חניון לילה - חוף ירדן כינרת

 

בלשון היבשה שמצדה האחד הכנרת ומצדה האחר נהר הירדן, שוכן אתר הקמפינג ומעגן הסירות ירדן כינרת. בצד הדרומי של המקום ניתן להקים אוהלים ליד הירדן ומעגן הסירות שבו, ובצד הצפוני אפשר להטות אוהל ליד מי הכנרת, מול נוף הרי הגולן. הצד של הכנרת שקט יותר, בגלל הכביש הראשי שעובר בצד השני של הירדן, מול האוהלים.

מעבר לכך המקום שקט למדי, לא מאוד מטופח ותנאיו בסיסיים. מקומות המאהל על קרקע חשופה בין עצי אקליפטוסים. לרשות הלנים עומדים תאורה, נקודות חשמל, סככות, ברזיות, מקלחות עם מים חמים ושירותים. עוד במקום קצת מדשאות, גן משחקים, מסעדה וחנות לציוד קמפינג.
החוף אינו מוכרז ואין שירותי הצלה. התשלום עבור כניסת רכב, מ-8:00 בבוקר עד אותה שעה למחרת. החניון פתוח ארבעה חודשים בשנה, בקיץ.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • ronibl

    ronibl
    שביל קליפות הגרעינים|3 13.10.07
    יכול להיות, שבגלל שמדובר בסוף העונה, קברניטי המקום העצלים מחכים לגשמים הראשונים, כדי שאלה ישטפו את אלפי בדלי הסיגריות וקליפות הגרעינים הפזורים בכל רחבי האתר. במקום מתקני משחקים, שהם סכנת נפשות לילדים, מחלידים מוזנחים ומתפוררים. חבל שפוטנציאל כזה גדול (חוף הכנרת מצד אחד וגדת הירדן מצד שני) מתבזבז כך. אנחנו היינו רק לכמה שעות, אני מתפלא שאנשים מוכנים לישון בזוהמה הזאת.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה מומלצים


חוות נופש ורד הגלילחוות נופש ורד הגליל מומלץ מפה8.5חוות הנופש ורד הגליל החלה את דרכה בתחילת שנות השישים כחוות סוסים. כיום החווה היא סוג של כפר נופש המתפרש על שטח נרחב של 120 דונם ולצד חוות הסוסים המטופחת יש מסעדה יפה, שבנויה מאבני בזלת והתחדשה ב-2013, וכן 29 יחידות אירוח. היחידות נחלקות לחמישה סוגים: בקתות, קוטג'ים, דירות אירוח, חדרי סטודיו וסוויטות, כשעיקר ההבדל ביניהם בא לידי ביטוי בוותק, בגודל, בעיצוב ובחדשנות, בהתאם כמובן - המחיר. המרווח בין מרבית הצימרים נדיב וכמעט מכל יחידות האירוח יש נוף דרמטי של כינרת. למי שהנושא קרוב לליבו מומלצות במיוחד הסוויטות הנמצאות בקו ראשון לנוף, הן גם החדשות והמפנקות ביותר. מדשאה פרטית, ערסל ופינת ישיבה יש לכל הצימרים, מסביב לסוויטות יש גם גינות צמחי תבלין מלאות כל טוב, מנענע ועד רוזמרין. בקתות העץ הן הוותיקות ביותר אך בעלי המקום מדווחים שיש מי שמכור דווקא אליהן. אבני הבזלת הטבעיות לאזור משתלבות בטבעיות גם בכפר הנופש ומוסיפות לו חן רב.קרא עוד
עוד צימרים ולינה