אוהל ליד האגם

פארק תמנע מציע מלבד כל היופי וההדר של תופעות גיאולוגיות נדירות, מרבצי נחושת ושאריות היסטוריה, גם מקום להעביר בו את הלילה. ליד האגם שבלב הפארק הוכשר שטח ללינת לילה באוהלים. את האוהל כל אחד מביא מהבית ורצוי גם את כל הנחוץ לשהייה בשטח. לרשות דרי האוהלים יש במקום שירותים, מקלחות עם מים חמים ותאורה. את הלינה במקום רצוי לתאם לפחות כשבועיים מראש, בעיקר מי שמתכנן להגיע באמצע השבוע, כדי לוודא שהמקום אינו מלא בילדים צוהלים במסגרת טיול שנתי. בחופשות חגים בלבד, עומדים לרשות האורחים גם שני אוהלי אירוח גדולים שיכולים ללון בכל אחד מהם עד כמאה איש.


שיטת התמחור היא כזו שבלילה הראשון משלמים עבור הכניסה לפארק ועבור הלינה ומהלילה השני משלמים רק עבור הלינה.
עוד על פארק תמנע

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • איל99

  איל99
  לא מומלץ|2 14.04.17
  המחיר היקר, אינו מספק את התנאים הבסיסיים לקיימפינג פשוט כגון: משטח סביר להניח עליו את האוהל, אין פחי זבל, אין חבית למדורה כפי שהובטח, והגרוע מכל האוהלים שוכנו בתוך ערוץ נחל למרות אזהרת שטפונות ברורה.למרות שהפארק מקסים, הנוף יפה ונחזור אליו, לא נחזור אל חניון הלילה עד שישופרו התנאים.
 • galiavu

  galiavu
  לא זול אבל שווה|4 26.04.11
  אוהלי האירוח הגדולים צפופים מדי לטעמנו (במיוחד בפסח כמובן), אבל האפשרות לנטוע אוהל בשטח הנרחב שמאחורי האגם ענתה על כל הצרכים וסיפקה מרחב מחיה נהדר בין השיחים, לא רחוק מברזייה פעילה (לשטיפה בלבד, לא לשתייה). מי שתייה, שירותים ומקלחות (לא ניסינו) במרחק כמה דקות הליכה. אנשי האתר מספקים חצי חבית למדורה, והקסם של תמנע חינם - אם לא מחשיבים את דמי הכניסה הגבוהים לאתר + 40 ש"ח לאדם על הזכות לקמפינג...
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה