מומלץ מפה 2014
 
מומלץ מפה 2014
פרויקט מומלץ מפה חוגג בר-מצווה!
כן, כן, קשה להאמין אבל כבר 13 שנים שאנחנו חורשים את הארץ.
13 שנים שבהן אנחנו מבקרים במסעדות, מדלגים בין צימרים וצועדים בשבילים. המון שעות בדרכים, המון אנשים וסיפורים והרבה מאוד רגעים יפים. מתוך השפע האדיר של מסעדות, אתרי נופש, בילוי ופנאי, בחרנו להציג לכם כמה קטגוריות מסקרנות, חלקן חדשות, אחרות וותיקות אבל כולן שימושיות. צוות המערכת תרם לכל קטגוריה את המומלצים החביבים עליו ביותר.
לגזור ולשמור.
 
הטבעונים

אין הרבה מסעדות ואתרי אירוח שהם גם מומלצים וגם טבעונים, אבל יש כמה שחביבים על צוות המערכת שלנו במיוחד: כלנית, הנשמה הגדולה שמנהלת את שירות הלקוחות שלנו, ממליצה על "גלבי", מסעדה קטנה עם אוכל ביתי נפלא בירכתי שוק הכרמל. מוראג, סמלת בדימוס ועורכת מדור הצימרים, ממליצה על בקתות הברוש, צימר ידידותי באופן כללי - גם לטבעונים, גם לילדים וגם לנשים בהריון מתקדם. חיליק, עורך מדור המסעדות, לא מוותר על זכאים. זכיתם!
מי עוד מומלץ וטבעוני? >>
 
החדשים

חיליק מצהיר שהוא איש של חומוס, אבל כשהוא ממליץ על מסעדה, אנחנו מיד רושמים לעצמנו לרוץ לבדוק. חיליק בחר בסבידה כמסעדה המומלצת של השנה, ומנמק: סבידה היא בר דגים זערורי שעושה מה שכמעט אף מסעדת דגים לא עושה – מגיש אך ורק דגים מן הים. חמד, עורך מדור תרבות שהוא באמת חמד של בחור, ממליץ על פארק טדי בירושלים, וסיגל, מנהלת האתר שגם מפנקת אותנו בעוגות מדהימות, לא מוותרת על סלע הנוטרים, מסעדה וצימרים שהם אמנם ממש לא חדשים אבל בהחלט מתחדשים.
 
עוד חדשים ומומלצים: מסעדות, אטרקציות, צימרים
 
הרומנטיים

בעניינים שבלב ממש קשה לנו להחליט, כי מה שרומנטי לאחד לא בהכרח רומנטי לאחר. בכל זאת הצלחנו לחלץ כמה מוסכמות מצוות האתר. קרן, עורכת האתר שמוסכמות הן לא הצד החזק שלה, ממליצה על חוות הנמורה, כי יש בה את כל המרכיבים הדרושים ללב ולנפש. ענת, עורכת מדור תרבות בעלת חוש האופנה המפותח, טוענת שמל מישל, היא המסעדה הכי רומנטית בישראל, וארז, עורך מדור האטרקציות ואינטלקטואל אמיתי, מפתיע בהמלצה על חמי געש המחודשים כיופי של רענון רומנטי קצר. כאמור, בעניינים שבלב לא שופטים...
 
עוד מומלצים רומנטיים: בצימרים, במסעדות, באטרקציות
 
המיוחדים

את פרויקט "הסיפורים שמאחורי המומלצים" התחלנו בשנה שעברה כפרויקט חד פעמי, אבל כל כך נהנינו מהעבודה עליו, שהחלטנו להמשיך. לשמחתנו גם אתם אהבתם, ולכן גם השנה תוכלו לקרוא ראיונות עם המומלצים שעשו לנו הכי הרבה נחת: יעקוב חייאט ממסעדת שראביכ, יונתן גורפינקל ורונה סגל, יוצרי הסרט "שש פעמים", הפרויקט המסקרן של "החצר האחורית", מופע הילדים המצליח "ענן על מקל", וגם ראיון עם יואב ואיתי ארד-פנקס, ש"טלטלו את הסירה" כהגדרתם, ופתחו מתחם משפחתי קטן ואנין, שמעלה את רף האירוח בצימרים.
הסיפורים שמאחורי המומלצים >>
 
הטיולים

על מסלולי הטיול ואתרי הטבע אי אפשר להדביק מדבקה וטוב שכך, אבל גם כאן יש לנו מומלצים אהובים במיוחד. יאיר זיידנר, עורך מדור הטיולים החרוץ שלנו, מספר שהטיולים החביבים עליו השנה היו הטיול בנחל אחוזה, שפתח עבורו את השנה והטיול בנחל כידוד בערד, שסיים אותה
 
הטיולים המומלצים - רשימה חלקית:
 
מהו בכלל "מומלץ מפה"?
צוות האתר בודק, לרוב באופן אנונימי, מסעדות ואתרי בילוי ופנאי במהלך כל השנה ומעניק להם ציון. לציון הזה מצטרפים הדירוגים שלכם, המנויים. רק מנויי האתר רשאים לדרג וכל דירוג נבדק כדי למנוע הטיות ודירוגים מטעם. בתי עסק שהציון המשוקלל שלהם הוא 8.0 ומעלה, זוכים בתג "מומלץ מפה", ונשלחת אליהם מדבקה שמעידה שבית העסק נבדק על ידי אתר מפה.
 
עדלאידע של כרטיסים בחינם!

מנויי מפה יש לנו כרטיסים בחינם בשבילכם! חגיגות פורים במוזיאון המרציפן ובדרך העץ וגם הראל סקעת, פסטיבל האישה בחולון, מתי כספי וריקי גל ועוד
 
רוצים כרטיסים! >>
 
יש לנו עוד המלצות חמות...

צימר מומלץ בגולן
הגולן עכשיו בשיאו - ירוק ופורח. לישון תוכלו בצימר דבש בגולן, צימר מעולה למשפחות
צימר מומלץ למשפחות>>
 
תנו לו בחצ'פורי
סניף ראשל"צ של המסעדה הגיאורגית דדה, מציע להיטים נצחיים של המטבח הנהדר    
תפריט ופרטים מלאים>>
 
מחפשים צימר לזוגות?
אל תתאמצו הרבה. צימר סוף הדרך במתת הוא ללא ספק בדיוק מה שאתם צריכים
צימר מומלץ לזוגות >>
 
עוד מומלצים במסעדות, בצימרים ובאטרקציות

מרכזי מבקרים
ספורט אתגרי
שמורות טבע ופארקים
 
הצימרים המומלצים והזולים
צימרים שאוהבים ילדים
צימרים נגישים לנכים
 
המסעדות הכשרות והמומלצות
ארוחות הבוקר הכי טובות
בתי הקפה הכי טובים
  Facebook  ​  Twitter  ​  Instagram  ​
 
להתראות בשבוע הבא!