פרימה אואזיס ים המלח

 

המלון הוא חלק משרשרת המלונות באזור עין בוקק ויש בו 142 חדרים שבכולם נוף לים המלח. כל החדרים מתאימים לזוג פלוס ילד ולטובת משפחות עם עוד כמה ילדים קיימים חדרים ביניהם חוצצת דלת הניתנת לפתיחה. במלון יש בית כנסת, מעלית שבת ושעוני שבת בכל חדר, אולמות אירועים ובריכת שחייה. צוות הבידור של המלון מפעיל בשעות היום את הקטנים ובערב את הקהל המבוגר יותר. חוף הים המלוח אינו בשטח המלון ונמצא במרחק כשלוש דקות הליכה.

הספא במלון מציע מגוון טיפולים ועיסויים, אמבטיות גופרית אישיות, סאונה פינית יבשה ורטובה, סדנאות בריאות ויופי. במקום בריכת מי ים המלח מקורה ומחוממת, בריכת מים מתוקים חיצונית, בריכת ג'קוזי מרווחת וחמאם טורקי אותנטי.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • noaa

  noaa
  מתחת לכל ביקורת|1 18.10.11
  גם אנחנו מצטרפים להגדרות המדרג הקודם. המלון מתוחזק ברמה נמוכה. החוויה התחילה בכך שבעת ההרשמה (נעשתה מחו"ל דרך אתר ולכן יש גם אסמכתא) נאמר חדר עם נוף. במציאות אין נוף. בכל הקומות יש חדרים מסויימים בהם אפשר בזווית מסויימת לראות ים. אפשר לטעון שזה נוף או לא. אבל בחדרים הנמוכים רואים מאותו חלון רק גג ומזגנים ולכלוך וקצת ים. זה בוודאות לא נוף. בנוסף תחזוקה עלובה: במדרגות בין הקומות פיזרו ילדים שקיות אוכל והליכלוך נשאר שם ימים, הפרחים על השולחן בחדר אוכל נבולים, מזגן לא עבד (תוקן מרחוק אבל לא עודכנו שתוקן), למידע שלחו אותנו מהקבלה למודיעין בחוף, התקן הטלוויזיה היה שבור, ברזים מוזנחים.והספא -מעולה
 • dalitb

  dalitb
  הדירוג שלנו נוגע רק לאואזיס!|1 28.04.07
  המלון מחולק ל-2, אנחנו לנו באואזיס ויש הבדל של שמיים וארץ בינו לבין מלון הספא. לאואזיס הייתי נותנת 2 כוכבים: בגלל הג''וק באמבטיה, מראה מוזנח, ישן ועייף. חדרים ככ צפופים- מטר אחד בין המיטה לקיר. האוכל בינוני ומטה. ארוחת הבוקר הגרועה בישראל. לעומת זאת: לקחנו טיפולים בספא ושם ההרגשה לגמרי אחרת. מומלצת בחום המטפלת מיה: קשובה מאד למה שאתה צריך ורוצה.
 • galiagiv

  galiagiv
  מומלץ לזוגות!|4 18.08.06
  בצד ימין של הלובי ישנו מלון אואזיס ומצד שמאל עשו מלון נפרד "ספא קלאב" לזוגות ללא ילים, ללא עישון וללא פלאפון, תענוג אמיתי, עיצוב משתדל, פינה של שתיה חמה כל הזמן. הם די בהתחלה אז הם מאוד משתדלים, מקבלים מסאג'' חביב בהזמנת םוף שבוע...האוכל בסדר ולא יותר, אבל במחיר הזה זה בהחלט בחירה טובה לומת שאר המלונות בים המלח.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה