לטייל
טיולי שטח
ברכבי מיול
לאורך הירדן
הדרומי
בשבילים
לישון
מלון קטן
ונעים מאוד
במבצע מיוחד
לפסח
חוף עכו
לאכול
המבורגר
לטבעונים
ולשוחרי
בריאות
אוכל בצפון
לבלות
סיורים
הופעות
והפעלות
בחג הכלניות
דרום אדום

שלח ל:  הדפסה   חבר

מקומות בילוי עם הילדים באילת

מאת: מערכתמפה 26/6/2011

פעם הייתה אילת מקום מפלט פראי מן האספלט. היום העיר כבר עתירת אספלט אך היא עדיין כמו מנותקת מהארץ ומעין בועת נופש מקומית וקלאסית לבילוי חופש גדול לכל המשפחה.דומה שלא צריך יותר מים סוף הקריר כדי שהילדים ייהנו, אבל לעיר יש הרבה מה להציע כבירת החופשות הישראלית. מצפה תת-ימי, קולנוע תלת-ממדי ופארק שעשועים תנ"כי. לפני שיורדים דרומה כדאי בכל זאת להצטייד במידע על האטרקציות והפעילויות לילדים בעיר

בדרך לאילת
הדרך לאילת היא לרוב ארוכה ומייגעת לנוסעים ממרכז ומצפון הארץ באוטובוסים או ברכב פרטי. אפשר לעצור בכמה נקודות עניין בדרך ולהפוך את הנסיעה לנעימה ולמעניינת יותר. בחי בר יטבתה מסתובבים בעלי חיים שהחיו באזור בתקופת המקרא. בפארק תמנע רחב הידיים אפשר לחזות בתופעות טבע ונוף ייחודיות.

יום בעיר הדרומית
ב מצפה התת ימיאפשר לראות את יצורי הים מקרוב ולזכות לדקות של שקט ושל התפעמות מכל הדגה הצבעונית הזו הסמויה מן העין. מי שרוצה להתקרב ממש אל האלמוגים ואל הדגים שהיום האדום מפורסם בהם יכול לשנרקל או לצלול בשמורת הטבע חוף אלמוג או לתצפת על דולפינים ואף לשחות עמם בריף הדולפינים. באזור המלונות חוזרים כמו במנהרת זמן משוכללת אל ימי המקרא בעיר המלכים פארק שעשועים שגיבוריו הם יוסף ושלמה המלך. במרכז העיר נמצא קולנוע איימקס שהוא מחלוצי המקרינים סרטי תלת ממד בארץ. לא רחוק מהקולנוע נמצא מבוך האימה נייטמר. אם רוצים לבלות קרוב יותר אל הטבע ולא בעולם של אשליות ויזואליות, אפשר לצאת לסיור על נאקה בחוות הגמלים שבכניסה לנחל שלמה או לצפות בציפורים בפארק הבן לאומי לצפרות שליד קיבוץ אילות, צפונית לעיר.

מסעדות המתאימות לילדים באילת הן דווקא מסעדות רשת שלא מאכזבות כמו הג'ירף, אגאדיר, באזור המלונות ואל גאוצ'ו בכניסה לעיר ושתי מסעדות עצמאיות שגם עושות חסד עם ההורים והיו מתקבלות בברכה אף במרכז הארץ הן מסעדת הבשרים פדרו וללו המרוקאית במרכז העיר.

יום בילוי עם הילדים בערים נוספות:

יום בילוי בצפון, יום בילוי בחיפה יום בילוי בתל אביב, יום בילוי בירושלים,

חופש גדול 2011 - טיולי מים, אטרקציות לילדים, פסטיבלים ואירועים


גולשים מספרים
שיחה עם אלן וונג ממסעדת פוראמה
מאת: חיליק גורפינקל
תל אביב התמלאה בשנים האחרונות בלא מעט מסעדות דים סאם. אלן וונג, סיני בן ...
מקבץ אתרי פריחת כלניות בדרום אדום
מאת: יאיר זיידנר
בעיצומו של החורף, מדי שנה, מגיעה עונת הכלניות. פקקי תנועה מהמרכז דרומה ח...
טיולים ואטרקציות בדרום אדום
מאת: מערכת מפה
פסטיבל דרום אדום חוזר גם השנה לנגב הצפוני ולחבל הבשור ומושך אלפי מטיילים...
 לרשימה המלאה