אהבתם לסוסים הביאה את בני הזוג איריס ואבי ווליס להקים שתי יחידות אירוח מעל חוות הסוסים המטופחת שבבעלותם. החווה, הנמצאת ליד בית המשפחה, מתמזגת בטבעיות עם יער ביריה ואורחי המקום ובעיקר הסוסים ייהנו ממרחבי האחו הפתוח ומצלם של עצי היער. המקום מיועד לאוהבי סוסים וגם לבעלי סוסים הרוצים לצאת לחופשה יחד עם הסוס. איריס, המתמחה ברכיבה טיפולית, ואבי בן זוגה תכננו את מתחם האירוח כך שכמעט מכל מקום ממנו אפשר לצפות בסוסים הנמצאים באחו, במאנג' או באורוות.

גרם מדרגות עץ מוביל אל מרפסת ארוכה המובילה אל החדרים ואל פינות ישיבה כפריות המשקיפות אל נופי החווה. היחידות עצמן מרווחות וכוללות פינת סלון קטנה, מטבחון, חלל שינה עם ג'קוזי וחדר רחצה. רצפת הפרקט, הבלטות הצבעוניות באדום, צהוב ירוק או כחול המקשטות את החדר והריהוט הפשוט, יוצרים אווירה חמימה, מזמינה ונעימה לעין.

לבביים לאנשים וסוסים
בעלי הבית מקבלים בלבביות אנשים וסוסים כאחד והמקום מתאים לאנשים שלא נרתעים מניחוח החציר והזבל ומרקיעת פרסות. סוסים אורחים יתקבלו בצהלות שמחה על ידי חמשת הסוסים המקומיים ביניהם זקן השבט ג'יימס והפוני פפן ויזכו גם הם בתאי אירוח מוקפדים. בין הפעילויות שבחווה: טיולי רכיבה, שיעורי רכיבה בדגש על פיתוח מודעות הגוף וסדנאות המשלבות טיפול בסוסים, רכיבה וטיול.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • עדיפלמון

  עדיפלמון
  שוב בגן עדן|5 18.11.17
  לגן עדן וזרים כל פעם ופעם. מצאתי שכמתנת חתונה במקום צ'ק, הזוג הצעיר מאושר מלילה או שניים רומנטיים כאן ...
 • gilasa

  gilasa
  לאוהבי טבע ,נוף וחיות|4 21.10.07
  נהננו מאוד מסןפ"ש האחרון באיצטרובל.ללא ארוחת בוקר.אפשרות לריכיבה.בן זוגי רכב פעמיים ומאוד נהנה.איריס מקסימה.צימר נקי ויש בו את הדרוש.בלילה השני התארחו בצימר לידנו אז שמענו קולות וגניחות.....מה שאומר שזה לא הכי..פרטיות שיש!מומלץ!
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה