פסטיבל סולם יעקב בגינוסר 2019

רק שעה וחצי נסיעה מתל אביב, במתחם התיירות הפסטורלי של מלון נוף גינוסר, מתקיים פסטיבל סולם יעקב – אירוע המחבר מוסיקת עמקים מכושפים באירלנד, סווינג בועט וצעיר, בלוז של ערב בפאב אמריקאי ופולק איטלקי מסחרר (וכן, יהיו גם כליזמרים..).


טל קשת | 12.5.2019
ריקודים
זה כבר 43 שנים ברציפות שפסטיבל סולם יעקב מתקיים בצפון הארץ ומפריח את הדממה!
3 ימי פסטיבל עם פולק אנגלי, קאנטרי ואירי לאנשים שנושמים מוסיקה וקצב.
בין היתר יופיעו בפסטיבל: BRIGAN עם פולק אותנטי היישר מדרום איטליה, Factory Chocolate The & Eli בקצב הסווינג המקפיץ והג'ז המסורתי, שי טוכנר עם יונתן מילר וחברים שרים קאנטרי ופולק קלטי, להקת SUMSUM עם גרוב צועני, תזמורת הכליזמר הישראלית ועוד יותר מ-30 מופעים!

הופעות בפסטיבל
באדיבות פסטיבל סולם יעקב 2019


לא רק מוזיקה: סדנאות ריקוד, יוגה ואימפרוביזציה, סדנאות יצירה לילדים ויריד אומנויות (Crafts) קסום וענק ועוד המון אפשרויות ייחודיות, בפסטיבל שאין שני לו בישראל!

כדאי לרשום ביומנים ! 18-16 במאי 2019 .

קצת רקע על הפסטיבל:

החלום התחיל מזוג עולים מארצות דוברות אנגלית, שבתחילת דרכם הקיבוצית חלמו להביא את התרבות שלהם ארצה. את חלומם הם הגשימו ובגדול. פסטיבל אליו מגיעים מדי שנה אלפי אנשים ונשים, מגיל אפס ומעלה (בתשלום מגיל חמש).

על הפסטיבל:

הפסטיבל מתנהל באווירת רוגע והרמוניה בצורה ייחודית וקסומה. הפסטיבל מתקיים במתחם התיירות הפסטורלי והנקי של מלון נוף גינוסר, ומציע לבאי האירוע מגוון פעילויות והופעות חיות במדשאות הירוקות של המלון. בנוסף לכך, משתתפי הפסטיבל יוכלו ליהנות מבריכת המלון ורחצה בחוף גינוסר התכול.
הפסטיבל מגוון מאוד ומתאים לילדים, להורים, לסבים ולסבתות כאחד.

נגישות: הפסטיבל בנגישות מלאה לנכים, עם אפשרויות לינה בבית ההארחה בנוף גינוסר, בצימרים רבים באזור, או בקמפינג במדשאות המותאמות לכך.

המקלחות, כמו התחושות, תמיד חמות. האוכל, כמו הלו"ז, עשיר וממלא. והחיוך שעל הפנים פשוט נתקע למשך שלושה ימים.

אוהלים
אוהלים קרדיט אורלי פריידגוט


לפרטים והרשמה מוקדמת:
באתר>> www.jlfestival.com.
בפייסבוק>> www.facebook.com/festivalsulamyaakov.
מאמרי מערכת