מלון סנט מרגרט

מומלץ מפה
8.5
סוג: מלון * נצרת
 

מאתיים שנה אחרי שהוקם הבניין שנועד לאכלס מאמינים שעלו לרגל לעיר שבה חיו הוריו של ישו ועדיין ממשיך המלון להכניס אורחים. האמריקן קולוני של נצרת בנוי סביב חצר מרוצפת ואינטימית. עציצי חרס עם רקפות ושיחי גרניום, מזרקה ופסלים עדינים שולחים את היושבים בחצר למחוזות איטלקיים או צרפתיים. בליל השפות של המאמינים יוצר כאן את קוקטייל הקוסמופוליטיות שאפשר להזמין בבר וליהנות מאווירתו במהלך השהות כאן.

להבדיל ממלונות עולי רגל שפעמים רבות אינם יותר מאכסניות, בסנט מרגרט שיכול להתגאות בתואר מלון בוטיק, החדרים פשוטים אך אינם נזיריים. החדרים הנעימים והנקיים פזורים בשלושה בניינים הסובבים את החצר. חדר אחד עבר שיפוץ והותאם לגמרי לרוח התקופה ובו פרקט עץ, טלויזיה ומיטה רחבה.
חדר האוכל של המלון נמצא במבנה קשתות יפהפה שדלתות העץ הכבדות שבו נפתחות לעולם אחר. הוילונות הארוכים הבוהקים חושפים ומסתירים את נופה של העיר הקדושה שנפרש מתחת.

( 7 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • Mikamika

  Mikamika
  חג המולד |5 03.01.14
  היינו שני זוגות לילה אחד ביום שישי 3 ימים לפני חג המולד המקום היה מקושט בעץ חג המולד והאוירה בהתאם החדרים עם תיקרה מאד גבוהה ומהחלונות נוף יפיפה של נצרת וכנסיית הבשורה הצוות מאד נחמד האוכל פשוט ומשביע קפה ושתיה קלה חופשי 24 שעות בניגוד לחוות דעת קודמות היו מים רותחים במשך כל שהותנו המקום נקי מאד הרגשנו בחול (450שח) יש מדרגות לעיר לא צריך להזיז את הרכב צריך קצת כושר אנחנו נהנינו
 • rabany

  rabany
  מקום קסום|5 23.12.13
  חלק קטן מהחדרים גדולים ומשקיפים על כל העיר מלמעלה. ארוחת הבוקר פשוטה וטובה. רק לשבת במרפסת ובגינה הפנימית ולנשום את האוויר הצח. האמבטיה והשירותים הם כנראה תוספת שנוספה לחדרים, ולא בדיוק מאווררים. לא היו מים חמים, אולי צריך לבקש שיחממו. מקום נפלא לחזור אליו.
 • dtuval

  dtuval
  אכסניה נעימה ומשתלמת|4 15.04.08
  מי שמחפש צימר צפויה לו אכזבה, אך מי שמחפש אכסניה נעימה עם אוירה היסטורית - זה המקום. במחיר שהוא שליש מצימר ממוצע, מקבלים חדר גדול עם קירות אבן אוטנטיים, חצר מקסימה, נוף מדהים לנצרת (לא מהחדרים), קירבה לעיר (הרבה עליה/ירידה) וארוחת בוקר קיבוצית. הקומפלקס נבנה לפני כ-130 שנה על ידי הבריטים כביה"ס האנגליקני הראשון בנצרת, עם אולמות גדולים, תקרות גבוהות, ואוירה קולוניאלית. מומלץ למי שבא לראות את נצרת.
 • ester1926

  ester1926
  באנו לשני לילות ונשארנו ללילה|3 15.07.07
  באנו עם הרבה ציפיות. החדר לא היה מוכן ונאלצנו לחכות. החדר, שהוא היחיד עם מזגן היה בסדר אך הנוף שלו היה חצר אחורית מוזנחת ומלוכלכת. דלת החדר פונה לגן הפנימי. באגביות סיפרו לנו שבלילה הבא תהיה חתונה בגן - עם ריקודים ומוסיקה עד מאוחר. הבנו שלא נוכל להשאר שני לילות. אציין שכשהזמנו - ימים ספורים לפני כן, לא סיפרו לנו על כך. ארוחת הבוקר (בהזמנה נאמר שיהיה בופה) היתה הרבה דרגות מתחת לארוחת בוקר של בית ספר שדה - עלובה תהיה מחמאה. היחס היה קורקטי. המקום - בפוטנציאל יפיפה. בפועל - פשוט ולא מושקע. התאכזבנו.
 • ramgalit

  ramgalit
  באנו ללילה ונשארנו לשני לילות|5 19.04.06
  הופתענו מאוד לטובה מהיופי של המקום, מהחצר המדהימה, מהלובי וחדר האוכל המיוחדים והמפוארים ומהנוף המדהים. העיצוב העתיק בשילוב הנופים והשקט יוצרים במקום אוירה קסומה. החדרים נחמדים ברמה של צימר ואין בהם מזגנים. בחורף יש רדיאטור.
 • hershmay

  hershmay
  לא שיגרתי|4 15.02.06
  מקום יפהיפה, החדרים הרגילים פשוטים מאוד, הסדינים והמגבות לא משהו... מאוד קשה לאתר את האדם שאצלו מזמינים חדרים- אבל ההתמדה והמאמץ שווים, שכן החוויה היא שנמצאים בחו"ל, במקום אחר... החדר "המשופץ" אכן נוח ומפנק יותר, אולם מחלונותיו לא נשקף נוף. אנחנו נחזור לשם.
 • קרןוגיא

  קרןוגיא
  המקום מהמם...|4 15.12.05
  לא ישנתי במלון אלא באתי לבקר בו במסגרת סיור אדריכלי בנצרת: החצר (זו שרואים בתמונה הקטנה) מדהימה, הפרטים מדהימים, האבן העץ, המים, הלוואי והחצר שלי תהייה כזו נעימה, בצד השני של המלון ישנה מרפסת שצופה על נופה של נצרת. העיר מרתקת והשווקים מדהימים, האוכל מעולה (בעיקר הכנאפה) שווה ביקור.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה