חוות הבריאות מצפה אלומות

 

מצפה אלומות מוגדר על ידי מקימיו כחוות בריאות והתחדשות לניקוי גוף, נפש ורוח בשיטת אן ויגמור, אשר מבוססת על פילוסופיית ריפוי טבעית שרואה את הגוף, הנפש והרוח כמכלול. במצפה מציעים תכנית שבועית שמטרתה להעניק לכל משתתף תהליך מרוכז של ניקוי גוף, נפש ורוח, תוך למידה של העקרונות לחיים טבעיים ובריאים. התכנית כוללת לינה, הרצאות וסדנאות, ארוחות מזון טבעי ועוד. ניתן להשתתף בתוכנית על בסיס יומי, כאשר המינימום להשתתפות הוא שלושה לילות.

מצפה אלומות דוגל באכילת מזון טבעוני-חי אורגני, לא מבושל, ובחווה מתמחים בהכנת מזון כזה. בין היתר, מוגשים לאורחים עשב חיטה ונבטים אחרים מגידולים עצמאיים בחווה האורגנית שבמקום, המונבטים ונקטפים מדי יום. במקום 24 סוויטות זוגיות המשקיפות לנוף הכנרת, מועדון אורחים ובו ספרייה, פינות ישיבה ומרפסת שמש, אולמות מרווחים להרצאות מומחים וסדנאות, אולם יוגה, מרכז טיפולים וחנות למוצרים טבעיים.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • מיכלארוך

  מיכלארוך
  חוויה מיוחדת לשוחרי בריאות|5 11.07.15
  אני צמחונית עם נטייה לטבעונות ולכן לא היה לי קשה להתרגל לתזונה המבוססת על ירקות לא מבושלים, שייקים ירוקים ונבטים. בנוסף הרצאות מעניינות על תזונה, צ'יקונג, יוגה, מדיטציה... שקט, נוף מדהים של הכינרת... מילאנו מצברים ולמדנו המון, בתקווה שנצליח ליישם לפחות חלק גם בבית.
 • פסולינה

  פסולינה
  אם אין לך את זה- אל תבוא !|3 15.09.09
  קיבלתי מתנה- 3 ימים בחוות בריאות והתחדשות. הנוף מקסים, החדרים סבירים+ ונקיים, השרות מקסים אבל אם אתה לא בעניין אין לך מה לעשות כאן. אוכל טבעוני וללא בישול איננו אוכל שאנו יכולים להסתגל אליו בקלות, אני גם לא מסוגלת להסתגל לקימה כל בוקר בשש. מי שבעניין יהנה מאוד ובשבילו זהו מקום מקסים, מי שלא, שלא יתקרב. יצויין כי הלכנו למספר מסאזי'ם והיה טוב. אולי הדירוג (3) עושה קצת עוול למקום, אבל זה רק אנחנו.נ.ב. כמויות האוכל בחדר אוכל נתנו הרגשה כי מעבר לבריאות וניקוי הגוף מישהו מנסה לעשות קופה יפה דרך האוכל הבריא מאוד שניתן לקנייה בחנות אבל לא הוגש בחדר אוכל, חבל.
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה