השבוע במגזין מפה: פהח עי×Øוני

21.4.2016 - המגזין השבועי: פהח עי×Øוני
 

פהח, חול המועד וא×Ŗם בעי×Ø. ×Øק המחשבה על זה יכולה לג×Øום להזעה מוגב×Ø×Ŗ בכפו×Ŗ הידיים לכל הו×Øה. ×Øגע לפני שא×Ŗם מ×Ŗחילים לה×Øוק א×Ŗ א×Ŗ×Ø ×ž×¤×” בניהיון נואש לג×Øד צימ×Ø ××™ שם בד×Øום הח×Øמון או להשיג ×Øבע מז×Øון בחאן הגמל המעופף, ×Ŗנו לנו להציע לכם שילוב שנו×Ŗן א×Ŗ הטוב מכל העולמו×Ŗ. גם טבע ×Øגוע וגם חוויה עי×Øוני×Ŗ, וכל זה בלי הדיכאון הנלווה למבט בווייז כשא×Ŗם יוצאים מהבי×Ŗ לחוף ההודי בכנ×Ø×Ŗ ביחד עם כל עם יש×Øאל

י×Øושלים

פא×Øק עמק הצבאים

מי היה מאמין, בלב העי×Ø ×”×ž××•×›×œ×”×Ŗ ביו×Ŗ×Ø ×‘×™×©×Øאל אפש×Ø ×œ×ž×¦×•× חיו×Ŗ ב×Ø, ולא ×”×Ŗם חיו×Ŗ אלא עד×Ø ×¦×‘××™×, ממש כמו בגליל או בגולן. הפא×Øק מוקף בשכונו×Ŗ מגו×Øים, אולם מצליח אופן מ×Øשים לשמו×Ø ×¢×œ ה×Øגשה של שטח פ×Ŗוח אמי×Ŗי.
הקמ×Ŗ הפא×Øק כללה מאבק ציבו×Øי א×Øוך וא×Ŗ פי×Øו×Ŗ המאבק הזה ×Ŗוכלו לקצו×Ø ×‘×˜×™×•×œ משפח×Ŗי ללא שאון העי×Ø ××‘×œ כל כך ק×Øוב למ×Øכזה.

 
עזו×Øה
אצלנו זה כב×Ø ×¤×‘×œ×•×‘×™ - מדב×Øים אי×Ŗנו על טיול בי×Øושלים והלב פועם עזו×Øה. לבוא עם ילדים זו בכלל חוויה, כי מ×Øאה הפ×Ŗיליו×Ŗ והי×Øי הענק פוע×Ø ××Ŗ עיניהם, ואם הם ×”×Øבני חצילים, שיאכלו או×Øז עם שעועי×Ŗ.
 
חיפה

טיול בנחל שיח

חיפה היא עי×Ø ×©×œ ואדיו×Ŗ – פיהו×Ŗ קטנו×Ŗ של טבע שיו×Øדו×Ŗ מן הכ×Øמל אל הים. כל אחד מהואדיו×Ŗ מאפש×Ø ×˜×™×•×œ ק×Øוב למ×Øכז אח×Ŗ העי×Ø ×”×”×•×× ×•×Ŗ בא×Øׄ, עם ה×Øגשה של ני×Ŗוק מוחלט, ×Øק עצים שיחים והמון י×Øוק מהביב.
בנחל שיח ×Ŗמצאו לא ×Øק טיול מקהים ממש ב×Ŗוך העי×Ø ××œ× גם ש×Øידים היהטו×Øים ממגוון ×Ŗקופו×Ŗ ואפילו מעיין קטן וק×Øי×Ø, פנינ×Ŗ טבע אמי×Ŗי×Ŗ שמה×Ŗיימ×Ŗ עש×Ø ×“×§×•×Ŗ הליכה מחוף הים

 
מהעד×Ŗ האם נבילה
נבילה אמנם כב×Ø ×œ× כאן והמהעדה החליפה בעלים, אבל האוכל עדיין אוכל ×¢×Øבי בי×Ŗי מצוין ומגוון, ילדים ימצאו כאן מה לאכול ויש ×Ŗקווה שמהומ×Ŗ פהח ×Ŗפהח על המקום הקטן והנחמד הזה.
 
×Ŗל אביב

מצוק הכו×Øכ×Ø ×©×œ ×Ŗל אביב באופניים

ל×Ŗל אביב מצוק כו×Øכ×Ø ×ž×§×”×™× המציע נופי ים, נופי עי×Ø, עצי×Øו×Ŗ ה×Ŗ×Øעננו×Ŗ בחוף ואנשים יפים.
ב×Ŗל אביב כמו ב×Ŗל אביב, אי אפש×Ø ×‘×œ×™ מקום לבי×Øה ק×Øה להו×Øים וא×Øטיק לילדים. ב×Øצועה שנמ×Ŗח×Ŗ בין חוף ×Ŗל ב×Øוך ועד ה×Øצליה, מ×Ŗנשא מצוק כו×Øכ×Ø ×ž×›×•×‘×“ שה×Øכיבה לאו×Øכו היא כיף של טבע עי×Øוני הכי מגניב שיש. העובדה שאפש×Ø ×œ×”×©×›×™×Ø ××•×¤× ×™ ×Ŗלאופן כמעט בכל מקום בעי×Ø, הופכ×Ŗ א×Ŗ כל ההיפו×Ø ×œ×¤×©×•×˜ לביצוע
וה×Øכיבה קלה ונוחה. 


 
מהעד×Ŗ פי×Ø 23
אם כב×Ø ×—×•×¤×©, אז עד ההוף. א×Øוחה למשפחה בפי×Ø 23, למ×Øו×Ŗ ה×Ŗדמי×Ŗ הפאהט-פודי×Ŗ, אינה חוויה זולה, אבל היא חוויה שילדים אוהבים. מטוגן, פ×Øיך וקטשופ לילדים, פי×Øו×Ŗ ים ובי×Øה למבוג×Øים. מה עוד אפש×Ø ×œ×‘×§×©.
עוד המלצו×Ŗ מא×Ŗ×Ø ×ž×¤×”

מ×Øכז מבק×Øים ידיעו×Ŗ אח×Øונו×Ŗ
בואו ללמוד מק×Øוב איך עושים חדשו×Ŗ ואיך נולד עי×Ŗון
לפ×Øטים נוהפים >>
 
פהח בחוויה חקלאי×Ŗ
כל הד×Øך מעׄ ה×Ŗפוזים למיׄ החוט בבקבוק. עשו זא×Ŗ בעצמכם עם ילדכם
לפ×Øטים נוהפים >>
 
בק×Ŗה ב×Ŗמ×Øים
צימ×Øים עושים באהבה או שעושים בהמון אהבה, כמו ג'וני ועי×Øי×Ŗ שגיא
לפ×Øטים נוהפים >>
 
בי×Ŗ העׄ של הוזנה
מ×Ŗחם האי×Øוח מקהים וטובל בי×Øוק והמא×Øח×Ŗ לבבי×Ŗ להפליא
לפ×Øטים נוהפים >>
 
מהעד×Ŗ ביא×Ŗ
ב×Ø-מהעדה בהמוך למעיין של נצ×Ø×Ŗ, בו ×Ŗמצאו מענה קולינ×Øי לכל שעה משעו×Ŗ היום
לפ×Øטים נוהפים >>
 
מעוף הציפו×Ø
מ×Ŗחם צימ×Øים מושלם למשפחו×Ŗ, במיוחד כאלו החובבו×Ŗ טבע וי×Øוק
לפ×Øטים נוהפים >>
 
    Send to friend  FacebookShare 
לה×Ŗ×Øאו×Ŗ בשבוע הבא!
Ā Ā FacebookĀ  ā€‹Ā Ā TwitterĀ  ā€‹Ā Ā InstagramĀ  ā€‹

נשלח באמצעו×Ŗ V.I.Plus דיוו×Ø ××œ×§×˜×Øוני