בריכת מסילת ציון: כל האטרקציות לילדים במקום אחד

קמפינג במדשאות, שחייה לילית, אומגה אל המים, פארק חבלים, וזה עוד לא הכל. בריכת מסילת ציון מציעה חוויה מושלמת למשפחות והרבה זיכרונות נפלאים בלב


סתיו קליין | 24.8.2019
כבר ידוע אצלנו במשפחה, איך שמתחיל הקיץ הילדים שואלים מתי נלך לבריכת מסילת ציון. ולא שחסרות בריכות אחרות, פשוט הזיכרונות מהבריכה הזו מדי שנה הן משהו מיוחד, חוויה שזוכרים, שמלווה את הילדים הרבה זמן. תמחקו כל מה שאתם חושבים על בריכה, כי מלבד היופי של המקום המוקף נוף טבעי של עצי יער גבוהים וטובל במדשאות רחבות, מדובר בבריכה שמציעה הרבה יותר ממים וארטיק. מצפה לכם יום בילוי חווייתי ומרתק גדוש בפעילות אתגרית מהנה שמתאים לכלל הגילאים, אז בואו נקפוץ ראש...

מה יש בבריכה שגורמת לה להיות אחת הטובות בישראל:

הבריכות: במקום בריכה חצי אולימפית ענקית ונקייה שחלקה הרדוד מוצל, ולצדה בנפרד בריכת ילדים עגולה גדולה ומוצלת עם מזרקה בצורת דולפין חמוד.
מגלשות מתנפחות: כאן לא התעצלו והקימו מגלשות מתנפחות ותלולות היישר למים העמוקים לקול צהלות הילדים, ומגלשה קטנה יותר הסמוכה לבריכת הפעוטות. שתי המגלשות הן אטרקציה הפתוחה במשך כל היום להנאת המבלים.
גלישה באומגה אל המים
גלישה באומגה אל המים
אומגה לתוך המים: האטרקציה המרתקת ביותר היא גלישה באומגה בת 100 מטרים מצמרות העצים על הגבעה אל תוך מי הבריכה. הגלישה מותרת מגיל 6 ומעלה ונצפו גם לא מעט מבוגרים צעירים בנפשם שגלשו בהנאה למים. הפעילות מתבצעת בהפעלת חברת סנפלינג מוכרת בליווי מדריכים מוסמכים. יש להתעדכן טלפונית לגבי ימי ושעות הפעילות, (בתשלום נוסף).
בריכת הפעוטות
בריכת הפעוטות
פארק חבלים: נדמה כי מפעילי הבריכה עלו על הנוסחה לגרום להורים ולילדים לחזור הביתה עם אושר בכיסים. ביער הסמוך מתבצעת פעילות אתגרית של גשרי חבלים בגובה 8 מטרים בין צמרות העצים, לאמיצים בלבד, וכידוע הילדים הם האמיצים ביותר. הפעילות מתבצעת כמובן עם עם ציוד סנפלינג, מדריכים מוסמכים ובאישורים הנדרשים, (בתשלום נוסף).
ג'ימבורי לקטנטנים
ג'ימבורי לקטנטנים
ג'ימבורי: לא פשוט להגיע לבריכה עם קטנטנים ולהשגיח עליהם במים בשבע עיניים, וכאן מוצעת להורים הפוגה בדמות מתחם ג'ימבורי עם קוביות ספוג גדולות, נדנדות, מבוכים, מדרגות ושלל משימות עבור התינוקות והילדים. כמה דקות של מנוחה להורים. הפינה פתוחה ללא הפסקה וניתן לבלות בה חופשי.
רחצה לילית: מי מסוגל לשמוע את צמד המילים הזה ולא לרצות להיות שם? הרי רק התחלנו לבלות ... אז פעמיים בשבוע מתקיימת רחצה לילית, בימים שני ורביעי בריכת מסילת ציון פתוחה עד לשעה 21:00 בלילה. כמה מקסים.
לילה לבן: גאונות. אין מילה אחרת לתאר את זה. המקום מציע חווית קמפינג משפחתית בקיץ ובחגים ראש השנה, סוכות ושבועות. מגיעים עם אוהלים, נהנים משחייה לילית ומרחצת בוקר, הקרנת סרט בערב ומהאטרקציות השונות. במהלך לילה לבן ניתן להדליק מנגלים במדשאות ליד האוהלים. אמרנו גאונות? חוויה מקסימה למשפחות ובעוד הרבה צילומים משפחתיים לאינסטגרם. כל הפרטים באתר הבריכה.
קפה על המים: סוף סוף הגענו לפינת הארטיק. אז מלבד ארטיקים כמובן אפשר לקנות כאן צ'יפס, נקניקיה בלחמניה והמבורגר. לצד בית הקפה גם שולחנות וכסאות, פינות זולה ונדנדות, הכל מוצל.
רגע עדיין לא סיימנו, אפשר להוציא עוד קצת אנרגיות או לבלות זמן איכות הורים וילדים במשחקי פינג פונג, הוקי שולחן, כדורגל שולחן ועוד. או להשתרע בפינת הזולה על מושבי רביצה ופופים ולהתבודד מההמון.
השילוב של הנהלה קשובה שיצרה כאן חוויה מושלמת של בילוי, בריכה יפהפייה מוקפת טבע ירוק, ולוקיישן נוח להגעה על אם הדרך בין ירושלים ותל אביב - הפכו את בריכת מסילת ציון לאחת הבריכות המיוחדות והטובות ביותר בישראל. אנחנו חזרנו עם שמש בכיסים ונמש על האף ובעיקר עם חיוך ענק ושלושה ילדים ישנים ברכב וחולמים על הפעם הבאה.
טלפון: 054-2604311
אתר:www.galimmz.co.il
מאמרי מערכת