תלתן גילת בת 11 מכפר מל"ל

עונת נדידת הציפורים בשיאה, תלתן ביקרה במרכז המבקרים עופוריה שבאגם החולה


מערכתמפה | 1.12.2009
עופוריה הוא מקום מגניב וכייפי. יש בו 4 תחנות , כולן מעניינות. התחנה השלישית היא חידון על התחנות הקודמות. בתחנה האחרונה מוקרן סרט תלת ממד וזה פשוט מדהים. ציפורים עפות עליך , משב רוח שממש מרגישים אותו ועוד… אני נהניתי מאד.

תלתן ומשפחתה לנו בחניון הלילה אינדיאני ג'ונס
דמיינו אוהל אינדיאני גדול ומרווח, שיש בו כל מה שאתם צריכים : מקרר, מיקרוגל, קוטל יתושים, מזרנים ועוד… עכשיו דמיינו שלידו יש אוהל קטן יותר ובו שירותים ומקלחת רגילים לגמרי. דמיינו עוד קצת, את המטבחון שבין שני האוהלים מאובזר בכל מה שצריך. זה בדיוק מה שיש באינדיאני ג'ונס. לכל אוהל יש את החצר הפרטית שלו שבה תלויים שני ערסלים, שולחן אוכל ועוד שולחן נמוך וספסלים. בקיצור, היה לי כל כך כייף שלא רציתי ללכת משם.

תלתן צפתה בסרט אווטאר


ג'ייק הוא אדם נכה ברגליו שהוזמן להחליף את אחיו המדען אשר נפטר. הוא מגיע למין חללית שלוקחת אותו ליער משונה. הוא מוכנס למכונה והופך לאווטאר – יצור כחול הנועד להתחבר עם היצורים שגרים ביער. אבל ג'ייק, שנלהב מהיותו אווטאר ומהיכולת ללכת, מה שלא הצליח כבן אדם, אובד ביער ומתיידד עם אחד מהעמים הגרים ביער. התיידדות זו סוחפת אותו להרפתקה מדהימה, שבסופה ג'ייק יצטרך לקחת החלטה קשה. אני ממליצה מאוד.לא מרגישים שאורך הסרט הוא שלוש שעות. חוויה תלת ממדית בלתי נשכחת. תלת ממד חובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תלתן ביקרה במרכז המבקרים של רשת רולדין ויצאה משם עם כמה דברי מתיקה


במרכז המבקרים של רולדין לקחו אותנו לחדר אפיה וזה מה שעשינו שם : הכנו עוגיות "מרקיז שוקולד", כדורי שוקולד, ועוגיות שעשינו כל אחד לעצמו בצורות שונות. גם ראינו סרט על רולדין וקינחנו בסופגניה חמה וכל אחד בחר לו את המילוי שהוא רוצה. משם הלכנו לתצפית על המפעל וראינו איך מכינים את העוגות. זה היה מעניין מאד ואני מאד ממליצה למרות שהסיור היה קצר.

תלתן צפתה בהצגה נשים קטנות במדיטק

נשים קטנות הוא סיפורן של ארבע אחיות השונות זו מזו, בנות למשפחה ענייה, אשר אביהן נשלח להילחם במלחמת האזרחים שהתרחשה בארה"ב. אחת מהאחיות מנגנת בפסנתר רעוע וכשהן שומעות נגינת פסנתר מבית השכנים החדשים, הן יוצרות קשר עם בן המשפחה, קשר שמתפתח לחברות אמיצה. האחיות מוזמנות לנשף ומגלות שאביהן נפצע במלחמה אבל מחלים. הן נפרדות מאחת האחיות שנוסעת לכתוב בניו יורק, מחתנות אחות אחרת ונפרדות לעד מאחות שנפטרה. אהבתי את התוכן ואת יכולת ההצגה של הנושא.

תלתן צפתה בהצגה הצמיד של אופירה והנה מה שחשבה עליה

אופירה ילדה ממשפחה עשירה. והיא חלק מחבורה שמורכבת מחמישה חברים קרובים וטובים. יום אחד נעלם הצמיד של אופירה והוא מתגלה בתיק של נירה, אחת מהחבורה. למרות הודעתה של נירה שוב ושוב שהיא לא הגנבת, החבורה מחרימה אותה ועושה עליה חרם. בעקבות החרם נירה כותבת יומן שהופך לחבר היחיד שלה. לקראת סוף ההצגה מגלים מיהו הגנב האמיתי . אני ממליצה מאד על ההצגה בגלל התוכן שלה והסיפור של נירה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו.

לעוד הצגות של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער ליצן החצר , סיפורי איתמר ורותי גם
מאמרי מערכת