בתוך מתחם הגן הלאומי, למרגלות חורבות העיר ממשית, מפעילה רשות הטבע והגנים חניון לילה ומאהל בדואי שמתאים לכל מי שרוצה לילה של כוכבים בשק שינה עם חיבור להיסטוריה של חיי המדבר. אפשר לישון במאהל מרכזי גדול או באחד מהאוהלים הקטנים יותר שלידו שיכולים להכיל כל אחד עד שמונה איש. מי שירצה להקים במקום את אוהלו הפרטי מוזמן בשמחה אבל ידרש להשכים קום ולקפלו עד השעה שמונה בבוקר. הגן מגודר ויש בו מקום להבערת אש, שירותים ומקלחות. האתר מותאם לנכים בכסאות גלגלים, ויש בו שבילים ושירותים נגישים עבורם. ניתן להזמין ארוחות בתיאום מראש, לאכול במסעדה המקומית או להצטייד בקיוסק ומי שמעוניין להסתדר לבד יכול להעזר בכיריים, במקררים ובכיורים הנמצאים במטבחון המשותף.

יש לתאם מראש את הלינה במקום. ניתן להביא כלבים עם רצועה ומחסום

( 16 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • pingwint

  pingwint
  עמוס אבל מאוד נחמד|4 04.06.16
  היינו בחול המועד פסח, שתי משפחות בערב שהשוק הנבטי היה פעיל עד עשר בלילה. הכניסה לקמפינג היא רק בארבע אחר הצהריים אז זה קצת מאוחר לטעמי... הצפיפות באזור הקמפינג היא מדהימה. האזור להקמת האוהלים מתוחם לאזור קטן והאוהלים ממוקמים אחד בתוך השני בלי מרחב מספיק. האזור של האוהלים שלהם הרבה יותר מאורגן ונראה נחמד. בלילה היה ממש קר ומומלץ להגיע עם בגדים חמים. יחד עם כל הצפיפות היה מאוד מוצלח. הילדים נהנו מאוד בשוק, יש מטבח שדה נוח והשירותים היו נקיים בכל הפעמים שהייתי שם. מוקדם בבוקר חזרנו לבקר בעתיקות והחוויה עם האוויר של הבוקר היתה מדהימה. מומלץ מאוד
 • goodlife

  goodlife
  לינה ליד העיר הנבטית|4 24.12.15
  המתחם מאפשר מספר סוגי לינה: אוהל גדול, אוהלים קטנים, הבאת אוהל ולינה בצימר בסיסי. השירות אכפתי ולבבי, יש ניקיון אולם אינו מושלם. הלינה היא מרחק הליכה מהעיר הנבטית מה שמאפשר מייד לגשת לאתר וגם לצאת לנחל ממשית.
 • obs

  obs
  נחמד ויעיל|4 09.06.14
  הגענו למקום והיינו לבד באתר. הצוות היה סבלני והמקום מאד ידידותי. מקלחות נוחות ושרותים נקיים ( אך בלי סבון ). מתקני מנגל מובנים ונוחים ופינות למדורות מספקים פתרונות בלי לסחוב מהבית. נהנינו מאד להקים שם אוהל עצמאי ואוהלי הטוקול המוצעים נראים נוחים ומרווחים.האתר מעניין ומאפשר טיולים קצרים וקלים במקום כולל נחל ממשית והאתר הארכיאולוגי. בקיצור-מומלץ.
 • briza

  briza
  טוב אבל עלול להיות רועש|4 11.04.14
  מקום גדול, שזה אומר קבוצות גדולות ובד"כ רועשות. ישנו בטוקולים - נוח ופונקציונאלי אך אכן קצת מחניק. שולחנות פיקניק, פינת מדורות, מטבח לבישול. השירותים הטובים רחוקים למדי מהמתחם (לטוב ולרע). נקי. הסה"כ חיובי ומומלץ.
 • galiavu

  galiavu
  מקום מצוין לקבוצות מטיילים|4 01.12.13
  פשוט, פונקציונלי ונעים. האוהל המרכזי גדול מאוד, נטול "קישוטים" אבל נקי ויעיל, ועוד יתרון גדול לו: "אולם" אוכל ענק, מצויד בשולחנות פיקניק, שמאפשר לאכול בערב בנחת בלי לסבול מהקור שבחוץ. את האוכל מכינים בכל זאת בחוץ, באזור המיועד לכך. וכפי שכבר נאמר כאן: הניקיון בשירותים מרשים ביותר, כולל מכלי סבון לידיים (מלאים ועובדים) ומתקן ניירות לניגוב (מלא ועובד!). שאפו.
 • tchr

  tchr
  אכות|5 20.09.09
  באנו קבוצה של כ60 איש ביום שבת שאחרי ראש השנה וישנו באוהל המרכזי הנקיון במלתחות ובשרותיים ראויים לציון לשבח אין דבר כזה באתר קמפיינג המקררים שנועדו לשמירת אוכל והאווירה נותנת למקום כוכב מנצח על אתרים אחרים ובקיצור מומלץ בחום
 • liatpeleg

  liatpeleg
  אתר נחמד לקמפינג עצמאי|4 18.04.09
  היינו קבוצת משפחות באוהלים משלנו. האתר נחמד מאוד, השירותים והמקלחות היו טובים מאלה שראינו באתרי קמפינג אחרים (אם כי העומס של פסח עשה את שלו מבחינת נקיון...). בניגוד לאמור כאן, אף אחד לא ביקש מאיתנו לפנות אוהלים עד שמונה בבוקר, או בכלל (עזבנו רק בסביבות עשר, ועוד היו אוהלים אחרינו). הבעיה היחידה היתה שבשל העומס נשאר מקום רק במרחק די ניכר מהמתקנים המרכזיים (שמסביבם די עמוס גם ככה, בגלל הטוקולים), וגם לא היתה תאורהאו שקעי חשמל במקום בו הקמנו את האוהלים.
 • yakpri

  yakpri
  נחמד מאוד|4 15.04.09
  חניון די עממי אבל בסדר גמור. אנחנו ישנו בטוקול- אוהל עגול גדול עם רצפת עץ, מחצלות ומיזרנים. היה קצת מחניק, אין פתח לאוורור בטוקול, אלא אם משאירים את פתח הכניסה פתוח, וזה קצת מעורר חשש... למרות שכך עשינו כי אחרת יש חושך מוחלט ומחניק. רצפת הטוקול רועדת עם כל צעד כך שכל פעם מישהו זז כולם מתעוררים... מבנה קטן של רק 3 מקלחות ושרותים, שזה לא מספיק, והמים החמים נגמרו ממש מהר. אפשר ללכת יותר רחוק, מחוץ למתחם הלינה ,ויש עוד מקלחות ששם המים החמים לא נגמרו. הבחורים שעובדים במקום היו נחמדים ועזרו בכל בקשה, וכמובן היתה חוויה לבלות בשוק הנבטי שהיה בפסח ובעתיקות שבמקום.
 • batyab

  batyab
  זה לא מה שציפינו (במובן הטוב)|4 04.04.09
  הייתי שם בטיול ומאוד נהינתי האוהלים לא היו כמו שחשבתי אלא לא על הרצפה והיו מזרונים הטיול היה מאוד יפה וגם מאוד נהינתי
 • מוישלה

  מוישלה
  ממש שיט לפעמים|5 19.10.08
  באמת יש מקום לשיפור בנקיון השירותים. אנחנו ישנו במאהלים הבדואים, עם כל עם ישראל, והיה כיף גדול. השילוב של לינת שטח (כמעט) בסמוך לעתיקות, נגיעה בהיסטוריה, ובסוכות גם השוק הנבטי, היא חוויה עשירה למבוגרים ולילדים. ממליץ להסתובב בלילה בין העתיקות עם פנסים.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים
חאן בארותייםחאן בארותיים מומלץ מפה9.3בחאן בארותיים יש אנשים שנושמים מדבר, מרגישים מדבר וחיים מדבר ואת האהבה הזאת שלהם אפשר להרגיש בכל פינה. החאן נמצא על תוואי נחל בארותיים, פינה מנותקת מהעולם החיצון העטופה קסם שמזכיר קצת את אווירת החופים בסיני, רק בלי הים. החאן מחולק לשני אזורי לינה שבכל אחד מספר בקתות מחופות בוץ ובמרכזו מדורה מוקפת מזרנים שבה אפשר למצוא במשך כל שעות היום והערב קומקומים מפוייחים עם תה צמחים מתוק וקפה. הבקתות בגדלים שונים, מבקתות לזוג ועד בקתות גדולות שיתאימו גם לעשרה אנשים ויותר, הן בסיסיות נקיות לתפארת ולכל אחת יש פינת ישיבה פרטית בחוץ. בתוך הבקתות יש אח עצים, מחצלות ומזרנים נוחים לשינה. הפתעה גדולה מחכה במקלחות והשירותים, אחד האזורים הכי יפים בחאן. כיורי החרסינה המעוטרים, אריחי הקרמיקה הצבעוניים והחלונות המקושתים הפונים לעבר מרחבי הנחל הצחיח, מרהיבים ביופיים והופכים את חווית המקלחות והשירותים המשותפים לנעימה ומזמינה ביותר. גם כאן הניקיון הוא ללא רבב ויש מים חמים במשך כל שעות היום.קרא עוד


חוות האנטילופות בערבהחוות האנטילופות בערבה מומלץ מפה9.2כשנופי ערבה צחיחים ואנטילופות נפגשים, נדמה כי הגעתם בטעות לארץ אחרת. מתחם הצימרים והקמפינג הגדול של חוות האנטילופות נמצא בסמוך לאזור בו מסתובבות בחופשיות האנטילופות וכל מה שמפריד ביניהם היא גדר. כמו האנטילופות שיובאו מדרום אפריקה, הצימרים עוצבו בסגנון אפריקאי ומשתלבים בטבעיות בסביבה המדברית. הם בנויים מעץ, מעוצבים במינימליסטיות ויש בהם אמבטיה עם זרמים, פינת קפה ומרפסת. אם מתאמצים, מחלקן של המרפסות אפשר לצפות בחיות המסתובבות בחווה ולהרגיש לרגע קצת כמו בספארי באפריקה. באזור הקמפינג יש סככה גדולה המיועדת ללינה - בחורף היא סגורה ומחוממת ובימי הקיץ עוטה לבוש אוורירי יותר, עשוי כפות תמרים. בסמוך יש שירותים ומקלחות נקיים ומטופחים בהם זורמים מים חמים כל שעות היממה, תאורת לילה ונקודות חשמל, פינת מנגל ושטחי משחק לילדים. מי שבוחר להביא איתו את האוהל הפרטי, יוכל להקימו בסמוך וליהנות ממתקני המקום כולל מזרנים, העיקר שהגב יעבור את הלילה בשלום.קרא עוד
עוד צימרים ולינה