אטרקציות ליליות לאוהבים

בימים אלה של מחאה חברתית, הרומנטיקה האמיתית מתרחשת במאהל. אבל אם אתם פחות בעניין של אהבה חופשית ומחפשים בילוי זוגי רומנטי ומיוחד, קבלו אטרקציות שמציעות פעילות לילית מחוץ למיטה.


מערכת מפה | 6.11.2018
מופע אור קולי במגדל דוד
אם אתם מעדיפים חזיונות על פני חזיות, תבואו על סיפוקכם בחיזיון הלילי בעיר דוד. על חומות המצודה מופע אור קולי מושקע במיוחד שמציג 3,000 שנות היסטוריה. תמונות ודימויים, קטעי אנימציה, מוסיקה דרמתית ואפקטים קוליים מלווים את המופע.

ספארי לילה
ספארי חצות הוא סיור למבוגרים בלבד. הרכבת נוסעת בשטח הפתוח של הספארי והנוסעים שומעים על הרגלי הרבייה ועל יכולות ההזדווגות של חיות הבר האפריקניות. כמה פעמים אריה ולביאה מזדווגים בלילה? מי היא החיה המונוגמית בטבע? בין ההסברים מתבלים המדריכים את הנושא החם בבדיחות ובאנקדוטות מחיי ההולכים על שתיים.

מיני ישראל בלילה
במודל המוקטן של ישראל הקטנה ממילא, מיני ישראל, אפשר להסתובב בשעות הערב ולעבור מירושלים לתל אביב, משם לחיפה ולשדה התעופה במרחק כמה צעדים. בשעות הלילה המוצגים מוארים ובמהלך אוגוסט תוכלו גם לחזות במופע 'אפקט הפרפר' המשלב בין אקרובטיקה, מוסיקה ווידאו ארט.

טיבריום – מופע מים אור קולי בכנרת
סילוני מים מלווים במיצג וידאו מפיחים מדי ערב חיים על פני שובר הגלים בטיילת העירונית של טבריה. את תנועת המזרקות מלווים מופעי לייזר ולהבות אש, תאורה וסאונד. לצד החוויה הויזואלית במופע טיבריום, מופיעים מוצגים המספרים את סיפורה של העיר טבריה וימת הכינרת.

לילות שאן
מי שחושב שהזעה היא לא סקסית, מוטב שיבקר בגן לאומי בית שאן בשעות הלילה. מופע המולטימדיה לילות בית שאן מחייה את עתיקות העיר הקדומה בעזרת תמונות, צבע וצלילים. המופע משולב עם סיור בגן הלאומי בין רחובות העמודים, בית המרחץ ומקדש דיוניסוס שבמהלכו מוקרנים מיצגים על גבי העתיקות.

סתלבט על המים
מה יכול להיות יותר מענג מערסול תת מימי לצלילי מוסיקה מרגיעה? אותה חוויה אבל בשניים. במתחם הספא סתלבט על המים באילת שלוש בריכות טיפוליות חמימות: האחת מלאה במי הים האדום בטמפרטורה של 30 מעלות צלזיוס, השנייה מכילה מים רכים ב-34 מעלות ובה רמקולים תת מימיים ובשלישית בריכה עם מלחים ומינרליים שמאפשרת ציפה. המטפלים אוחזים ומציפים, וכשיוצאים - העולם נראה טוב יותר.

מסע בין כוכבים
אחד הטריקים לכיבוש הצד השני הוא להביט מעלה ולהתפעל מהכוכבים. לרוב הידע נעצר בדובה הגדולה וכאן נכנס אבי שגיא לתמונה עם מסע בין כוכבים. שגיא, מורה למחשבים ופיזיקה בעברו, שברשותו טלסקופים וידע עשיר, עורך סיורים ליליים בנגב בעקבות גרמי השמיים הזוהרים. בט"ו באב הירח מלא ולא מתאפשרת ראות טובה, אבל אם אתם גמישים בתאריכים – קבעו אתו סיור זוגי בימים שאחרי.

קיץ מהסרטים במרכז עלית לספורט
אצל דן מינסטר ומתי כספי, בלילות הקיץ החמים שום דבר אינו קורה. בבריכה באוניברסיטת תל אביב, לעומת זאת, האקשן מתחיל דווקא בשעות החשכה. הבריכה פתוחה לרחצה לילית ומוקרנים בשטחה סרטי קולנוע באוויר הפתוח. לפעמים מתקיימות במתחם גם הופעות מוסיקה. אם לא תמצאו אהבה במסלול השחייה, תמיד תוכלו להתנחם ברומנטיקה שבמסך הגדול.

חג שמח!

תוכן מומלץ לעיון: אטרקציות באילת, אטרקציות בצפון, אטרקציות בבאר שבע
מאמרי מערכת