1 הגדל תמונה
שטים בנחל
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
אוהל טיפי לבן בקמפינג
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
המקלחות והשירותים
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
החצבאני שעובר ליד הקמפינג
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
קמפינג בצפון. חניון ירוק. (תמונה יח"צ)
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
קמפינג בצפון. חניון ירוק. (תמונה יח"צ)
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
קמפינג בצפון. חניון ירוק. (תמונה יח"צ)
הועלה על ידי מערכתמפה
 

קמפינג בנחל שניר

אתר הקמפינג חניון ירוק נמצא בכניסה הצפונית לישוב בית הלל, על גדות החצבאני. הנחל היפה ומימיו הקרים היו כאן תמיד, אתר הקמפינג בעל המדשאות הירוקות והמוצלות נחנך רק ביוני 2010 ונשאלת השאלה איך לא הקימו אותו קודם. פינת חמד אמיתית, קמפינג
במיטבו עם מינימום טכנולוגיה ומקסימום טבע. הקמפינג מתופעל על ידי מספר מושבניקים מבית הלל, ארץ ישראל היפה, ואופי המקום בהתאם. הקמפינג מציע מלבד כרי הדשא המזמינים גם תאורת לילה, נקודות לחשמל, פינות מנגל מסודרות ושולחנות פיקניק. המקלחות והשירותים נמצאים במבני עץ, לא מקום להתפנק בו, אבל תזכו כאן למים חמים במקלחת, פינוק בכל קנה מידה כשמדובר בקמפינג. אין אפשרות להשמיע כאן מוסיקה רועשת לסוגיה וזה כולל דרבוקות, גיטרה דווקא כן, כל עוד חובבי הזמר מתחשבים בשכניהם. פינת הדשא המרוחקת מיועדת לאוהלי טיפי לבנים, אלה יתאימו ללינה של כשישה-שמונה אנשים.
חניון ירוק נהנה מקרבה שאפשר לספור במטרים אל החצבאני, ומסתבר שגם לנחל יכול להיות חוף, תלוי במפלס המים. מחצלת, ספר טוב ובגד ים יכולים להימצא שימושיים ביותר באתר הקמפינג. בחלק הזה של הנחל גם עובר מסלול שייט הקיאקים וסירות הגומי הצבעוניות הן חלק שמח וצוהל בנוף הירוק.
אתר הקמפינג פתוח מפסח ועד אוקטובר. סגור בחודשי החורף. העלות ללילה 60 ₪ לאדם.

( 25 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • prizatos

  prizatos
  מקום מעולה|5 05.07.14
  המקום יפה מאוד, שליו , נקי ומתוחזק למופת. להפתעתי בבוקר היו מים חמים בכמות מספיקה למקלחות! יש במקום תאורה , מקום למדורות, הרבה צל ונחל שניר ממש במרחק דקה מהאתר. בקיצור ,מקום מושלם למי שמחפש שקט בקרבת כל הירוק והמים שהסביבה מציעה.
 • momo25

  momo25
  ההשתדלות ניכרת|5 21.04.14
  מקום נעים במטע פקאנים על גדות החצבאני. השתדלות הבעלים /צוות ניכרת בכל. הקפדה גבוהה על נקיון. מתוחזק ברמה מעולה ובאיכפתיות. חסרונות (מדובר בדקדוקים למקום ממש טוב ולא בפגמים שימנעו מכם להגיע- סה"כ מדובר בקמפינג)- לרגישים לרעש- כביש סמוך נשמע בלילה. במקלחות (הנקיות!) קצת קשה מבחינת הפרטיות וילונות בד והתאים לבד מהאחרון די מול הדלת.בחג היו די עמוסות. הקפידו לא לדחוס במבקרים מאוד ונראה שסירבו להכניס אורחים מעל לקיבולת המקום, אבל האורחים שנוספו נטו להצטופף לצד האוהלים הקיימים באזורים המועדפים ולא להתפרש לכל אורך המקום. אולי יש מקום להנחות את המאחרים להתפרש במתחם.
 • arad2001

  arad2001
  עומד איתן במבחן הזמן|5 08.10.13
  היינו כמה לאחר פתיחת האתר וחזרנו שוב, תחילת החופש הגדול אמצע השבוע האתר היה שקט, הצוות אדיב, השירותים והמקלחות נקיים מאוד,למרות הקרבה למקור מים לא היו יתושים, מים חמים היו בחסר אבל מי שישן בקמפינג מקל ראש במיוחד כאשר כל השאר היה מצויין, נחזור בשמחה.
 • mtsemach

  mtsemach
  יופי של מקום|5 22.09.13
  מקום נעים ונקי ולמרות שספרנו מעל ל-70 אוהלים במתחם עדיין הייתה תחושה של שקט ולא צפוף. מורגשת תשומת לב של צוות המקום לניקיון ולסדר. הנחל הסמוך לקמפינג עושה את ההבדל ביחס לאתרי קמפינג אחרים. מומלץ בחום
 • nuanda

  nuanda
  מומלץ|5 24.08.13
  יופי של מקום בהשוואה לממוצע הארצי, ומתאים גם לימות הקיץ החמים. חסרון - עומס במלתחות בתקופת השיא.
 • gytravel

  gytravel
  משאיר טעם לעוד...|5 13.08.13
  אתר יפיפה, פסטורלי ושקט. ממש על הנחל. הצוות אדיב ביותר. המקום מתוחזק יחסית טוב. דאגו לפנות את הפחים מספר פעמים. השירותים והמקלחות היו בסדר. יכלו להקפיד יותר על הנקיון. היינו רק לילה אחד אז לא הרגשנו בחסרון המקררים.
 • mimba

  mimba
  טוב מאד|4 13.08.13
  מצטרף לדברי קודמי. החסרון העיקרי הוא במצוקת השירותים היחסית. הנקיון ראוי לציון והערכה. יש לדעת כי האוהלים האינדיאניים בעלי מרווח של מספר סנטימטרים בין קצה היריעה לאדמה... מצד שני זו הדרך היחידה לשריין מקום.
 • noambarz

  noambarz
  שקט רגוע ונקי|5 06.08.13
  חזרנו עכשיו מ 2 לילות בקמפינג המדהים הזה החניון נמצא בתוך מטע פקאנים מוצל ענק ומדהים ביופיו כאשר 50 מטר מהאוהל זורם לו נחל החצבאני. שרותים מבריקים מנקיון במשך כל שעות היום והלילה, פחים מסודרים והכי חשוב אנשי צוות נחמדים ושרותיים שעזרו לנו בכל מה שהיינו צריכים. המקום מאוכלס במשפחות ולא ניתן לשים מוסיקה מה שאומר ששקט ונעים גם בימים עמוסים אלו. אנו נחזור בטוח !
 • לימורש

  לימורש
  כמעט מושלם|4 10.07.13
  הגענו לשלושה לילות קסומים. המקום - אחד היפים בארץ, הן במיקומו (בקרבת החצבני) והן ברמת הטיפוח מסביב. בסופי שבוע ובחגים מתמלא מוקדם ופשוט סוגרים (רצוי להגיע עד הצהריים). האוהלים האינדיאנים פחות נעימים מאוהלים רגילים וגם ממוקמים במקומות פחות טובים אבל הזמנתם "שומרת מקום" וזה יתרון. הצוות נהדר אבל שתי בעיות (שלפי דברי הצוות ימצא להם פתרון בטווח הקרוב), האחת, השירותים והמקלחות לא מספיקים בכמותם, מה שיוצר תור לא נעים (והמקלחות כה צפופות שלהתלבש שם זה ממש עונש) והשני, אין מקררים ולחופשה ארוכה מיממה זה בעייתי מאוד. למרות כל אלה, אחד מהקמפינגים השווים!
 • mayahod

  mayahod
  מושקע|4 02.10.12
  אמנם צריך לצלוח את הטלפון הלא זמין והמענה האנטיפטי, אבל כשמגיעים נהנים ממקום פסטורלי, צוות מסור, למרות שיש הרבה אנשים נקי ושקט. היה כדאי למקם עמדות בקבוקים למחזור וגם לדאוג שהמנגלים מכובים, כי לפעמים העשן משאיר ריח רע כל הלילה... אך בסך הכל נשבנו בקסם המקום!
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד צימרים ולינה מומלצים


עוד צימרים ולינה