חפש
למשל: מסעדות כשרות, צימר עם בריכה טיפים לחיפוש
 שלום אורח!      כניסה למנויים |  הרשמה לאתר |   לאפליקציות מפה עקבו אחרינו בטוויטר   עקבו אחרינו בפייסבוק   24.4.2018   |
      לתחזית מזג האויר המלאה
חגים, אוכלים, מטיילים
חגים רבים בפתח: ראש השנה, סוכות, שמחת תורה ועוד. מה נספר לילדים? איך התגבש כל חג בהיסטוריה היהודית, ומה מציינים סמלי כל חג? באלבום המפואר הזה תמצאו את כל התשובות, וכן מתכונים ומסלולי טיול הקשורים בחגי ישראל. חובה בכל בית!
22/30 ס"מ, 216 עמודים, כריכה קשה
 
64.5
הזמינו עכשיו
במחיר מבצע
מחיר קטלוגי - 129 ש”ח
הזמינו עכשיו במחיר מבצע
מסע בזמן – טיולים אל העבר
מסע בזמן - טיולים אל העבר ,אלבום מפואר וחדש, מחלק את ההיסטוריה הארץ ישראלית ל-17 תקופות (ממערות האדם הקדמון בכרמל ועד דרך בורמה), ומקדיש פרק לכל אחת מהן. כל פרק נפתח במבוא קצר המבהיר את ייחודה ומאפייניה של כל תקופה, ומבאר מושגים מרכזיים הקשורים בה. בהמשך מובאות הצעות למסלולים ולאתרים המעמיקים את ההיכרות עמה. לא נגזים אם נאמר שמי שיקרא את הספר וילך בשביליו, יכיר את יסודות ההיסטוריה של ארץ ישראל.
21/26 ס"מ, 200 עמודים, כריכה קשה
 
64.5
הזמינו עכשיו
במחיר מבצע
מחיר קטלוגי - 129 ש”ח
הזמינו עכשיו במחיר מבצע
ספר היערות – אלבום חדש ומפואר!
ספר היערות עורך לקוראים היכרות אישית עם הגדולים והיפים שביערות הארץ. כל אחד מהיערות המופיעים בספר מופה בדקדקנות, והמפה המפורטת מציגה את האתרים החשובים בו, ובעיקר את הדרכים והשבילים –שרובם אינם משולטים בשטח. לכל יער הספר מציע מסלול מומלץ לטיול, ביקור, שיטוט, פיקנוק, ובעיקר הרבה פינות נסתרות וקסומות.
21/26 ס"מ, 256 עמודים, כריכה קשה
 
74.5
הזמינו עכשיו
במחיר מבצע
מחיר קטלוגי - 149 ש”ח
הזמינו עכשיו במחיר מבצע
אטלס הטיולים השלם – 365 מסלולים!
מדריך חדש מבית מפה, ספר חובה לכל חובבי הטיולים! במדריך מסלולים מכל הסוגים: טיולי מים ופריחות, טיולי מדבר ונוף, ומסלולים עירוניים, טיולי משפחות ולמיטיבי לכת, מעגליים וישרים, בכל פינה בארץ. כולל מפות מפורטות ושפע מידע שימושי כגון: משך ההליכה הצפוי, דרגת קושי, סוג המסלול ועוד.
17/23 ס"מ, 372 עמודים
 
84.5
הזמינו עכשיו
מחיר מבצע
מחיר קטלוגי - 169 ש”ח
הזמינו עכשיו במחיר מבצע
שקרן שחמטאי ומטבע זהב – ספר חידות הגיון ומחשבה
הספר שקרן, שחמטאי, ומטבע זהב אינו רק ספר חידות. החידות ממלאות חלק קטן ממנו, חלק אחר מוקדש לפתרונות ואילו חלק הארי מוקדש לנתיבי המחשבה המובילים לפתרון, ולרמזים. הספר מאגד בתוכו חידות קלאסיות לצד אתגרי מחשבה מקוריים, הלקוחים מארצות שונות, מתקופות שונות, ומסוגים שונים: בהם: מתמטיקה, לוגיקה, שחמט, תורת המשחקים, חידות גפרורים,אשליות ואמת ושקר..
7/23 ס"מ, 272 עמודים, כריכה קשה
 
59.5
הזמינו עכשיו
במחיר מבצע
מחיר קטלוגי - 119 ש”ח
הזמינו עכשיו במחיר מבצע
אטלס הזהב 2013
מהדורת 2013, המהדורה השמינית של אטלס הזהב - האטלס המקיף, המפורט והמעודכן ביותר של ישראל ועריה. אטלס הזהב כולל בתוכו את אטלס כבישי ישראל, ומיפוי מלא של 298 ערים ויישובים. כולל:סימון הרחובות, מוסדות התרבות, מרכזי הקניות, חניונים, כיווני נסיעה וכיכרות ,רמזורים ממוספרים,תחנות תדלוק המסווגות לפי חברות הדלק ועוד.
22/30 ס"מ, 384 עמודים, כריכה קשה עם ספירלה
 
104.5
הזמינו עכשיו
במחיר מבצע
מחיר קטלוגי - 209 ש”ח
הזמינו עכשיו במחיר מבצע