קמפינג בחוף בית ינאי

 

אתר קמפינג בתוך תחומי חוף בית ינאי. הלינה היא על החול, ניתן להשתמש בשירותים ובמקלחות ובקיץ להנות מהמסעדות הנמצאות בחוף. בקרבת האתר נמצא גן לאומי נחל אלכסנדר.

עוד מקומות שיכולים לעניין אותך: אטליז הקצביה: אטליז בוטיק בחבצלת השרון , כנסו עכשיו.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • טאטי

  טאטי
  ר-ע-ש|2 28.09.13
  יש משהו קסום בהקמת אוהל בקו ראשון לים, להתעורר עם הזריחה ולהיכנס לים מפתח האוהל באחד החופים היפים בארץ. אבל קשה ליהנות מלינה במקום. אמנם קיים איסור להשמיע מוזיקה אבל אין אכיפה ובפועל הרעש שנמשך עד השעות הקטנות מהווה מטרד חמור. גם פניות לפקחים לא הואילו, איש לא הגיע לאכוף את השקט. זוגות וחבורות של צעירים נהנים מאד. למשפחות זה לא אתר מומלץ. בטח לא למי שמחפש שלווה. אם בכל זאת מגיעים, כדאי להתארגן ולהגיע עם ציוד מלא מהבית (כולל שולן מתקפל, כסאות, תאורה) כי באתר אין כלום. המסעדה בחוף, שריד משנות ה-70, איומה ונוראה.
 • goodlife

  goodlife
  נהדר לקמפינג|4 08.04.09
  ישנו על החוף. הסתבר שאנחנו לא לבד, היו עוד כמה משפחות, אבל בהחלט לא המוני. בלילה הגיעו הרבה זוגות ובני נוער לחוף. כדי להדליק מדורה, יש חביות, ניקיון הגיע בבוקר. אין שירותי מקלחות (היה סגור), אולם יש שירותים שהיו בהחלט סבירים. מאוד מומלץ עם ילדים! קיימים גם מה יתרונות בולטים למקום - נקון, תאורה טובה (גם בלילה ללא ירח בהזרקוקורים של המחלף הקרוב), קרבה לחנות אם חסר משהו ו...פאב נחמד למבוגרים מעבר לכביש בתחנת הדלק (ולרי).
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה