צמד הצימרים של ורדה עציוני בכפר ורדים ממשיכים את המסורת הפרחונית וקרויים רקפת וכלנית. שניהם פונים אל חורש טבעי, עתיר שקט וציוץ ציפורים, ומצוידים במספיק חלונות כדי ליהנות מכל הירוק הזה, ובמרפסת קטנה.

שניהם ספוני עץ ומעוצבים בחמימות ויש בהם ג'קוזי גדול, מטבחון מאובזר עם פינת קפה, טלוויזיה ו-DVD. ההבדל הוא בעיקר בגודל: רקפת הוא צימר רחב ידיים במיוחד שתקרתו גבוהה, ומאפשר מרחב שנדיר למצוא ברוב הצימרים. אם תרצו ותנוח עליכם הרוח, תוכלו אפילו לרקוד בו.
הצימרים מתאימים גם למשפחות עם ילדים, אולם בשם ההקפדה על הרומנטיקה, במידה ומשפחה מתארחת בצימר אחד, לא ישוכן זוג בצימר השני.

לאורחים יחכו יין, פירות, מאפה ביתי ואפילו פירות מיובשים שורדה, בעלת הבית מייבשת בעצמה. ארוחת הבוקר, מעשה ידיה של ורדה, ניתן להזמין בתשלום נוסף.

ידידותי לטבעונים
ורדה בעצמה נעה על הסקאלה שבין צמחונות לטבעונות, ומצוידת בידע ובמצרכים המתאימים להכנת ארוחות טבעוניות. אורחים טבעוניים ימצאו כאן בית חם. הסבונים והשמנים שמחכים לאורחים - טבעוניים או לא - הם תמיד על טהרת שמנים וחומרים טבעיים, ולא נוסו על בעלי חיים.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • דליקטס

    דליקטס
    בית עץ ועוד אחד...קרוב|2 08.04.14
    נסענו לבקתה כי הייתה לנו סיבה לנופש ולמסיבה, אך כמה התאכזבנו כשהגענו. לטעמנו, הבקתה לא מבודדת-צמודה ומחוברת בקיר גבס לבקתה ליד, חוסר פרטיות מוחלט, אין לה נוף מלבד כמה שכנים משני צידיה ומספר שולחנות בחצר שאכן היו בה רקפות. הבקתה לא הייתה מצוידת כראוי ל-3 אורחים (2 כוסות יין,2 שמיכות) אע"פ שציינו שנהיה 3. רמת הניקיון בצימר לא נמוכה אך לא נקייה: עובש ברצפת המקלחת ומיקרוגל מלוכלך. שלא נדבר על הפרטים הקטנים שנשכחו: אם יש ג'קוזי הורגלנו שיש חלוקי רחצה ליד. אם יש פינות ישיבה מתחת לכיפת השמיים המקפיאים: אפשרי לדאוג לקריבוליות. לסיכום: מקום לא זול לשים בו את הראש המחיר ללילה לא שווה את התמורה.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה