מופעי הלילה של מגדל דוד בירושלים – עכשיו ב- VIP

מופעי הלילה של מגדל דוד מוצעים עכשיו בגרסת VIP, לחוויית צפייה מפנקת במיוחד הכוללת ליווי אישי, תצפית פרטית על ירושלים ב-360 מעלות, מושבים מרופדים, כיבוד, כוס יין ואפילו חימום מיוחד ומזכרת אישית


סיגל קליין | 13.5.2019
מדי לילה נאספים מאות מבקרים בכניסה למוזיאון מגדל דוד בירושלים ומצפים לחוויית הלילה הבאה. מדובר במופעי הלילה שבמצודה המתקיימים תחת כיפת השמיים ומעוררים את אבני החומות לחיים ואת הצופים שהנאה מרגשת. למגדל דוד שני מופעים שונים לבחירתכם, בשניהם מובטחת לכם חגיגה של צלילים ומראות באווירה שאין כמוה בעולם כולו. אבל רגע לפני שאספר עליהם שימו לב לשדרוג הבא – ניתן לצפות במופעים ולהרגיש ממש כמו מלכים, כי בימים אלה מציעים צפייה ברמת VIP, ובמילים אחרות – פינוק ויחס אחר לגמרי, ממש כמו דוד המלך.
בין אם אתם חוגגים אירוע מיוחד, מארחים אורח שחשוב לכם להרשים או מחפשים להפתיע מישהו אהוב – אתם מוזמנים לשדרג את חוויית הצפייה במופעי הלילה בכרטיסי VIP וליהנות משלל פינוקים ומחוויה בלתי נשכחת. המופעים מתקיימים בין השרידים הארכיאולוגיים שבחצר המצודה, שם מסתתרת מערכת הקרנת הלייזר החדשנית והמשוכללת בעולם, המאירה את אבני המצודה העתיקות באמצעות עשרות מיליוני פיקסלים.
מה כוללת חווית הצפייה VIP?
ליווי אישי: מרגע שהגענו אל הקופות, יצאה הקופאית אלינו והעבירה אותנו כלאחר כבוד בינות לממתינים הרבים עד אל הכניסה הראשית, שם פגשנו את המלווה האישי שלנו לאותו הערב. בעצם ניתן לומר סדרן צמוד לקבוצת VIP'ז, שמכאן והלאה הוביל אותנו מתוך אזור ההתכנסות אל תוך המצודה ללא עמידה בתור.
תצפית: הסדרן הוביל אותנו מעלה אל מגדל פצאל, שנפתח במיוחד בשבילנו, שם לא הפסקנו לצלם את התצפית המרהיבה. מדובר בתצפית של 360 מעלות על ירושלים, מארבע כיוונים, בהחלט אחת מעמדות התצפית המרגשות שבעיר.

מרפסת VIP: לאחר התצפית הוביל אותנו הסדרן אל מרפסת ה-VIP בה חיכו לנו כיסאות שמורים בעלי ריפוד קל, המרפסת ממוקמת מעל מעל ליתר הצופים ומאפשרת חוויה מדהימה של הסיפור המקיף אותנו מכל עבר.

הפתעה טעימה: כמובן אי אפשר בלי נשנוש. הוגש לכולנו כוס יין ומארז פיצוחים שנוכל לנשנש לאורך כל המופע. מאחר ומדובר במופע באוויר הפתוח ובירושלים הלילות קרירים, בעמדת ה-VIP מקבלים שמיכת כרבולית מפנקת להתעטף בה. מה שנחמד הוא שמקבלים הביתה את כוסות היין והשמיכות, על שניהם מוטבע סמל מגדל דוד. בהחלט מזכרת מתוקה ושימושית.
מופעי הלילה של מוזיאון מגדל דוד:
לאחרונה הושקה במוזיאון מגדל דוד חוויית הלילה החדשה של המלך דוד, המוקרנת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ומציגה את סיפורו התנ"כי וההיסטורי של דוד המלך בדרך בלתי שגרתית ומפתיעה. המופע אינו כולל טקסטים, כך שהוא מותאם לכל שפה שבעולם, וכולו מחווה מוסיקלית ואמנותית לדמותו הייחודית. החגיגה הרב חושית יוצרת תחושה על זמנית, שכולה קסם וצבע, מסע סוחף ומפעים בתוך הדרמה ההיסטורית הגדולה של המלך הג'ינג'י יפה העיניים. החוויה האמנותית באמצעות מקרני לייזר חדשניים מוקרנת על החומות והמגדלים של מצודת דוד העתיקה והמרשימה, כך שהחוויה מקיפה את הצופים מכל כיוון. שזורים במופע, באור ובצליל, מזמורי תהילים המיוחסים לדוד, המגיעים לשיאם בחגיגה מוסיקלית עכשווית של שמחה והלל לירושלים.

המופע הנוסף המתקיים כבר שנים רבות נקרא החיזיון הלילי של מוזיאון מגדל דוד, שהפך ברבות השנים לפנינת תרבות יחידה מסוגה בעולם. המופע עשוי בטכניקה של "אחיזת עיניים", בה אבני החומות והמבנים נמוגים לתוך הדמויות והדימויים המוקרנים, העוטפים את הצופה בחוויה מפעימה יחידה מסוגה. בכל ערב עם השקיעה, מאחורי שערי המצודה המפוארים, מצודת העיר ההיסטורית מתעוררת לחיים, למפגש חד פעמי עם התרבויות, הדתות, המלכים והמלכות, הצבאות, האימפריות והמיתוסים של ירושלים העתיקה. חומות המצודה משמשות תפאורה למופע לילה שכולו חגיגה של צבעים וצלילים. סיפורה של ירושלים בדמויות ענק עוצרות נשימה של מציאות מדומה.

אז בפעם הבאה שאתם מחפשים חוויה עוצמתית, בואו למפגש מרגש בין ישן וחדש באווירה הקסומה של ירושלים העתיקה. סיפורה של ירושלים בערב שכולו חוויה לכל החושים, המיועד לכל אוהבי ירושלים, ישראלים ותיירים דוברי כל השפות, במוזיאון מגדל דוד.

מחיר כרטיס: 140 ש"ח אתר: www.tod.org.il טלפון: 02-6265333
מאמרי מערכת