לישון בחברותא - שבט אחים
 
לישון בטבע - אביב בכפר באמירים
 
לישון בסטייל - מלון מטיילים מטולה
פסח כבר מציץ מעבר לפינה וזו יופי של הזדמנות, גם למאחרים להתכונן שביניכם, לתכנן צעדיכם לקראת החג הכי משפחתי שיש. החלטנו הפעם להתמקד באזור הצפון, שכן אפריל המשוגע – כפי שנוהגים לכנותו בניכר, ובקרוב גם אצלנו – נוטה להפתיע עם ראשוני החמסינים, והצפון עדיין מציע מזג אויר נעים לטיולים.

הפעם בחרנו להתמקד בשלוש אפשרויות לינה שונות לחלוטין: באוהל, בצימר ובמלון, וסביב כל אחת מהן לתפור כמה מסלולי טיול והמלצה למסעדה טובה.

חוץ מזה, היינו ממש עסוקים השבוע. קפצנו לביקור במסעדת ננה בר וליקקנו אצבעות ומזלגות; הזלנו דמעה בסרט מועמד האוסקר (אנחנו היינו נותנים לו!) פילומנה; התחלנו לגרז את שרשרת האופניים שלנו לקראת משפחתימנע2; וגיהצנו את הבגדים היפים שלנו לקראת ההופעה של אינטרודאנס (נספר לכם עליה בשבוע הבא).
 
אבל שלא תחשבו שאנחנו מפרגנים רק לעצמנו! אתם ממש מוזמנים לפרגן לעצמכם כרטיסים חינמיים להופעות שוות במיוחד. כל הפרטים כאן
 
 
כרטיסים חינם לפסטיבל הקולנוע הצרפתי

אנחנו שמחים לחלק לכם 8 כרטיסים זוגיים לפסטיבל הקולנוע הצרפתי בסינמטקים ברחבי הארץ. את הפסטיבל יפתח סרטו עטור הפרסים והמצחיק של גיום גאליין - אני, עצמי ואמא שלי, ובהמשך צפויים עוד ממתקים צרפתיים איכותיים
 
לכרטיסים לפסטיבל ולעוד מופעים>>
 
משפחתימנע 2 - הפנינג רכיבה בערבה

אוהבים לרכוב על אופניים? עכשיו זה בדיוק הזמן להדרים לאזור פארק תמנע והערבה להפנינג שכולו אופניים. מזג האוויר כעת מושלם, כבר לא קר ועדיין לא חם מדי ובערבה מחכים לכם כמה וכמה מסלולי אופניים שיתאימו למשפחות, לרוכבים מיומנים ואפילו לילדים, וכולם ממוקמים באחד האזורים היפים בארץ
 
לפרטים נוספים>>
 
עוד המלצות מאתר מפה

מומלץ מפה 9.0
מחפשים מסעדה טובה לכינוס משפחתי חגיגי? נסו את אמורה מיו האיטלקית המשפחתית
לפרטים נוספים >>
 
מומלץ מפה 8.6
מחפשים צימר לחופשה משפחתית עם הילדים? כדאי שתכירו את צימרים בית זורע במנחמיה 
לפרטים נוספים >>
 
מומלץ מפה 8.8
מחפשים מקום לינה פשוט, נעים, ירוק ופורח? כדאי שתבדקו את ענבר אירוח כפרי 
לפרטים נוספים >>
  Facebook  ​  Twitter  ​  Instagram  ​
 
להתראות בשבוע הבא!