מלונות הבוטיק של תל אביב

מלונות קטנים בעיר הגדולה. לאט לאט ובשקט יחסי, מתמלאת תל אביב במלונות בוטיק ייחודיים ואיכותיים. את רובם תמצאו במרכז העיר, מתחבאים כמו פנינים בתוך צדפה בין רחובותיה הצרים של העיר הלבנה


יעל צור | 11.10.2012

תמונה עליונה: מלון עדן האוס. צילום: עדי גלעד.

לא מעט מנהלי מלונות מדווחים כי יש באורחים גם זוגות תוצרת הארץ שבוחרים לבלות את החופשה הזוגית והרומנטית דווקא בתל אביב. מפתיע עוד יותר לשמוע שביניהם נמצאים זוגות תל אביביים ששמחים לחוות את עיר מגוריהם בעיניים של תייר. מלונות הבוטיק בתל אביב מצליחים לייצר אווירה כמו בחו"ל, כזאת שמצליחה לנתק את הבאים בשעריהם מתלאות היומיום הארציות. נכנסים פנימה והחיוך והשלווה תופסים מקום מבלי משים.

הכי אירופה: מלון עדן

מלון עדן האוס, השוכן בלב שכונת כרם התימנים התל אביבית, יגרום לכם יותר מפעם אחת להרהר בערי אירופה הרומנטיות. המלון קטן, בן שתי קומות ובו 12 חדרים סך הכול. הטפטים על הקירות, הנברשות, כלי הפורצלן, פרחי המשי שמקשטים כול פינה, ועוד אלמנטים עיצובים שעוטפים את הבית מהמסד ועד הטפחות, יוצרים בועה פריסאית, אמסטרדאמית או פראגית, תחליטו אתם, שהקשר שלה לתל אביב מקרי בהחלט.

הכי אריסטוקרטי: מלון מונטיפיורי

בקומת הכניסה של מלון מונטיפיורי נמצאת מסעדת הבית היוקרתית ובקומות מעל נמצאים חדרי האירוח. הרצפה, מעקה המדרגות, המעלית ושאר אבני הבניין, רובם ככולם בצבעי השחור. החדרים משלבים בין השחור ללבן ויוצרים תחושה של מכובדות אריסטוקרטית. אין צורך להביא ספר לחופשה במונטיפיורי, בכל חדר יש כוננית ספרים שלא הייתה מביישת חנות ספרים עדכנית, מלאה בכותרים בחמש שפות אם לא יותר.

הכי ביתי : מלון דה רוטשילד

מלון בוטיק דה רוטשילד הוא ללא ספק תגלית מפתיעה בשדרות רוטשילד. המלון מעוצב בחן רב, לא ראוותני מדי, אך עם זאת ניכרת בו השקעה בכל פינה ורהיט. מתוך רצון ליצור אווירה ביתית ואינטימית, הלובי שבקומת הקרקע נראה כמו סלון ביתי גדול שבו ספות רחבות ורכות. פקידת הקבלה תשמח לקבל את פניכם באחת מפינות הישיבה שבסלון, תשובה מקורית לדלפק הקבלה המסורתי. אופי המלון מכוון לקהל הבוגר ואין אפשרות להתארח כאן עם ילדים, אלא מגיל 16 ומעלה.

הכי חצוף: מלון גורדון

הבית בן שלוש הקומות שעומד בפינת הרחובות הירקון וגורדון, הפך למלון בוטיק המכוון למעלה מבחינת חווית האירוח והפינוקים. לבנות מלון בוטיק קטן ליד רצף המלונות הגדולים והותיקים שעל רצועת החוף התל אביבית, ניראה צעד אמיץ ועם זאת מתבקש.

הכי קטן: מלון ורסנו

מלון הבוטיק ורסנו מציע ארבע דירות אירוח בלבד ושוכן בנווה צדק, בסמוך למתחם התרבות סוזאן דלל. על הכתרים שנקשרו לראשה של השכונה הציורית לא נרחיב כאן, רק נציין שעושה הרושם שגם בתחום מלונות הבוטיק השכונה הזו ראויה לכתר, והופכת למובילת דרך. ההגדרה מלון אולי גדולה על המקום אבל הבוטיק מתקיים במלואו בכל חדר וחלל.

הכי אמנותי: ארטפלוס

מלון ארטפלוס עומד בהצלחה מאחורי הקונספט האמנותי שהציב לעצמו. יצירות של אומנים ישראלים, ספרות משלימה וטעם טוב חוברים יחד למלון בוטיק מתוק להפליא. בלובי יש פינות ישיבה מזמינות שאפשר לשאוב מהן כמה רעיונות לא רעים בכלל לעיצוב הבית, ותמצאו בו הרבה ספרי אמנות, מכל המינים ומכל הסוגים. חדר האוכל קטן ואינטימי, ובמרכזו שולחן ארוך הפותח אפשרות להכיר חברים חדשים במהלך הקפה והעיתון של הבוקר.

הכי מהפך:הוטל b תל אביב

הבניין ברחוב ברדיצ'בסקי 14 היה עד לא מזמן בית אבות. הבטחה שנתן בעל הבית לאשתו לפני כעשרים שנה הפכה את הבית על פיו. לאחר שיפוץ מאסיבי הפך הבניין על כל חמשת קומותיו לבית מלון אופנתי ואינטימי. הוטל b שוכן ברחוב מגורים שקט וסולידי, קרוב למתחם הבימה ושדרות רוטשילד.

ויש עוד מלונות שאהבנו ומפאת קוצר היריעה לא הרחבנו עליהם: מלונות בוטיק בתל אביב מלונות באתר מפה - מבצעים, המלצות ועוד כתבות
מאמרי מערכת