חניון לילה חוף חלוקים

 

חוף חלוקים הוא חוף רחב וגדול שבימים חמים כדי להגיע לחלקו הדרומי ועדיף לנסוע לשם במכונית. בכינרת, שמרבית מחופיה קטנים ומצומקים, זה אינו דבר של מה בכך. חלוקי נחל רבים, שכנראה נתנו לחוף את שמו, פזורים על שפת האגם ולכן כדאי להביא כפכפים לכניסה נוחה למים. עוד אטרקציה ייחודית למקום הם עצי פיקוס גדולים,

המקובצים באזור אחד ולהם שורשים המשתרגים באוויר, מהענפים הגבוהים כלפי מטה. במקום גם צאלונים שפריחתם אדומה, אקליפטוסים ודקלים במרחק של כמה מטרים מהמים.
חוף מוכרז
החוף מותר לרחצה, יש מציל ויש צוות האחראי לפינוי האשפה ושמירת הניקיון. המלתחות לא תמיד נקיות וטרטור גנרטור או רעש מוזיקה רמה יכול גם הוא לשבש את ההנאה. החוף מציע פעילות ימית ענפה הכוללת סירות פדאלים, קיאקים, סקי אבובים וסקי בננה. יש שירותים, מקלחות וברזיות.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • fetsvi

  fetsvi
  סביר -רקבהשוואה למקובל לצערנו|3 22.05.06
  אחרת היינו מנקדים פחות. יש בעיה כללית עם חופים מוסדרים סביב הכנרת - קשורה גם לפוקדיהם. ניקיון אינו הצד החזק. נציין כי כאן פחי הרשפה רוקנו תדיר, אך נאספו בערימה סמוך לשירותים המרכזיים במשך כל הסוף שבוע. סתימות בכיור לשטיפת כלים נפתחו לאחר יותר מידי זמן, וכך גם ניקיון השירותים, אך שוב - הלכלוך כזכור מקורו בנופשים, ואם אנו נשמור על ניקיון - הוא ישמר... בעיה למשפחות עם פעוטות (לא רק כאן) - "קרבות" ליליים בתחרות - מי יפריע יותר? משחקי חברה צעקניים, נגני דרבוקות או "בוקסות" (רמקולים) טראנסים?
 • לנדר

  לנדר
  לא להתקרב|1 24.08.05
  מלוכלך, מלא אבנים ומלא אנשים...
 • tevet4u

  tevet4u
  חוף רע - רע מאוד|1 09.08.05
  היינו בסוף השבוע האחרון. יותר נכון הגענו ביום ששי בצהרים שילמנו 80 ש"ח למכונית (ל 26 שעות) לאחר המלצת האתר ונמלטנו על נפשינו כמעט מיד. החוף מלוכלך ובמצב מוזנח עד דוחה מאוד - שקיות אשפה שלא נאספו ו אשפה זרוקה בכל מקום. מן השרותים נמלטנו מחשש אמיתי לבריאותינו. נראה כאילו הם לא נוקו מעולם. בקיצור סיוט וגם שיא החוצפה - לקחת כסף על דבר כזה. לא להתקרב !!!!!!!
 • yoad01

  yoad01
  חוף חבל"ז|5 13.10.04
  שנטי בנתי, מתאים לפנאן אמיתי עם החברה
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה מומלצים


חוות נופש ורד הגלילחוות נופש ורד הגליל מומלץ מפה8.5חוות הנופש ורד הגליל החלה את דרכה בתחילת שנות השישים כחוות סוסים. כיום החווה היא סוג של כפר נופש המתפרש על שטח נרחב של 120 דונם ולצד חוות הסוסים המטופחת יש מסעדה יפה, שבנויה מאבני בזלת והתחדשה ב-2013, וכן 29 יחידות אירוח. היחידות נחלקות לחמישה סוגים: בקתות, קוטג'ים, דירות אירוח, חדרי סטודיו וסוויטות, כשעיקר ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בוותק, בגודל, בעיצוב ובחדשנות, בהתאם כמובן - המחיר. המרווח בין מרבית הצימרים נדיב וכמעט מכל יחידות האירוח יש נוף דרמטי של כינרת. למי שהנושא קרוב לליבו מומלצות במיוחד הסוויטות הנמצאות בקו ראשון לנוף, הן גם החדשות והמפנקות ביותר. מדשאה פרטית, ערסל ופינת ישיבה יש לכל הצימרים, מסביב לסוויטות יש גם גינות צמחי תבלין מלאות כל טוב, מנענע ועד רוזמרין. בקתות העץ הן הוותיקות ביותר אך בעלי המקום מדווחים שיש מי שמכור דווקא אליהן. אבני הבזלת הטבעיות לאזור משתלבות בטבעיות גם בכפר הנופש ומוסיפות לו חן רב.קרא עוד
עוד צימרים ולינה