השבוע במגזין מפה: מו×Øה נבוכים לחג שבועו×Ŗ

9/6/2016 מגזין מפה: ימו×Øה נבוכים לא×Øועי שבועו×Ŗ
 
הקי×Øה מקיפה של כל מה שחם בעולם א×Øועי החג, כדי שלא ×Ŗלבשו בטעו×Ŗ מגפי עו×Ø ×œ×‘×™×Ŗ המד×Øש או ג×Øוע יו×Ŗ×Ø ×—×•×œ×¦×Ŗ הוף מהלול למדב×Øן. על כל מה שבין "ביטוי עצמי ×Øדיקלי" לאחדו×Ŗ יש×Øאל. אל ×Ŗצאו מהבי×Ŗ לפני שה×Ŗעדכנ×Ŗם בפ×Øטים החשובים באמ×Ŗ של א×Øועי שבועו×Ŗ 2016.
ק×Øאו עוד >>
 
מה עושים עם בן/ב×Ŗ הזוג?

ימים לבנים: 4 מעדניו×Ŗ אהובו×Ŗ עלינו לק×Øא×Ŗ שבועו×Ŗ
 
מעדניו×Ŗ הן גן עדן של חומ×Øי גלם משובחים, גבינו×Ŗ טובו×Ŗ וטעמים מופלאים. לכבוד שבועו×Ŗ, הנה כמה מהאהובו×Ŗ עלינו ביו×Ŗ×Ø ×•×ž×” שהן מציעו×Ŗ לק×Øא×Ŗ החג. 
 
 
ק×Øא עוד
 
שבועו×Ŗ 2016: טיולי גבינו×Ŗ שאהו×Ø ×œ×”×—×ž×™×„
 
לא ב×Øו×Ø ××™×š הפך חג הקצי×Ø, הביכו×Øים ומ×Ŗן ×Ŗו×Øה לחג של גבינו×Ŗ ומוצ×Øי חלב. לכבוד חג השבועו×Ŗ, אי×Øגנו לכם שלושה מהלולים שעוב×Øים בין מחלבו×Ŗ ויקבים, ומה×Ŗיימים בצימ×Øים מפנקים.
 
ק×Øא עוד
 
הלינו על כ×Ŗפינו: הפהטיבלים שיעשו לכם א×Ŗ שבועו×Ŗ 2016
 
הופעו×Ŗ מיוחדו×Ŗ, פהטיבל משו×Ø×Øים, ×Ŗ×¢×Øוכ×Ŗ אמנו×Ŗ ייחודי×Ŗ ואפילו פהטיבל של אהפני מכוניו×Ŗ. ×Øיכזנו עבו×Øכם, מצפון ועד ד×Øום, א×Ŗ הפהטיבלים שיעשו לכם א×Ŗ שבועו×Ŗ 2016.
ק×Øא עוד
 
מה עושים עם הילדים?

שבועו×Ŗ 2016: האט×Øקציו×Ŗ השוו×Ŗ ביו×Ŗ×Ø ×œ×™×œ×“×™× באזו×Ø ×”×¦×¤×•×Ÿ
 
טיולי מים, היו×Øי ×Øפ×Ŗו×Ŗ, קמפינג בצפון ועוד שלל פעילויו×Ŗ - לכבוד חג השבועו×Ŗ אהפנו עבו×Øכם שלל אט×Øקציו×Ŗ לילדים בצפון  - אז קחו א×Ŗ ה×Øכב ו×Ŗהנו מיום משפח×Ŗי.
 
ק×Øא עוד
 
שבועו×Ŗ 2016: האט×Øקציו×Ŗ השוו×Ŗ ביו×Ŗ×Ø ×œ×™×œ×“×™× באזו×Ø ×”×ž×Øכז
 
× ×”×™×¢×” בעגל×Ŗ ט×Øקטו×Ø, פא×Øק אקהט×Øים מטו×Ø×£, ומהלול מים שלא ×Ŗשכחו - שלל אט×Øקציו×Ŗ לילדים באזו×Ø ×”×ž×Øכז ש×Ŗוכלו להנו×Ŗ מהם ולא לנהוע ×Øחוק 
 
ק×Øא עוד
 
עוד המלצו×Ŗ מא×Ŗ×Ø ×ž×¤×”

×Øמון ×Ŗיי×Øו×Ŗ מדב×Ø
חב×Øה המ×Ŗמחה בטיולי ג'יפים במ×Øחבי הנגב, מטיולים בני מהפ×Ø ×©×¢×•×Ŗ ועד טיולי ג'יפים של כמה ימים. טיולים במכ×Ŗש ×Øמון, בה×Ø ×”× ×’×‘ ולאו×Øך ד×Øך הבשמים הם חלק מהיעדים.
לפ×Øטים נוהפים
 
צימ×Ø ×”×œ×¢ הנוט×Øים שקיף למניט×Øה
האוכל הגלילי הנפלא שמבשל×Ŗ נג'א×Ŗ מ×Øעב הוא ×Øק ×Ŗי×Øוׄ לבוא בצל קו×Ø×Ŗה של המשפחה המקהימה הזא×Ŗ, לשמוע היפו×Øים ולנשום עמוק א×Ŗ הנוף והאווי×Ø ×©×œ הגליל.
לפ×Øטים נוהפים
 
הדהע×Ø
הדהע×Ø ×‘×ž×Ŗחם ×Øובע הבשמים במצפה ×Øמון הוא בי×Ŗ ל×Ŗוצ×Ø×Ŗ המדב×Ø - שילוב יוצא דופן של גל×Øיה, חנו×Ŗ בגדים ומ×Ŗחם אוכל הכולל חנו×Ŗ יקבי המדב×Ø, מעדנייה, וטאפה-ב×Ø ××•×Øגני.
לפ×Øטים נוהפים
 
צימ×Øים בע×Øבה ×”×”×Øה
מ×Ŗחם האי×Øוח של משפח×Ŗ אזולאי מעוצב ב×Øוח אלגנטיו×Ŗ מדב×Øי×Ŗ, מדב×Ø ×œ×ž×¤×•× ×§×™×. בכל הבק×Ŗו×Ŗ יש מיט×Ŗ אפי×Øיון , ג'קוזי זוגי, טלוויזיה, ומטבחון ובו מכונ×Ŗ אהפ×Øהו.
לפ×Øטים נוהפים
 
    Send to friend  FacebookShare 
לה×Ŗ×Øאו×Ŗ בשבוע הבא!
Ā Ā FacebookĀ  ā€‹Ā Ā TwitterĀ  ā€‹Ā Ā InstagramĀ  ā€‹

נשלח באמצעו×Ŗ V.I.Plus דיוו×Ø ××œ×§×˜×Øוני