073-7598113

צימרים קסם המגע

 

לומדים זוגיות

אם נרשה לעצמנו קצת כנות, זוגיות זאת עבודה קשה, או לפחות כזאת הדורשת טיפוח ותחזוקה יומיומית, תשאלו את יורם ונחמה מדן שמתחזקים זוגיות כבר למעלה משלושה עשורים, מגיל 16. המדנים הקימו בחצר ביתם ספא שעיקר מטרתו לעזור לזוגות ליצור הרמוניה זוגית. אם על ידי עיסוי גוף מפנק, או סדנאות וטיפולים שמיועדים לזוגות בלבד, יפעלו המדנים להחזיר לבני זוג את היכולת לתקשר, להבין וליהנות זה מזו ולהפך.
עניין של שקיפות
לצד הספא נמצאים ארבעה צימרים השוכנים בקומת הקרקע של בית המארחים בן שתי הקומות. הצימרים אינטימיים, נבדלים זה מזה בעיצוב אך כולם מרוהטים בסגנון מודרני רומנטי. בכל צימר פינת קפה, מכונת אספרסו, פינת ישיבה קטנטונת ומרפסת עם ג'קוזי. דלתות זכוכית שקופות חוצצות בין השירותים והמקלחת לחלל המרכזי, מעין מבחן בזמן אמת למונח אינטימיות זוגית. בערב אחרי שהפעילות בספא מסתיימת יכולים אורחי הצימרים להשתמש בספא שבו ג'קוזי גדול וסאונה יבשה, באופן חופשי. מלבד המרפסות הפרטיות של כל צימר, אפשר גם לשבת בחצר הנעימה של הספא.
האירוח בצימרים הוא על בסיס חבילות ספא המשלבות טיפול בספא ולינה.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • tomika

    tomika
    בושה וחרפה|2 31.12.11
    הגענו דרך האתר שלהם שמכיל הסברים ותמונות רבות על הספא, הטיפולים והחדרים במקום.באנו עם המון ציפיות שלצערנו התנפצו לרסיסים.המקום מוזנח (סביב המתחם, מרכז הטיפולים), החדר קטנטן ביותר שלא לומר קלסטרופובי וכן התמונות באתר מטעות מאוד.ניקיון זה לא הצד החזק במקום בלשון המעטה וזה נראה בכל מקום אם במקלחת שהיה בה טחב, סדינים מלוכלכים, לכלוך, ועוד פרטים קטנים ומבאסים שכלל לא חשבו עליהם לדוגמת 2 קופ' גפרורים ריקות(איך מדליקים נרות), שקיות קפה יבשות ובכלל קפה זול ביותר, הכורסא היחידה בחדר מוכתמת.בקיצור לא נעים וחבל מאוד.ארוחת הבוקר הייתה בסדר והעיסוי ברמה בינונית.המחיר היה הוגן אם התמורה הייתה הולמת!
- 1
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה