חניון מוצל עם מדשאות הצמוד למרכז הקייקים של כפר בלום ובית הילל. במקום יש מזנון הפתוח בשעות היום, פינות פקניק וגריל, תאורה, נקודות חשמל ושירותים ומקלחות עם מים חמים. כמו כן יש תאי אחסון לשמירה על התיקים והציוד האישי.
המקום פתוח בעיקר בחגים ומועדים והלינה במקום בתיאום מראש.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • dafnag

  dafnag
  בסיסי יקר ביחס לתמורה|3 23.08.11
  המקום הוא בעצם מדשאה גדולה לנטיית אוהלים, עם תאורה (דולקת כל הלילה). לא ממש צמוד לנחל. תחושה קצת המונית. 300 ש"ח למשפחה זה מה שמקובל בקמפינגים מסוג זה, אבל אין תחושה של תמורה מתאימה.
 • goodlife

  goodlife
  נוח אבל...|3 24.01.10
  אמנם מאפשר תנאי נוחות והמקום ערוך לקמפינג אבל...זה לא ממש לצאת לטבע, הרעש וההמולה בסופי שבוע אדירים, ויותר מדי אנשים מסביב.... מומלץ למשפחות עם ילדים קטנים שאפשר לייצר להם תעסוקה שלא ישתעממו.
 • תמנת

  תמנת
  קמפינג נוח ונעים|4 13.08.07
  בחיפושנו אחר לינת שטח באתר קייקים האופציה של קייקי כפר בלום היתה הנוחה והזמינה ביותר. ניתן להגיע לאתר גם בשעות הלילה המאוחרות ביותר. הקמפינג הינו בעצם באותו מתחם הקיייקים וה"טופ רופ, שפועלים במשך היום. מצאנו שירותים ומלתחות נקיים, ולמרות עונת השיא - היה די מקום לנטות בו אוהלים. יש לקחת בחשבון קצת המולה בשל קבוצות צעירים ונגינת גיטרות עמוק אל תוך הלילה. למקום פוטנציאל לקמפינג מוצלח במיוחד, עם עוד קצת השקעה וטיפוח.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה מומלצים


חוות נופש ורד הגלילחוות נופש ורד הגליל מומלץ מפה8.5חוות הנופש ורד הגליל החלה את דרכה בתחילת שנות השישים כחוות סוסים. כיום החווה היא סוג של כפר נופש המתפרש על שטח נרחב של 120 דונם ולצד חוות הסוסים המטופחת יש מסעדה יפה, שבנויה מאבני בזלת והתחדשה ב-2013, וכן 29 יחידות אירוח. היחידות נחלקות לחמישה סוגים: בקתות, קוטג'ים, דירות אירוח, חדרי סטודיו וסוויטות, כשעיקר ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בוותק, בגודל, בעיצוב ובחדשנות, בהתאם כמובן - המחיר. המרווח בין מרבית הצימרים נדיב וכמעט מכל יחידות האירוח יש נוף דרמטי של כינרת. למי שהנושא קרוב לליבו מומלצות במיוחד הסוויטות הנמצאות בקו ראשון לנוף, הן גם החדשות והמפנקות ביותר. מדשאה פרטית, ערסל ופינת ישיבה יש לכל הצימרים, מסביב לסוויטות יש גם גינות צמחי תבלין מלאות כל טוב, מנענע ועד רוזמרין. בקתות העץ הן הוותיקות ביותר אך בעלי המקום מדווחים שיש מי שמכור דווקא אליהן. אבני הבזלת הטבעיות לאזור משתלבות בטבעיות גם בכפר הנופש ומוסיפות לו חן רב.קרא עוד
עוד צימרים ולינה