבן חן - וילה ראש פינה

 

וילה המחולקת למספר יחידות שהגדולה שבהן כוללת שני חדרי שינה, סלון, מטבח מאובזר, ספא עם ג'קוזי גדול, סאונה תחת גג נפתח ומרפסת. הפוטנציאל של הוילה לא ממומש, הריהוט בחדרים קצת מיושן ושטיח כחול מקיר לקיר מעטר את רצפותיהם. לא ניכרת השקעה רבה בפרטים הקטנים והמקום מעט מוזנח. ארבע יחידות הארוח הקטנות יותר ממוקמות בקומה התחתונה. אלו כוללות ג'קוזי פינתי וחדר שינה בסיסי. ארוחת הבוקר מוגשת בבית קפה סמוך.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • מיכלארוך

  מיכלארוך
  לא להתקרב|1 11.04.13
  התמונות אמנם יפות, המיקום מעולה, אולם המציאות מאכזבת. המקום מוזנח, הבעלים להוטים אחר הכסף של האורחים אולם לא נותנים שירות מינימלי. הילדים בילו בג'קוזי ובבריכה, והרטיבו את כל המגבות, והיינו צריכים להתחנן למגבות נוספות, וגם זה לא עזר. אף פעם לא נתקלתי בכזה יחס גרוע. המחיר מופקע - 3500 ש"ח למשפחה של 5 נפשות ל- 3 לילות - מחיר של צימר משפחתי, אולם מדובר בצימר שמספיק רק לזוג - הילדים ישנו על מזרנים על הרצפה בחדר ההורים. בנוסף המקום צפוף, ללא כל מרחבים לילדים - אין חצר, אין מספיק חניה ל- 6 משפחות, בקיצור - מי שמחפש צימר טוב או מלון בוטיק יוקרתי כפי שהם קוראים לעצמם - שיעשה לעצמו טובה ויחפש מקום אחר!
 • סגלגלה

  סגלגלה
  חוסר תשומת לב לפרטים|3 07.12.11
  נתחיל בדברים הטובים: המקום מעוצב נאה, וארוחת הבוקר בקפה רנה הסמוך (ולא ג'עוני) גדולה וטעימה. אבל, מה לעשות, החסרונות הם אלו שאנו זוכרים: המיטה נמצאת בגלריה ומעליה חלון הפונה השמיימה. ב-7:30 בבוקר התעוררנו מאור השמש העזה ולא יכולנו להמשיך לישון, וזאת אחרי ששאלנו את הבעלים האם השמש תפריע לנו והוא הרגיע אותנו שלא-כ"כ קשה לשים וילון?? בנוסף לכך - אין מים חמים כמעט, כך שגם הג'קוזי לא ממש נוצל.מהו פינוק בצימר בלי מים חמים במקלחת ויקיצה טבעית בבוקר???
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה