חניון לילה גן לאומי אשכול

 

בחניון הלילה, הנמצא בתוך הגן הלאומי אשכול בצפון הנגב, אפשר לישון בתוך מבנה או להקים אוהל. בשני המקרים תנאי המקום מאפשרים לבשל בפינות בישול עם כיריים, להשתמש בשירותים ובמקלחות המשותפים ולהנות מתאורת לילה ונקודות חיבור לחשמל. במקום גם פזורים שולחנות פקניק ומקומות להבערת מדורה. כל קרוון, מתוך הארבעה הקיימים, מחולק לשני מגורונים שבכל אחד יש שלוש מיטות קומותיים, מקרר, מזגן, כירת גז וקומקום חשמלי. המקום מהווה נקודת יציאה טובה לטיולים בחבל הבשור והנגב הצפוני.

אם לקחתם לטיול גם את הכלב, כדאי שתדאגו להביא עבורו רצועה ומחסום.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ozamski

  ozamski
  אין דברים כאלה|5 12.08.16
  לנו בחניון הלילה במסגרת ליל המטאורים, שכלל הדרכה וצפיה בטלסקופים, הופתענו לטובה מהנקיון ומהשירות של עובדי המקום (אפילו שירות של קרוניות לנשיאת החפצים האישיים עד למקום הלינה). המקום רחב ידיים, היה שקט למדי ולכל משפחה היה מספיק מקום, על אף שהגיעו משפחות רבות. ניכר שהקפידו על מספר לנים מוגבל. הכל מתוחזק ברמה מאד גבוהה. בריכות השכשוך היו תוספת מרעננת לבוקר שלמחרת. מאד מומלץ למשפחות.
 • goodlife

  goodlife
  חוויה מיוחדת|4 21.01.10
  השקט המדהים בלילה, היכולת לטייל בפארק אחרי שכולם הלכו - איזה כיף ! מקום מיוחד לחוויה מיוחדת. ישנו בלילה באוהלים - לשים לב ולהתחשב שקר במרבית העונות בלילה.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים
חאן בארותייםחאן בארותיים מומלץ מפה9.3בחאן בארותיים יש אנשים שנושמים מדבר, מרגישים מדבר וחיים מדבר ואת האהבה הזאת שלהם אפשר להרגיש בכל פינה. החאן נמצא על תוואי נחל בארותיים, פינה מנותקת מהעולם החיצון העטופה קסם שמזכיר קצת את אווירת החופים בסיני, רק בלי הים. החאן מחולק לשני אזורי לינה שבכל אחד מספר בקתות מחופות בוץ ובמרכזו מדורה מוקפת מזרנים שבה אפשר למצוא במשך כל שעות היום והערב קומקומים מפוייחים עם תה צמחים מתוק וקפה. הבקתות בגדלים שונים, מבקתות לזוג ועד בקתות גדולות שיתאימו גם לעשרה אנשים ויותר, הן בסיסיות נקיות לתפארת ולכל אחת יש פינת ישיבה פרטית בחוץ. בתוך הבקתות יש אח עצים, מחצלות ומזרנים נוחים לשינה. הפתעה גדולה מחכה במקלחות והשירותים, אחד האזורים הכי יפים בחאן. כיורי החרסינה המעוטרים, אריחי הקרמיקה הצבעוניים והחלונות המקושתים הפונים לעבר מרחבי הנחל הצחיח, מרהיבים ביופיים והופכים את חווית המקלחות והשירותים המשותפים לנעימה ומזמינה ביותר. גם כאן הניקיון הוא ללא רבב ויש מים חמים במשך כל שעות היום.קרא עוד


חוות האנטילופות בערבהחוות האנטילופות בערבה מומלץ מפה9.2כשנופי ערבה צחיחים ואנטילופות נפגשים, נדמה כי הגעתם בטעות לארץ אחרת. מתחם הצימרים והקמפינג הגדול של חוות האנטילופות נמצא בסמוך לאזור בו מסתובבות בחופשיות האנטילופות וכל מה שמפריד ביניהם היא גדר. כמו האנטילופות שיובאו מדרום אפריקה, הצימרים עוצבו בסגנון אפריקאי ומשתלבים בטבעיות בסביבה המדברית. הם בנויים מעץ, מעוצבים במינימליסטיות ויש בהם אמבטיה עם זרמים, פינת קפה ומרפסת. אם מתאמצים, מחלקן של המרפסות אפשר לצפות בחיות המסתובבות בחווה ולהרגיש לרגע קצת כמו בספארי באפריקה. באזור הקמפינג יש סככה גדולה המיועדת ללינה - בחורף היא סגורה ומחוממת ובימי הקיץ עוטה לבוש אוורירי יותר, עשוי כפות תמרים. בסמוך יש שירותים ומקלחות נקיים ומטופחים בהם זורמים מים חמים כל שעות היממה, תאורת לילה ונקודות חשמל, פינת מנגל ושטחי משחק לילדים. מי שבוחר להביא איתו את האוהל הפרטי, יוכל להקימו בסמוך וליהנות ממתקני המקום כולל מזרנים, העיקר שהגב יעבור את הלילה בשלום.קרא עוד
עוד צימרים ולינה