חניון לילה חוף סוסיתא

 

חוף סוסיתא נמצא צפונית לעין גב, וחניון הלילה שבו מותאם להקמת אוהלים ולינת לילה. במקום יש תאורה, שולחנות פיקניק, שירותים ומקלחות וכן מזנון. בהזמנה מראש ובתשלום האתר מציע השכרת שולחנות וכסאות, מקררים ועוד. שדרת אקליפטוסים מעניקה צל מסוים וביניהם מתוחות רשתות צל. החוף הוא ללא מציל.

המחיר לכניסת רכב פרטי ביום (עד 23:00) - 65 ₪, ולינת לילה - 100 ₪.
החניון פתוח בהתאם לעונת הרחצה: מאפריל עד אוקטובר.
ישנים בסוסיתא? במתחם עין גב מחכות לכם מסעדות ומגוון אטרקציות

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • galiavu

  galiavu
  תוגבר האכיפה במים לאלתר :(|3 04.09.16
  טוב, אז תקוותנו שבסופ"ש הראשון של ספטמבר נהיה לבד לחוף כנרת התבדתה די מהר. עם זאת, בחלק המרוחק יותר של החניון היה בהחלט מרחב מחיה מספק, ורשתות הצל עושות עבודה מצוינת. גם התאורה פיקס, ובסה"כ נקי ומתוחזק גם באזור הקמפינג וגם בשירותים. אבל עמישראל משאיר טינופת בלי חשבון על חוף האגם היחיד בארץ - מכפכף קרוע ועד גלשן שבור ואריזות לרוב, ואת האיסור על מגברים ומוזיקה קולנית(שנשמר היטב בשעות הלילה) עוקפים היאכטונרים הערסים שמגיעים לחוף בשעות הבוקר המאוחרות על חבריהם וטפם (תוך התעלמות אלגנטית מהמצוף האוסר כניסת סירות מנוע למפרץ) ובטוחים שכולם בדיוק כמוהם רוצים לשמוע ליאור נרקיס בפול ווליום. אז זהו, שלא.
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  אם מזמינים מקום מראש - מושלם!|5 16.06.13
  הייתי עם קבוצה והזמנו מקום חודשיים מראש. היה לנו מיקום פנטסטי, על המים, מתחם מגודר ומרווח עם שולחנות, צל וחיבור לחשמל. אסור להרעיש בערב. לידינו בתי שימוש ומקלחות ופחי אשפה. את כולם הקפידו לנקות ולהחליף מספר פעמים ביום. ניתן להשכיר כסאות ושולחנות. הכנרת נהדרת. מחוץ למתחם המגודר שלנו היה צפוף מאד ותנאים פחות טובים. אם אפשר להזמין מראש - כדאי - אין מה להשוות את החוויה!
 • polinal

  polinal
  חוף סוסיתא|3 19.06.11
  אין הרבה פינות מוצלות. אין מים חמים במקלחות. השירותים והמקלחות לא נקיים. יש גישה נוחה לחוף(ירידה קצרה).
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה