חפש
למשל: מסעדות כשרות, צימר עם בריכה טיפים לחיפוש
 שלום אורח!      כניסה למנויים |  הרשמה לאתר |   לאפליקציות מפה עקבו אחרינו בטוויטר   עקבו אחרינו בפייסבוק   21.10.2019   |
      לתחזית מזג האויר המלאה
שאלות נפוצות

מהי הקהילה הצרכנית של מפה?
זוהי קהילה צרכנית ראשונה מסוגה בישראל המדרגת בעלי מקצוע, בתחום השיפוצים והתיקונים בבית, בעזרת המלצות ודירוגים של לקוחות . הקהילה מאגדת את המידע הרב על בעלי מקצוע, העובר "מפה לאוזן" בין כולנו, ומציעה אותו מעובד ומוכן לשימוש לציבור הרחב.

מיהם חברי הקהילה?
חברי הקהילה הם אלפי לקוחות בעלי תודעה צרכנית מפותחת אשר החליטו לקחת חלק ביצירת כוח צרכני עצמאי ונטול אינטרסים בתחום השיפוצים בבית. כל אחד מוזמן להצטרף לקהילה.

כיצד מצטרפים אל הקהילה הצרכנית של מפה?
כל אחד יכול להצטרף אל הקהילה ולהיעזר במידע הרב אשר מצטבר בתחום אחזקת ושיפוץ הבית. כאן תוכלו לקרוא דירוגים ולבחור בעל מקצוע מתאים. דירוג בעלי מקצוע כרוך ברכישת מנוי לאתר מפה, על מנת לאפשר לנו למנוע הטיה של תוצאות הדירוג.

מהו מומלץ הקהילה הצרכנית של מפה?
מומלץ הקהילה הצרכנית של מפה הוא בעל מקצוע אשר קיבל דירוג גבוה ממספר לקוחות. בנוסף לדירוגי הגולשים, עורכת מערכת מפה בדיקה עצמאית של בעל המקצוע הכוללת אימות והצלבת נתונים וכן שיחות עומק עם הממליצים אם מתעורר ספק לגבי אמינות ההמלצות.

האם מומלץ הקהילה הצרכנית של מפה מהווה ערבות שבעל המקצוע אכן איכותי?
מומלץ הקהילה הצרכנית של מפה, כאמור, משקף את דעת הצרכנים בלבד ואינו מהווה אחריות או ערבות של חברת מפה על איכות השירות של בעל המקצוע או אמינות הדירוג. יחד עם זאת, חשוב לציין שמערכת מפה משקיעה משאבים ומאמצים רבים על מנת להבטיח שהדירוגים לא יהיו מוטים או מטעם בעלי עניין.

האם בעלי המקצוע משלמים על הופעה במדריך הקהילה הצרכנית של מפה?
בשום פנים ואופן לא! הופעת בעלי מקצוע במדריך הקהילה הצרכנית של מפה אינה מכילה פרסומת סמויה או גלויה ואינה כרוכה בתשלום. מיותר לציין שרק מערכת מפה מוסמכת להעניק בצורה אובייקטיבית תואר "מומלץ", ולא ניתן לרכוש אותו בשום דרך.

האם הקהילה הצרכנית של מפה פתוח בתשלום?
מנויי אתר מפה בלבד זכאים לגלישה חופשית במאגרי השירותים לבית, לרכב ובמאגרי החירום כחלק מדמי המנוי החודשיים לאתר.

מדוע איני מוצא את החשמלאי שלי במאגר?
במידה ואתם רוצים לדרג בעל מקצוע אשר נזקקתם לשירותיו עליכם להוסיף אותו למאגר בעלי המקצוע ע"י לחיצה על כפתור 'הוסף חדש'!

כיצד ניתן להשפיע על ציון של בעל מקצוע?
עליכם פשוט לדרג אותו. לקוחות פוטנציאליים רבים עשויים להיעזר בחוות דעתכם ולכן נשמח אם תכתבו המלצה (או הסתייגות!) קצרה ועניינית המתייחסת אל רמת השירות והמקצועיות של בעל המקצוע. מה הם היתרונות שלו? מה החסרונות? האם הוא דייקן? האם אתם מרוצים מהגימור? ומה לגבי המחיר? דירוג בעלי המקצוע כרוך ברכישת מנוי לאתר מפה על מנת לאפשר לנו למנוע הטיה של תוצאות הדירוג.

האם אפשר לדרג פעמיים את אותו שרברב?
לא. כל לקוח יוכל לדרג את אותו בעל מקצוע פעם אחת בלבד. אם תרצו לעדכן את הדירוג, יימחק הדירוג הקודם, ויופיע במקומו הדירוג המעודכן.

האם דירוג בעלי המקצוע הוא אנונימי?
כן. בתהליך ההרשמה לאתר נדרש לבחור שם משתמש. הציבור הרחב יראה אך ורק את שם המשתמש שנבחר.

לשאלות והצעות נוספות אנא פנו ל-info@mapa.co.il


הצטרפו לקהילה הצרכנית של מפה

הקהילה הצרכנית של מפה היא קהילה צרכנית ראשונה מסוגה בישראל המדרגת בעלי מקצוע בתחום השיפוצים והתיקונים בבית, בעזרת דירוגים של חברי הקהילה הצרכנית. כל אחד מוזמן להצטרף לקהילה הצרכנית של מפה.

רק מנויים רשומים בקהילה יכולים לדרג את בעלי המקצוע - וזאת כדי למנוע הטייה של ההמלצות.

הטבות לחברי הקהילה
• כניסה לכל אתר מפה
• שימוש חופשי במערכת המיפוי המתקדמת
• מתנה לנרשמים - ספרון "פינה רומנטית"
מגזין הבילויים השבועי של מפה -
  ישר לתיבת האימייל שלך
• הנחות מפליגות על כל ספרי הוצאת מפה


לכניסה לקהילה הצרכנית של מפה