חניון לילה חי בר יטבתה

 

את חווית הספארי המקומית של צפייה בערודים, פראים, דישונים ורעמים אפשר להמשיך בחניון שהוכשר ללינת לילה בכניסה לחי בר. המקום מציע שטח מסודר ללינה למי שמביאים אתם את אוהליהם. לטובת הלנים יש במקום שירותים נפרדים לנשים ולגברים, ברזיות, פינת בישול קטנה עם גז, תאורה הפועלת כל הלילה, נקודות חשמל וחביות בהן אפשר להבעיר מדורות לעת ערב. קרשים למדורה אפשר לבקש ולקבל במקום. בכל הקשור למקלחות, למי שהדבר קרוב ללבו ואינו רוצה להיקלע לחוסר ודאות בסוגיה רטובה זו, כדאי להתקשר מראש ולברר, לפעמים יש ולפעמים לא. דירת אירוח פשוטה למראה המתאימה ללינה של עד 12 איש, נמצאת בסמוך ויש בה מיטות, מזגן, מקלחת ומטבחון. את המצעים והמגבות יש להביא מהבית.

מי שבחר להעביר את הלילה במתחם, זוכה לצפות בפעילות שבדרך כלל מתקיימת רק לקבוצות או רק במהלך חגים, בה פקחי רשות שמורות הטבע מאכילים את בעלי החיים הטורפים. ארוחת הערב של חתול החולות, השועלים, התנים, הזאבים והנמרים נערכת הרחק מאזור הלינה וההצטרפות אליה כרוכה בתשלום נוסף ובתיאום מראש.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • מיצזית

  מיצזית
  נחמד, מקלחות מוזנחות|4 17.07.11
  היינו לבד והיה מאוד נחמד. היחס והשירות לבביים. יש מנגלים,ערסל ועוד. נקודת התורפה היחידה מקלחות מקולקלות , מוזנחות ומלוכלכות.
 • irisidan

  irisidan
  חניון לאוהלים- אין מקלחות!!!|3 03.10.07
  בחניון לאוהלים אין מקלחות ובודאי לא מים חמים. סך הכל די ג''יפה וחבל.לא מתאים לרשות הטבע והגנים!
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה