השבוע במגזין מפה: אהקפיזם - המלצו×Ŗ לב×Øיחה מהמציאו×Ŗ

8/10/2015 מגזין מפה: טיולים לכל מזג אווי×Ø
 
יש אנשים המחוב×Øים ×œ××§×˜×•××œ×™×” באינפוזיה, יש כאלה המ×Øפ×Øפים על הכו×Ŗ×Øו×Ŗ פעם ביום וישנם האהקפיהטיים, או ×‘שמם העב×Øי ה×Øשמי הבּוֹ×ØְחÖøנ֓יים. לא כאן המקום לחשוף ×œ××™×–×” ז×Øם אנחנו מש×Ŗייכים בד×Øך כלל, אבל בימים ט×Øופים אלה, אנו ×Ŗומכים בב×Øיחה מהמציאו×Ŗ. צפייה בה×Øט, הצגה, הופעה או ×Ŗ×¢×Øוכה וא×Øוחה טובה במהעדה י×Øחיקו א×Ŗכם למשך כמה שעו×Ŗ ממהדו×Ø×Ŗ החדשו×Ŗ, ויאפש×Øו לכם להישאב לעולם אח×Ø ×œ×œ× נקיפו×Ŗ מצפון. במגזין הנוכחי ×Ŗמצאו המלצו×Ŗ חמו×Ŗ מחב×Øיכם הגולשים לבילויים במקומו×Ŗ בטוחים שלא כדאי לפהפה. ×Øק  דב×Ø ××—×“ לפני שא×Ŗם ×™×•×¦××™× מהבי×Ŗ – כש×Ŗ×Ŗבקשו לכבו×Ŗ א×Ŗ מכשי×Øי הטלפון, עשו זא×Ŗ באמ×Ŗ מבלי להציׄ. שיהיו לכולנו ימים שקטים

מחזמ×Ø - שיע×Ø
shirleyh: "×Øאי×Ŗי א×Ŗ ×”×”×Øט כשהיי×Ŗי ב×Ŗ 16, ואני חייב×Ŗ לציין שההצגה הצליחה לייצ×Ø ××¦×œ×™ ה×Ŗ×Øגשו×Ŗ, שגם אם לא הי×Ŗה באו×Ŗן עוצמו×Ŗ הזכו×Øו×Ŗ לי מאז, עדיין הי×Ŗה ×Øאויה לציון. יופי של כו×Øיאוג×Øפיה, קולו×Ŗ ו×Ŗפאו×Øה. קאהט מ×Øשים וביצוע מקצועי לגמ×Øי. בעיני זו הפקה שלא הי×Ŗה מבייש×Ŗ א×Ŗ הבמו×Ŗ הגדולו×Ŗ בעולם"
 
הופעה חיה - דני הנד×Øהון
gasaf: "איזה כיף שיש א×Ŗ דני הנד×Øהון ושהוא ממשיך להופיע ולשמח א×Ŗ ליבנו באין הוף הקלאהיקו×Ŗ הנצחיו×Ŗ שכ×Ŗב וביצע בגלגוליו השונים. שע×Ŗיים קהומו×Ŗ של הומו×Ø ×ž×Ŗוחכם ואינטילגנטי משולב בשי×Øים נפלאים אחד-אחד , מ×Ŗובל בצוו×Ŗ נגנים ושו×Ŗפים מעולה והכול בהמון חן, צניעו×Ŗ וחמימו×Ŗ שמאפיינים א×Ŗ היוצ×Ø ×•×”××“× המקהים הזה"
 
מחזמ×Ø ×Øאפ בלשי - העי×Ø ×”×–××Ŗ
מא×Øלי: "×Øעיון מב×Øיק, כ×Ŗיבה נפלאה וביצוע לא פחו×Ŗ ממושלם. המשפט 'אין דב×Øים כאלה' יושב בול על המופע/מחזמ×Ø ×”×–×”. ההיפ-הופ הציוני לא מ×Ŗ, הוא פשוט ה×Ŗחלף. לא לפהפה!"
 
הצגה - המק×Øה המוז×Ø ×©×œ הכלב בשע×Ŗ לילה
ני×Øי×Ŗ1: "הצגה מעולה על נושא ×Øגיש וחשוב- ח×Øיגים בחב×Øה. נדב נייטה במשחק מופלא, ל×Øגעים ני×Ŗן לשכוח שהוא ×Øק משחק א×Ŗ ה×Ŗפקיד. לצידו אוהף שחקנים מובח×Ø ×•×”×”×¦×’×”, למ×Øו×Ŗ כובד הנושא ואו×Øכה (מעל שע×Ŗיים) פשוט מ×Ø×Ŗק×Ŗ ומהנה. גם ה×Ŗפאו×Øה מאד מיוחד×Ŗ וחדשני×Ŗ. ×Øוצו ל×Øאו×Ŗ!"
 
×”×Øט - החופשה ההקוטי×Ŗ שלי
galiavu: "חוש הומו×Ø ×× ×’×œ×™ שלא × ×” ליחו, משחק אנגלי מצוין של כולם - מצעי×Øה ועד זקן - והפ×Ŗעו×Ŗ קטנו×Ŗ לכל או×Øך הד×Øך. חשבנו שאנחנו הולכים לקומדיה מטו×Øפ×Ŗ וגילינו שאנחנו בד×Øמה קומי×Ŗ ×Øגישה שהשאי×Øה או×Ŗנו עם חיוך ×Øחב אבל גם עם דמעה קטנה בזווי×Ŗ העין"
 
שי×Øה בציבו×Ø - משה להב - הטיש הגדול
ק×Øןהפוך: "שמע×Ŗי כל כך ה×Øבה על משה להב והיי×Ŗי הק×Øני×Ŗ לשמוע א×Ŗ המקו×Ø. מאד נהננו למ×Øו×Ŗ שאנחנו לא חובבי השי×Øה בציבו×Ø. ההגד×Øה של שי×Øי א×Øׄ יש×Øאל הישנה והטובה לא ממש מ×Ŗאים. זה ה×Øבה שי×Øי א×Øׄ יש×Øאל גם החדשה וגם הישנה. דווקא השילוב הזה עושה א×Ŗ זה מעניין"
 
×Ŗ×¢×Øוכה - ×Ŗולדו×Ŗ קיצו×Ø ×”×× ×•×©×•×Ŗ
goodlife: "×Ŗ×¢×Øוכה מ×Ø×Ŗק×Ŗ על ה×Ŗפ×Ŗחו×Ŗ האנושו×Ŗ ד×Øך מוצגי אומנו×Ŗ עכשווי×Ŗ בשילוב פ×Øיטים א×Øכיאולוגיים. ה×Ŗ×¢×Øוכה בהש×Øא×Ŗ הפ×Øו של יובל נח ה×Ø×Øי. מומלׄ לקח×Ŗ ילדים. זוהי זווי×Ŗ מעניינ×Ŗ לבחון א×Ŗ ה×Ŗפ×Ŗחו×Ŗ האנושו×Ŗ. ×Øוצו!"
 
הטנד אפ - ×Øשף לוי
dafnag: "צחקנו מכל הלב במשך ×Øוב המופע. ×Øשף לוי מדב×Ø ×‘×¢×™×§×Ø ×¢×œ ההו×Øו×Ŗ והילדים של היום. קצ×Ŗ מפ×Øלטט עם הקהל. מנצל א×Ŗ השנינו×Ŗ ומהי×Øו×Ŗ המחשבה שלו. הכל, בד×Øך כלל, בטוב טעם ללא השפלה"
 
מופע מחול לילדים - משחקי ילדים
sweetonit: "אני לא יודע×Ŗ ממה לה×Ŗפעל יו×Ŗ×Ø - מהווידאו המדהים שהחיה בכל פעם פיה×Ŗ ×Ŗמונה קטנה לחיים שוקקים, מהמהפ×Ø, ב×Øויגל,שמפ×Øשן א×Ŗ ההיטואציו×Ŗ השונו×Ŗ ובכלל נו×Ŗן בפילוהופיה קלילה... וה×Øיקוד הנהד×Ø. הכל יחד היה נפלא! היי×Ŗי עם א×Øבע בנו×Ŗ בגילאי 4,6,7,8 וכולן נהנו מאוד"
 
מהעדה - דוק
sagit17: "מהעדה שמש×Ŗמש×Ŗ ×Øק בחומ×Øי גלם מקומיים נשמע×Ŗ קצ×Ŗ כמו פוזה ×Øיקה מ×Ŗוכן. ובכן, הפ×Ŗעה גדולה. דוק היא לא ×Øק מקום חמוד במיוחד, קטן וצנוע, אלא גם כזה המה×Ŗי×Ø ×‘×Ŗוכו אוכל נהד×Ø. מפ×Ŗיע, מקו×Øי, יצי×Ø×Ŗי מבלי להיו×Ŗ מ×Ŗחכם ל×Øגע. ×Øק טעים, נעים וכיפי. הפ×Ŗעה גדולה"
עוד המלצו×Ŗ מא×Ŗ×Ø ×ž×¤×”

צימ×Ø ××–×ž×Øגד
karin305: "צימ×Ø ×’×“×•×œ, יפה ומ×Øווח עם מ×Øפה×Ŗ בקומ×Ŗ ×”×›× ×™×”×” ומ×Øפה×Ŗ גג נהד×Ø×Ŗ"
לפ×Øטים נוהפים >>
 
ד×Øך ה×Ŗ×Øופה
מ×Øכז מבק×Øים חווי×Ŗי המציג א×Ŗ היפו×Øה של מעצמ×Ŗ ה×Ŗ×Øופו×Ŗ טבע
לפ×Øטים נוהפים >>
 
אלהקה אין
wyonith: "המלון הפ×Ŗיע. במטולה ה×Øחוקה × ×Ŗקלנו באווי×Øה משפח×Ŗי×Ŗ וחמה"
לפ×Øטים נוהפים >>
 
מעוף הציפו×Ø
הגינו×Ŗ מטופחו×Ŗ, המדשאו×Ŗ מו×Øיקו×Ŗ והבק×Ŗו×Ŗ מ×Øווחו×Ŗ ומ×Øוהטו×Ŗ בטוב טעם
לפ×Øטים נוהפים >>
 
חאן שקדי
RonenB: "מ×Ŗאים למשפחו×Ŗ ש×Øוצו×Ŗ לה×Ŗא×Øח במחי×Ø ×”×’×™×•× ×™ במקום קהום במיוחד"
לפ×Øטים נוהפים >>
 
צל ×Ŗמ×Øים - חאן ד×Øכים
חאן ד×Øכים בע×Øבה המעוצב בהגנון מ×Øוקאי ובמ×Øכזו אגם מלאכו×Ŗי
לפ×Øטים נוהפים >>
 
    Send to friend  FacebookShare 
לה×Ŗ×Øאו×Ŗ בשבוע הבא!
Ā Ā FacebookĀ  ā€‹Ā Ā TwitterĀ  ā€‹Ā Ā InstagramĀ  ā€‹

נשלח באמצעו×Ŗ V.I.Plus דיוו×Ø ××œ×§×˜×Øוני