לאורך

חוף בית ינאי מתוחזק על רשות הטבע והגנים והוא אחד המקומות היחידים בהם הרשות מאפשרת לינת שטח לאורך כל השנה.
הקמפינג הוא על חוף הים, בו רוח מתמדת נושבת בכל העונות, לשמחתם של אוהבי רחש הגלים. שביל ישראל חוצה את החוף לאורכו, ליד הים. מרחק הליכה צפונה נמצא שפך נחל אלכסנדר, אחריו אפשר להתחקות לאורכו של הנחל. לעיתים הנחל יפה ושוקק חיים ולמרבה הצער יש מקרים בהם הוא נושא עימו עכירות אל הים.
מתקני החוף
במקום מקלחות מים חמים (סגורות בלילה), מקלחות חוף, שירותים, כיורים, מוקדי מדורות, שולחנות פיקניק ותאים לטעינת טלפונים ניידים. חלק מהחוף מוכרז לרחצה ויש בו שירותי הצלה. בחוף גם מזנון.

מסעדות אפשר למצוא מעבר לכביש החוף, בקניון הדרכים.
מצרכים למנגל מומלץ: אטליז הקצביה, בביתן אהרון הסמוך

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • טאטי

  טאטי
  ר-ע-ש|2 28.09.13
  יש משהו קסום בהקמת אוהל בקו ראשון לים, להתעורר עם הזריחה ולהיכנס לים מפתח האוהל באחד החופים היפים בארץ. אבל קשה ליהנות מלינה במקום. אמנם קיים איסור להשמיע מוזיקה אבל אין אכיפה ובפועל הרעש שנמשך עד השעות הקטנות מהווה מטרד חמור. גם פניות לפקחים לא הואילו, איש לא הגיע לאכוף את השקט. זוגות וחבורות של צעירים נהנים מאד. למשפחות זה לא אתר מומלץ. בטח לא למי שמחפש שלווה. אם בכל זאת מגיעים, כדאי להתארגן ולהגיע עם ציוד מלא מהבית (כולל שולן מתקפל, כסאות, תאורה) כי באתר אין כלום. המסעדה בחוף, שריד משנות ה-70, איומה ונוראה.
 • goodlife

  goodlife
  נהדר לקמפינג|4 08.04.09
  ישנו על החוף. הסתבר שאנחנו לא לבד, היו עוד כמה משפחות, אבל בהחלט לא המוני. בלילה הגיעו הרבה זוגות ובני נוער לחוף. כדי להדליק מדורה, יש חביות, ניקיון הגיע בבוקר. אין שירותי מקלחות (היה סגור), אולם יש שירותים שהיו בהחלט סבירים. מאוד מומלץ עם ילדים! קיימים גם מה יתרונות בולטים למקום - נקון, תאורה טובה (גם בלילה ללא ירח בהזרקוקורים של המחלף הקרוב), קרבה לחנות אם חסר משהו ו...פאב נחמד למבוגרים מעבר לכביש בתחנת הדלק (ולרי).
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה