חניון לילה חוף חלוקים-לבנון-כורסי

 

חוף חלוקים אוחד עם החופים הסמוכים לו - לבנון וכורסי - לרצועת חוף אחת ארוכה. כעת הוא חוף רחב וגדול, בכינרת, שמרבית מחופיה קטנים ומצומקים, זה אינו דבר של מה בכך. חלוקי נחל רבים, שכנראה נתנו לחוף את שמו, פזורים על שפת האגם ולכן כדאי להביא כפכפים לכניסה נוחה למים.

עוד אטרקציה ייחודית למקום הם עצי פיקוס גדולים, המקובצים באזור אחד ולהם שורשים המשתרגים באוויר, מהענפים הגבוהים כלפי מטה. במקום גם צאלונים שפריחתם אדומה, אקליפטוסים ודקלים במרחק של כמה מטרים מהמים.

חוף מוכרז
החוף מותר לרחצה, יש מציל ויש צוות האחראי לפינוי האשפה ושמירת הניקיון. המלתחות לא נקיות וטרטור גנרטור או רעש מוזיקה רמה יכול גם הוא לשבש את ההנאה. התנאים יוצרים חוף מתאים יותר לצעירים מאשר למשפחות. הנשארים כאן בשעות החשיכה ייהנו מתאורת לילה ועמדות הטענה לטלפונים ניידים.

איזור החוף 'לבנון' נגיש לנכים, כולל מקלחות ושירותים וגישה לקו המים בעזרת כסא גלגלים. החוף מציע פעילות ימית ענפה הכוללת סירות פדאלים, קיאקים, סקי אבובים וסקי בננה.

בין מתקני החוף: מזנון, שולחנות פיקניק, ברזיות ועמדות לשטיפת כלים, שירותים (תביאו איתכם את הנייר) ומקלחות.

( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • טאטי

  טאטי
  צפוף, מלוכלך אך זול|2 13.06.15
  ניכר ניסיון להשקיע בחוף. מדשאות, רשתות צל, ברזים ושפע פחי אשפה פזורים בשטח. למרבה הצער ביום ששי בו ביקרנו החוף היה ממש עמוס בחמולות. הצפיפות היתה קשה, נערים שיחקו כדורגל בין האוהלים ועשן המנגלים והנרגילות חונק. עד ששי אחר הצהריים הצליחו לשמור על ניקיון סביר אך אחר כך המצב יצא משליטה וגם החוף וגם השירותים הפכו לזוהמה בלתי נסבלת.כנראה שבלתי אפשרי למצוא חניון לילה נסבל בכנרת.ביציאה הופתענו לגלות שהשהייה עלתה לנו בסך הכל כ40 ש"ח בלבד. לפחות זה...
 • סגלגלה

  סגלגלה
  נקי ונעים|3 05.08.14
  בביקור בשישי בצהריים החוף היה נקי ונעים (אמנם בזמן המלחמה בעזה). בהמשך ישנו אזור שאליו אסור להכניס רמקולים. מה שכן הפריע זה חבל המצופים שהמציל הניח קרוב מאוד לחוף ויצר תחושה של ברכת ילדים. לקטנטנים שלא ממש יכולים להתרחק מהחוף זה נהדר, להורים שלהם מעט צפוף (במים, לא על החוף). יש הרבה עצים שנעים לשבת תחתם בשביל הצל, וכן, יש אבנים, זו הכנרת וזה חוף **חלוקים**.
 • fetsvi

  fetsvi
  סביר -רקבהשוואה למקובל לצערנו|3 22.05.06
  אחרת היינו מנקדים פחות. יש בעיה כללית עם חופים מוסדרים סביב הכנרת - קשורה גם לפוקדיהם. ניקיון אינו הצד החזק. נציין כי כאן פחי הרשפה רוקנו תדיר, אך נאספו בערימה סמוך לשירותים המרכזיים במשך כל הסוף שבוע. סתימות בכיור לשטיפת כלים נפתחו לאחר יותר מידי זמן, וכך גם ניקיון השירותים, אך שוב - הלכלוך כזכור מקורו בנופשים, ואם אנו נשמור על ניקיון - הוא ישמר... בעיה למשפחות עם פעוטות (לא רק כאן) - "קרבות" ליליים בתחרות - מי יפריע יותר? משחקי חברה צעקניים, נגני דרבוקות או "בוקסות" (רמקולים) טראנסים?
 • לנדר

  לנדר
  לא להתקרב|1 24.08.05
  מלוכלך, מלא אבנים ומלא אנשים...
 • tevet4u

  tevet4u
  חוף רע - רע מאוד|1 09.08.05
  היינו בסוף השבוע האחרון. יותר נכון הגענו ביום ששי בצהרים שילמנו 80 ש"ח למכונית (ל 26 שעות) לאחר המלצת האתר ונמלטנו על נפשינו כמעט מיד. החוף מלוכלך ובמצב מוזנח עד דוחה מאוד - שקיות אשפה שלא נאספו ו אשפה זרוקה בכל מקום. מן השרותים נמלטנו מחשש אמיתי לבריאותינו. נראה כאילו הם לא נוקו מעולם. בקיצור סיוט וגם שיא החוצפה - לקחת כסף על דבר כזה. לא להתקרב !!!!!!!
 • yoad01

  yoad01
  חוף חבל"ז|5 13.10.04
  שנטי בנתי, מתאים לפנאן אמיתי עם החברה
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה